Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tesco sprzedawało w promocji zapleśniałe jajka

Utworzony przez ja, 18 sierpnia 2010 r. o 17:17 Powrót do artykułu
Warszawa,Opole,teraz Lublin.Wygląda to nieciekawie.Co na to Sanepid w Krakowie ? o mój wpis z dnia 13.08.2010 o 12:27 w e-fakt http://www.fakt.pl/artykuly,Te-jaja-sa-splesniale-,79695,0,3,1,0,0,0.html ,,ohyda roku To prawda.Nie kupujcie tych jaj.Te jaja to wielki przekręt.W TESCO Opole,pl.Teatralny kupiłem w ubiegłym tygodniu 20 szt.jaj za 5,99 zł.Ohyda. Mają minimum m-c lub więcej (łatwo sprawdzić po wielkości bańki powietrza na tzw.grubym końcu).Po rozbiciu żółtko momentalnie zlewa się z białkiem,śmierdzi rybą. I takie coś reklamują w telewizji.,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mogły zepsuć się podczas transportu"-figę z makiem.Jajka są przechowywane na normalnych regałach gdzie jest ciepło!!!! Czy pan Sikora w domu też trzyma jajka poza lodówką?Zapewne nie więc po co kłamać.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam do Puław na stoisko z chlebem tostowy, 100% się znajdzie coś przeterminowanego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak promocja to znaczy żę syfu nalezy sie pozbyć, ty nie musisz kupić a oni beda trzymać na półkach bo jeden przyniesie zwrot a inny kupi nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj dzieje sie dzieje pracowałam kiedys w spożywczaku,róznie to bywa.Czasem wpychaja swidomie kit,ale bywa i tak że promocja jest ok.więc moja rada zawsze brać paragony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nażekaliśćie na Delikatesy Alma a to jest dopiero syf sprzedawać stare jaja i ktos jeszcze będzie wciskał ciemnote ludziom .Kupujcie jajka w Almie są tanie i dobrej jakosci bo sama je jem .Zapraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjrzyjcie sie blizej .polowa towaru w tesco lublin nadaje sie do wyrzucenia ,a ludzie to kupuja .jeden wielki skandal .pracownicy zarabiaja grosze ,a wlasciciele sie bogaca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto za to poleci z pracy kierownik czy bogu ducha winny pracownik .przeciez ktos kazal ten towar wywiesc na sklep .zle sie dzieje w lubelskim tesco .czs aby zarzad podjal jakies decyzje personalne w tej sprawie .pracownicy bez powodu nie mowili by ze zle sie dzieje .tylko wszyscy udaja ze nie slysza .bo dokad plynie gotowka na konta zarzadu to wszystko jest dobrze ,ale nistety tak nie jest .tylko nikomu nie zalezy na tym aby uzdrowic sytuacje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAAAllllleeee jaja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze teraz jak kupuję mięso w TESCO to rozrywam torebkę i po prostu wącham.Kiedyś zdarzyło mi się że mięso było śmierdzące,a ja nie miałem już paragonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TESCO to najgorszy market.Kupiłem tam zahasłowany laptop z wystawki-którego nie potrafili sami rozhasłowaćKto tam pracuje? WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan w dziale obsługi klienta Tesco Puławy powiedział mi że nie interesuje go co powiedział rzecznik Tesco i bez paragonu nie przyjmie jaj z powrotem.Tesco otrzymało rzeczone jaja w prezencie.Smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ne slyszalam ,zeby tesco w jakiejkolwiek sprawie przyznalo sie do winy .zawsze wina lezy gzies ,ale nigdy po stronie tesco .moze czas pogonic to kierownictwo i zatrudnic ludzi ,ktorzy znaja sie na tej pracy ,bo obecni karierowicze to tylko potrafia imprezowac ,chowac sie po katach , o pracy to niemaja zielonego pojecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,6979,0,0,99999 Miejsce jaj jest w chłodni a nie na magazynie w temperaturze +30 stop. Śmierdzą już na magazynie a na sklepie pokrywają sie jeszcze pleśnią. Dyrektor i kierownicy nie widzą problemu i robią promocje - Ale jaja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...