Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy na castingu do Disco Star. Lider Boys i Czadoman w Lublinie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2018 r. o 11:39 Powrót do artykułu
co to za gest ? czyzby kryzys wieku sredniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
co to za gest ? czyzby kryzys wieku sredniego
 To tzw. "diabełek" często pokazywany przez członków kapel heavy-rockowych w latach 70/80/90-tych XX wieku. Ten z disco-polowej kapeli "Boys" też widocznie pozuje na Księcia Ciemności. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy faceci z disco polo zawsze muszą być takimi pi|zdami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdziwię sie jazeli juz wkrotce decydujacy o losach tego kraju zaproponuję zmiane jego nazwy na DISCOPOLAND.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiocha w najgorszym wydaniu się szerzy...syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam typów. Mam Spotify, i Lasta, to znaczy, że nie słucgham tej muzyki. Z najbliższych relatowanych gatunków to moze muzyka Caountry i ewentualnie Dolly Parton.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamy dajta rosołu oijozibjhoibzln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kocham was moje panie na wasz widok k u t a s staje, kocham was mówię szczerze, choc w tęmiłość sam nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hytrjui napisał:
Czy faceci z disco polo zawsze muszą być takimi pi|zdami?
 Tak i o ich pi)zdowatości świadczy to że robią dużą kasę w odróżnieniu do tych biednych niepi(zdowatych rockkapel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tudek napisał:
hytrjui napisał:
Czy faceci z disco polo zawsze muszą być takimi pi|zdami?
Tak i o ich pi)zdowatości świadczy to że robią dużą kasę w odróżnieniu do tych biednych niepi(zdowatych rockkapel.
 Niby tak, mają szmal, ale nadal są piz|dami. To ja już wolę być tym biedniejszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super to jest konkurs już mam mokre krocze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tudek napisał:
hytrjui napisał:
Czy faceci z disco polo zawsze muszą być takimi pi|zdami?
Tak i o ich pi)zdowatości świadczy to że robią dużą kasę w odróżnieniu do tych biednych niepi(zdowatych rockkapel.
Nie o ich pizdowatości świadczy to, że zaspokajają gusta wieśniaków, bez względu na miejsce zamieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma duża kasa do tego ,może miec kasę i dalej będzię wsiową pizdą nie umiejącą śpiewać z tekstami z dupy wziętymi ,mogłem napisać grafomanem ,ale milośnicy tej niby muzyki nie wiedzieli by o co chodzi, a tak jest prosto w sam raz dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Że... dopiero teraz o tym piszecie! Trzeba było poczekać tak jeszcze z parę dni! I tak na marginesie MILLERA a nie jakiegoś Mellera... Profesjonalizm pełną parą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...