Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zmień pracę i weź kredyt a nie epistolografię uprawiasz. a tak na poważnie to nawet szkoda mi tych ludzi, ale poznaliśmy tylko jedną stronę medalu - może posłuchalibyśmy jakie zdanie o pracownikach mają np. kierownicy zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Joanna Mucha odpowiedziała już pracownikom PZL Świdnik co rząd zamierza zrobić w sprawie zakupu śmigłowca wielozadaniowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież mogą się zwolnić więc w czym problem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wielu sieciowkach tak jest, powinni zrobić porządek jak w biedronkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam to z innego marketu , bardzo podobny system pracy i prześladowania . Ja po przepracowaniu kilku lat jako kasjer mam wstręt do ludzi i koszmary nocne. Upokarzanie człowieka z każdej strony , począwszy od kierowniczki skończywszy na klientach. Oczywiście wszystko zgodnie z przepisami , PIP przeprowadzała kilka razy kontrole. Ja się raczej nie skarżę , bo i komu? Wszyscy znajomi i rodzina doradzają zmianę pracy , tylko kto zatrudni kobietę po 40 -ce z wykształceniem średnim. Wyboru raczej nie ma , trzeba zacisnąć zęby i zap.....ć póki się nie padnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ty pajacu bez czci i wiary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było się uczyć ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że mogą się zwolnić , tak samo jak pielęgniarki , górnicy ,policjanci , lekarze , nauczyciele i wiele innych. W czym są lepsi pracownicy innych zawodów od pracowników marketów? Nie komentujcie że mogą się zwolnić , bo to świadczy o waszej inteligencji. Ci ludzie chcą godnie pracować jak inni , którzy wychodzą na ulice z transparentami i blokują drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteśmy takim samymi ludźmi co i wy wykształciuchy... polak polakowi dopier***a... a Francuz robi co chcę... jesteście żałosni mowiąc o zmianie pracy... tak to nigdy w naszej ukochanej Ojczyżnie nie bedzie dobrze! Zastanówcie się!! Polacy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Argumenty pod tytułem "przecież mogą się zwolnić" lub "było się uczyć" są żenujące i uwłaczają godności ludzi tam pracujących! Dzisiaj nawet z wyższym wykształceniem ciężko jest o pracę. I nie tylko w woj. lubelskim. Żaden z cytowanych przeze mnie argumentów nie upoważnia pracodawcy do takiego traktowania ludzi. Jeśli ktoś ma odrobinę pojęcia na temat skutecznego zarządzania to wie, że z niewolnika nie będzie pracownika! Niestety kadra menadżerska w marketach bardzo często nie ma wykształcenia kierunkowego jak również doświadczenia i wiedzy z zakresu zarządzania zespołem. I dzieje się jak się dzieje... Oczywiście praca może być ciężka i wymagająca dużo wysiłku fizycznego co ne zawsze musi iść w parze z przyzwoitym wynagrodzeniem, ale poniżanie ludzi powinno być wyeliminowane! Wg mnie opisane w artykule praktyki najbardziej uderzają w kadrę menadzerską, która nie ma pojecia o zarzadzaniu oraz we władze Spółki, która na takie praktyki zezwala... Szkoda, naprawdę szczerze szkoda tylko ludzi, którzy często zmuszeni przez sytuację życiową muszą godzić się na najgorsze... Osobiście trzymam kciuki, aby sprawa nabrała rozgłosu i żeby odpowiednie służby wyciągnęły stosowne konsekwencje względem takich praktyk! I żeby wreszcie ludzie mogli pracować jak ludzie, nie jak niewolnicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszelkie kontrole to łapówki więc nic nie wykażą . Jak nie chcieli wypuścić to było wezwać policję wtedy byłoby już że zakład pracy nie jest taki złoty . Co do nadgodzin najlepiej wszystko notować kiedy co i jak ( np. od której do której jestem w pracy itd. )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Joanna Mucha odpowiedziała już pracownikom PZL Świdnik co rząd zamierza zrobić w sprawie zakupu śmigłowca wielozadaniowego?
  PZL Świdnik jako pierwszy w latach 80 powinien być rozpier***ony, to właśnie min. przez nich ci pracownicy w tym markecie i innych zakładach są traktowani jak parobki, bo temu pierd.... świdnikowi w latach 80 kotlet raz na 10 lat zdrożał o parę groszy i narobili krzyku, to niech teraz nie żrą go wcale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może spróbujcie wszyscy nie przyjść na jedną zmianę w ramach urlopu na żądanie? Może wtedy coś we łbach rozjaśni tych polskich dyrektorów pracujących wg poleceń Francuzów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczyc sie? ja pracowałam w hipermarkecie po 2 "przyszlosciowych " kierunkach studiow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja po 36 latach pracy w budżetówce mam 1400 zł netto, oto sielanka jaką nam stworzyli solidaruchy i też panuje mobbing
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie raczej różowo nie jest, ale ja na miejscu pracowników złożyłbym zbiorowy pozew sądowy o odszkodowanie za mobbing. Nie może być tak, że nasz kraj będzie tak dojony przez szczególnie zagraniczne firmy. Pora się cywilizować. Ostatnio był w kinach francuski film o zwolnieniu pracownicy. Trzeba się na nim wzorować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WEZ KREDYT ,ZMIEN PRACE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"po mimo wszystko"? Na pewno, a może jednak pomimo wszystko?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy terror wprowadza a auchan lublin tzw manager dzl czyli po prostu kadrowa. Jest to osoba bez wykształcenia, prowadzająca państwo w państwie, stosuje nieuczciwe praktyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, to o czym Pan pisze jest niedopuszczalne. Jeśli autor listu czyta ten komentarz mogę mu pomóc (bezpłatnie rzecz jasna) i proszę o kontakt na maila - joannabednasz@wp.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...