Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja szanuje pana Stelmacha ale fakt faktem jest to że pracownia francuska zaprezentowała o niebo lepszy projekt (oryginalny) a nie jak pan Stelmach za przeproszeniem żel betonowy kloc...w lublinie powinny być realizowane projekty, które będą charakterystyczne dla naszego miasta...gdzie, gdy chińczyk przyjedzie to będzie wiedział że to lublin...no i oczywiście jak zawsze musi decydować cena a już sama cena mówi dużo o produkcie (w tym przypadku projekcie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam zdanie przedmówcy. Szkoda jednakże pchać kasę za granicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się tam Francuzów podoba i powinien wygrać... Dlaczego nikt w naszym mieście nie żyje zasadą, że jako biedni nie możemy pozwalać sobie na wydawanie pieniędzy dwa razy... tylko raz a porządnie jeśli jest to budynek funkcjonalny do tego bardzo ładny (ale to kwestia gustu, mi się akurat podoba) to powinien wygrać ten Francuzki projekt. Ileż to razy coś miało u nas kosztować tak mało a później cena leciała 2 razy w górę jak nie więcej przykład ... by daleko nie szukać port lotniczy Świdnik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to się robi w Lublinie właśnie. Nierealna cena, nierealny termin realizacji, ale przecież wszystko można później pozmieniać aneksami do umowy .... i na koniec okazuje się że najtańszy projekt jest najdroższy, a termin realizacji .... kto będzie za półtora roku pamiętał czy było 350 czy 427 dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten teatr ma być funkcjonalny !!! Jeśli taki jest projekt francuski. to powinien wygrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co nam teart aby pan Paligłup organizwował nam orgie pederastyczne? lepiej KASIORE WYDAĆ na porzadny stadion Dla SYMBOLU TEGO MIASTA - MOTORU LUBLIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo, że tańszy wygra - nawet jeśli później w sumie nie będzie tańszy. Projekt lubelskiej pracowni Bolesława Stelmacha do kitu!!! czemu w Lublinie wybierają takie gów.na???!!!! zamiast promować miasto to tylko wstyd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już parę razy stelmach i spółka popisali się wyliczeniami swoich projektów a na koniec wychodziło drożej, a poza tym jako miejscowy to jak zwykle rączka rączkę myje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stadion? żebyście mieli co dewastować, a dla jakiego zespołu-trampkarzy? to wystarczy klepisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek z placem należało dawno sprzedać. Całą inwestycję zgłosić do Księgi Ginesa, jako przykład najdłużej trwającej budowy w 2 i 3 tysiącleciu n.e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Z tego co wiem, to stelmach tnie koszty jak tylko się da... nie zwraca uwagi na stronę praktyczną... aby tylko zmieścić się w normach... Miałem do czynienia z jego projektem w praktyce... TOTALNA PORASZKA !!! facet ma układy i znajomosci i tylko dlatego jego projekty wygrywają... a są niepraktyczne, nieładne i z założenia tanie w realizacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...