Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hurrrra to już dzisiaj drugi wielki sukces lubelskiej POlicji Pierwszym było schwytanie braci szalikowców... a przecież dzień się jeszcze nie skończył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tablice rejestracyjna (na filnie pod koniec) w tym Peugeocie Trzeba było zakryc 2021H
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawa dużych dzieci na koszt podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwiczą i ćwiczą a potem znów im ucieknie z konwoju jakiś gówniarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie te "pełne dramatyzmu" relacje. Jak przyjdzie co do czego niestety byłoby już nie tak fajnie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto w końcu zacznie umieszczać filmiki w HD.Kamera nie jest droga a YT daje duże mozliwości dla amatorów.Mam nadzieje że w końcu ktoś to zrobi.To byłby wielki sukces.Będe szczery oglądam na vimeo bardzo dużo filmików tylko dlatego że są w HD.Są nudne ale jakość powala.Apeluję o WYSOKĄ JAKOŚĆ MATERIALÓW FILMOWYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądając film można tylko pogratulować takiego sprytu no i oczywiście pracowników. Widać, że Lublin się rozwija i ma takich super funkcjonariuszy AŚ. Szkoda tylko, że Pan funkcjonariusz zrobił taką smutną minkę na zdjęciu (czyżby chciało się płakać)? Na szczęście to tylko ćwiczenia więc głowa do góry i prosimy o uśmiech Panie zmartwiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evo napisał:
Śmieszą mnie te "pełne dramatyzmu" relacje. Jak przyjdzie co do czego niestety byłoby już nie tak fajnie!!
Masz rację, ale nie zabieraj głosu, jak nie wiesz o czym mówisz. Ja brałem udział w takich, rzeczywistych akcjach bojowych i na twoim miejscu nie naśmiewałbym się teraz z tych ludzi. Oni robią to co do nich należy, żebyś ty tumanie miał słodkie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...