Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To jedna z fajniejszych filmowych reklam Lublina. Nakręcił ją student UMCS z... Japonii

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2017 r. o 20:55 Powrót do artykułu
Great work Ryo! Thank you!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Captain Tsubasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny pozytywny filmik :) !! BRAWO Ryo !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Welcome to Lublin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fantastic work :) waiting for next film :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyleczcie się z kompleksów. Ani ten filmik fajny, ani ciekawy. Sam student mówi, że przyjechał do Lublina bo jest TANIO. Wystarczy by jakiś cudzoziemiec pierdnął a wy popadacie w zachwyt. Trochę szacunku do siebie i mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy filmik od Japończyka o naprawie samochodu, bo muzyczka mi znajoma ;) /zorientowani wiedzą o co chodzi/ ):
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, od 7 lat mieszkam w Lublinie i powiedzcie mi gdzie można dostać to krojony i smacznie wyglądający cebularz? Na poważnie! Ślinka mi pociekła! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to wygląda na dość profesjonalny film. Czy UMCS pomagał w jego realizacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry ale ten szajs najlepszą reklamą Lublina ? o rany, nie wiem co braliście ale dajcie już spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wylecz się z tego dupościsku, przy okazji zyska też otoczenie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie cebularz tylko pizza z bigosem :) Cebularza prawdziwego z Lublina kup sobie w Piekarni na ulicy Furmańska 4. Smacznego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcjo Dziennika......bardzo interesujące artykuły zamieszczacie......na poziomie.....proponuje dodawać bajki i książeczki do malowania z flamastrami w kolejnych egzemplarzach....,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten dziennik wschodni to umie się podniecać aby Lublinem, przyjrzyjcie na oczy Lublin to dziadostwo w porównaniu do innych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...