Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To był najdłużej istniejący salon meblowy w Lublinie. Budynek zmienił właściciela

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2017 r. o 09:02 Powrót do artykułu
Co się jeszcze sprzedało w Lublinie?? sądzę że to bardzo wszystkich interesuje ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosił nazwę HEBAN. Pamiętam jak w 1982 r stałem 2 tygodnie w kolejce po regał LUBLIN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm. Zostaną tylko nasze ulice, bo kamienice nie będą już miejskie. Taka polityka prowadzi do wyludnia centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nosił nazwę HEBAN. Pamiętam jak w 1982 r stałem 2 tygodnie w kolejce po regał LUBLIN.
... a żona (ZOFIA) i dzieci donosiły Tobie prowiant i bieliznę na zmianę... czy nie zmieniałeś... Mity jak to w socjaliźmie "stało się miesiącami w kolejce" są dla mnie pamiętającego tamte czasy są śmieszne. Owszem były zapisy na niektóre towary i trzeba było od czasu do czasu pójść się pokazać w tej "kolejce". Też zdarzały się parogodzinne kolejki w szczytach zapotrzebowania na niektóre towary ale czy dziś nie ma kolejek np po karpi w hipermarkecie. Ja sam chodziłem kilka miesięcy po pralkę automatyczną a przynosiłem do domu odkurzacz, kuchenkę, rower itp choć już miałem te rzeczy i nowe stały "na zapas" na strychu... Dziś wiem że było to głupie bo pewnie ktoś inny miał "zapasową" pralkę a chodził za odkurzaczem...! Czasy były inne ale czy gorsze...? Moim zdaniem nie i wnerwia mnie obrzydzanie PRLu który tak naprawdę odbudował a właściwie ludzie często w czynie społecznym (bez kredytów banków zachodnich...!) Polskę zniszczoną doszczętnie  po wojnie. Budynek dziś sprzedany za prawie 6 baniek wybudowała "wstrętna komuna" i nie zastanawia Was ile "zapłacił" za niego dotychczasowy właściciel...? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek jest super i w super lokalizacji. Teraz tylko generalny remont, zwłaszcza wewnątrz i będzie co podziwiać o ile nowy właściciel także podziela mój pogląd na ten nabytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jOOj napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nosił nazwę HEBAN. Pamiętam jak w 1982 r stałem 2 tygodnie w kolejce po regał LUBLIN.
... a żona (ZOFIA) i dzieci donosiły Tobie prowiant i bieliznę na zmianę... czy nie zmieniałeś... Mity jak to w socjaliźmie "stało się miesiącami w kolejce" są dla mnie pamiętającego tamte czasy są śmieszne. Owszem były zapisy na niektóre towary i trzeba było od czasu do czasu pójść się pokazać w tej "kolejce". Też zdarzały się parogodzinne kolejki w szczytach zapotrzebowania na niektóre towary ale czy dziś nie ma kolejek np po karpi w hipermarkecie. Ja sam chodziłem kilka miesięcy po pralkę automatyczną a przynosiłem do domu odkurzacz, kuchenkę, rower itp choć już miałem te rzeczy i nowe stały "na zapas" na strychu... Dziś wiem że było to głupie bo pewnie ktoś inny miał "zapasową" pralkę a chodził za odkurzaczem...! Czasy były inne ale czy gorsze...? Moim zdaniem nie i wnerwia mnie obrzydzanie PRLu który tak naprawdę odbudował a właściwie ludzie często w czynie społecznym (bez kredytów banków zachodnich...!) Polskę zniszczoną doszczętnie  po wojnie. Budynek dziś sprzedany za prawie 6 baniek wybudowała "wstrętna komuna" i nie zastanawia Was ile "zapłacił" za niego dotychczasowy właściciel...? 
Ci co byli blisko władzy, lub gierkowi rolnicy itp to kupowali rowery, odkurzacze i pralki mimo że je mieli, innym było szkoda na to kasy, woleli uzbierać na coś fajnego z Pewexu.  W tym twoim kochanym PRL skazano na karę śmierci ( wykonano) za sprzedaż mięsa poza oficjalnym obiegiem. Wiem tęsknisz za czasami kiedy pałowałeś młodzież przed SEZAMEM. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...