Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To będzie pierwsza niedziela bez handlu. Szykują się sklepy i Inspekcja Pracy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2018 r. o 06:52 Powrót do artykułu
Wa mać już inspekcja węszy kasę nieroby. Lenie patentowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Ty super pomysł :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywaciarze z alkoholem beda miec utarg roku, jednak ten rzad nieudacznikow do czegos sie w koncu przydał :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, wszystko to skończy się jak na Węgrzech. Suweren nie daruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla ścisłości-nie chodzę w niedziele po marketach. Ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę z tacy i zapędzenie ludzi do kościoła. W tym kraju każdą wolność realizuje się za pomocą zakazów i nakazów. Komuna się nie skończyła bo nadal jest system nakazowo-zakazowo-decyzyjny. Jako wolni obywatele mamy prawo decydować o sobie a nie o innych. Tacy "chojni" związkowcy dają prawo wolnej niedzieli tylko dla pracowników handlu którzy stanowią 7% wszystkich pracujących w niedzielę. A co z pielęgniarkami, lekarzami, policjantami, strażakami, kierowcami zawodowymi, pracownikami fabryk i zakładów pracujących w ruchu ciągłym jak górnicy, hutnicy itd. Te 93% pracowników jest pomijanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pracuje an orlenie i będę musiał zapier... za innych !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w Polsce umrą z głodu,obsługa sklepów zapełni kościoły,tabuny spacerowiczów zapełnią planty,parki skwery.Całe rodziny się połączą w tej nowej rzeczywistości dzięki wolnej niedzieli .P.S. obsługi sklepów dopiero po 14 gdyż z pracy wrócą około 2-3 w nocy,sielankę zakończą około 17 bo od 1 w nocy znowu do pracy.Widzicie co się stanie gdy za to wziął się człowiek,który 1 raz w życiu zrobił zakupy w BIEDRONCE za około 65 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to nareszcie nasi lotnisko Lublin k/Świdnika odżyje i PObije nasi rekordy frekwencji. Tylko zorganizuje loty via Izrael i Ci co tak pragną zakupów w niedziele kosztem sprzedawców polecą do nasich na zakupy, bo Mośki mają otwarte sklepy w każdą niedziele za to zamykają nasi sklepy w soboty. I Izrael z powodu zamkniętych sklepów w soboty nie zawalił się. A szkopsko-mośkowe pachołki wróżą Polsce krach z pododu dania wolnego w święto tyrającym od 30 lat pracownikom handlu i to ze sklepów: szkopów, żabojadów i dżemojadów. Szczęśliwego lotu nach Izrael.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawać księdzu na tacę w niedziele bez handlu. Jak wszyscy to wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ja sie będę teraz szlajał całą niedzielę.Do kościoła za często nie chodzę.Ratunku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galer Jan napisał:
Gdzie ja sie będę teraz szlajał całą niedzielę.Do kościoła za często nie chodzę.Ratunku!
 Po stacjach paliw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądam wolnych niedziel dla Inspektorów Państwowej Inspekcji Pracy.Niech Śniadek solidarnościowiec zapi...la po kraju i szuka otwartych spożywczaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzadko robię zakupy w niedzielę ale nie podoba mi się decydowanie za mnie.Mam ochotę to leżę całą niedzielę w łózku,chcę idę do kościoła a jeśli zachodzi taka konieczność i czegoś pilnie potrzebuję wybieram się na zakupy,każdy powinien mieć szansę wyboru  w jaki sposób spędzi ten dzień.Zmknęli nam sklepy,czy tylko tam ludzie pracują w niedzielę?..skoro tak to pozostałym też dajcie wolną.Tym zakazem nie zwiększycie liczby wiernych w kościele,bo przecież o to tu chodzi:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie to tłumoki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No to nareszcie nasi lotnisko Lublin k/Świdnika odżyje i PObije nasi rekordy frekwencji. Tylko zorganizuje loty via Izrael i Ci co tak pragną zakupów w niedziele kosztem sprzedawców polecą do nasich na zakupy, bo Mośki mają otwarte sklepy w każdą niedziele za to zamykają nasi sklepy w soboty. I Izrael z powodu zamkniętych sklepów w soboty nie zawalił się. A szkopsko-mośkowe pachołki wróżą Polsce krach z pododu dania wolnego w święto tyrającym od 30 lat pracownikom handlu i to ze sklepów: szkopów, żabojadów i dżemojadów. Szczęśliwego lotu nach Izrael.
 Nie wiem co bierzesz, ale to ci szkodzi. zmień dilera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Polak jest tak głupi ,że trzeba mu wskazywac co ma robic ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przymus, nakazy i zakazy - dokąd to prowadzi? Przypominam, że nie tędy droga do Pan Boga! W odpowiedzi na zakaz handlu w niedzielę sklepy oferują sprzedaż w piątki i soboty do godz.23.00. A gdzie w tym wszystkim dobro pracowników? Jak Ci ludzi mają dotrzeć do domu po pracy? Apeluję o rozwagę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POkraki dalej klepią pianę. Jak się jest czyimś psem to trzeba szczekać jak każe Pan. No to nasi supermarkety będą w niedziele zamknięte. Natomiast sklepy rodzinne na osiedlach będą otwarte. Mośki, szkopy, żabojady czy dżemojady z tytułu handlu Ich marketów i tak nie bulą w Polsce podatku dochodowego. Mała stra, zarobią sprzedawcy z zamkniętych bud obitych riflowanymi blachami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki pisowcy za to że moje żona musi pracować aż do północy!!!!!!!! Wyjdzie z pracy ok. 0.30. Nie mamy samochodu, zostaje taxi które będzie nas kosztowało 30 zł. Nie lepiej było zrobić za sobotę i niedzielę stawka godzinowa 100% więcej!!!!!!!!!! Głosowałem na pis, ale przy wyborach razem z żoną wam podziękujemy!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W odpowiedzi na niedzielny zakaz handlu USA powinny natychmiast zerwać kontakty z Polską! Do tego Izrael powinien wprowadzić zaostrzone kontrole graniczne prowadzące do odsyłania większości przyjezdnych z Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...