Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy na obchodach 11 listopada w Lublinie

Utworzony przez Donaldinoi, 11 listopada 2014 r. o 14:47 Powrót do artykułu
Wszystko pieknie tylko dlaczego cDonald był otwarty skoro wszystkie sklepy mają być zamkniete. Przecież w nim nie sprzedają sami właściciele - świeto w Mc Donaldsie to żadne święto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pieknie tylko dlaczego cDonald był otwarty skoro wszystkie sklepy mają być zamkniete. Przecież w nim nie sprzedają sami właściciele - świeto w Mc Donaldsie to żadne święto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pieknie tylko dlaczego cDonald był otwarty skoro wszystkie sklepy mają być zamkniete. Przecież w nim nie sprzedają sami właściciele - świeto w Mc Donaldsie to żadne święto.
  bo polska to kraj gdzie jest tak jak dawnej szlachta i parobki, a parobki nie mają nic do gadania, mają dziękować za to że pozwalają im żyć  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to jest sklep???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rowniez podejmuje  temat  pracy  w narodowe  swieto, w Tesco  pracuja  ludzie z 10  na 11 listopada  do 6 rano 11 listopada, a przeciez  11 za czyna sie o połnocy. To Panstwowa Inspekcja pracy  powinna sprawdzic, czy to jest  zgodne  z   prawem pracy i z obecnie  obowiazujacymi  przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Donaldi ,,,cos tam.  McDonalds NIE JEST SKLEPEM, tylko restauracją,  a restauracje sa zawsze w święta otwarte! Ludzie mają prawo nie stać przy garach tylko zajść coś przegryźć, czy napic sie kawy, herbaty po spacerze.  WIEC NIE PISZ GŁUPOT !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz pracy w święta dotyczy tylko osób zatrudnionych na pełnym etacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podobają mi się te wszystkie  Twoje ujęcia,  święto pięknie  obchodzono, a tego piękna  nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rowniez podejmuje  temat  pracy  w narodowe  swieto, w Tesco  pracuja  ludzie z 10  na 11 listopada  do 6 rano 11 listopada, a przeciez  11 za czyna sie o połnocy. To Panstwowa Inspekcja pracy  powinna sprawdzic, czy to jest  zgodne  z   prawem pracy i z obecnie  obowiazujacymi  przepisami.
W tym czasie inspekcja smacznie śpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowo spokojnie. Całe narodowe bydło pojechało do Wawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mają prawo nie stać przy garach tylko zajść coś przegryźć, czy napic sie kawy, herbaty po spacerze.  WIEC NIE PISZ GŁUPOT !!     No właśnie!! Dlaczego więc Ci w Donaldzie pracują??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowo spokojnie. Całe narodowe bydło pojechało do Wawy
POjechali dęty BUCU po wolność,po pracę dla ciebie,dla twoich dzieci,po lepszą przyszłość idioto dla ciebie i nas wszystkich !!!!!  i po to w końcu aby już żaden POLAK nie był zmuszany do opuszczania swojej ojczyzny i do zapier dalania za granicą na zmywaku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POjechali dęty BUCU po wolność,po pracę dla ciebie,dla twoich dzieci,po lepszą przyszłość idioto dla ciebie i nas wszystkich !!!!!  i po to w końcu aby już żaden POLAK nie był zmuszany do opuszczania swojej ojczyzny i do zapier dalania za granicą na zmywaku !!!
  Pojechało to bydełko narodowe żeby tłuc sie z policją. Im nie świętowanie we łbach, tylko kibolskie rozróby. Żałosna partyjka kanapowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POjechali dęty BUCU po wolność,po pracę dla ciebie,dla twoich dzieci,po lepszą przyszłość idioto dla ciebie i nas wszystkich !!!!! i po to w końcu aby już żaden POLAK nie był zmuszany do opuszczania swojej ojczyzny i do zapier dalania za granicą na zmywaku !!!
Nikt nie jest zmuszany. Ja byłem w anglii, wróciłem i pracuję. Także niech się wezmą do roboty a nie niszczą nasz kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie pojechali "narodowcy" (cudzysłów zasłużony) burdy wszczynać mnie nie interesuje. Grunt, że w Lublinie ich nie było i można było święto spędzić w odświętnej atmosferze, obejrzeć defiladę a potem, korzystając ze wspaniałej pogody wrócić spacerem do domu. Nastrój psuła jedynie, przez agitację wyborczą, jedna z partii politycznych, która nie potrafiła tego dnia należycie uszanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...