Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego w komisji jest tylko jeden facet a reszta kobiety ? Przeciez to nie jest normalne zeby kobiety oceniały kobiety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konie w Janowie Podlaskim też się tak ocenia przed kupnem.... Ważne, żeby były zdrowe i ładne.... Choć przy koniach patrzy się jeszcze na rodowód...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A hodowca czego szuka na tej stronie.Kobyły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak mi się skojarzyło, to wszedłem  ...i zbytnio się nie pomyliłem :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Hodowco,widać,że nie zna sie Pan ani na klaczach,ani na kobietach.Proponuję odwiedzanie jednak innej strony z korzyścią przede wszystkim dla dziewczyn, które tak naprawdę mają w swoich pięknych zadkach Pana zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za blade pasztety!!! Dziewczyny !!! Ogarnijcie się ! Ambicje wielkie, a wykonanie mierne :). Słabiutko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Hodowco,widać,że nie zna sie Pan ani na klaczach,ani na kobietach.Proponuję odwiedzanie jednak innej strony z korzyścią przede wszystkim dla dziewczyn, które tak naprawdę mają w swoich pięknych zadkach Pana zdanie.
  Na klaczach się znam, bo sporo sprzedałem. Na kobietach też - bo mam dobrą żonę i wspaniałe córki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hodowca ma rację. Te kobitki siedzące przy biurku w samej bieliźnie wyglądają jakby przyszły na casting do agencji towarzyskiej. Taki konkurs to uprzedmiotowienie człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...