Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To już ostatnie dni Karczmy Słupskiej

Utworzony przez motoń, 29 czerwca 2010 r. o 18:54 Powrót do artykułu
W tej chwili czekamy, kiedy pieniądze wpłynął na nasze konto – mówi Marek Pastusiak z Zarządu Nieruchomości Komunalnych. Ludzie - kto to pisze - ABALFABECI !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie drozyzna jak za wystroj PRL, drugie danie z 15 zl dobrze ze zamkna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak dla mnie drozyzna jak za wystroj PRL, drugie danie z 15 zl dobrze ze zamkna
no to idz na kebaba jest zdrowszy i tańszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co komu ten lokal, Pan Poseł Palikot pijał z szefem sztabu wyborczego Komorowskiego, w innych lokalach gdy miał prowadzić samochód, mówi że bardzo zdrowe pić i kierować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kebab ze spermą w sosie czosnkowym i włosami jest o niebo lepszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znakomite jedzenie, znakomita obsługa. Przed kilkunastu laty przewinęła się przez ten lokal obecna wierchuszka PiS i PO zapraszana na KUL przez studentów. Wszyscy się najadali tamtejszymi pierogami. A teraz smutny koniec. Może opłaty są zbyt wysokie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO szkoda,to świetny lokal i jak napisali w artykule "legendarny". Ale jednak rzetelność dziennikarska nie jest obecnie w cenie w lubelskich gazetach. Miasto jest co najwyżej właścicielem LOKALU w którym mieści się restauracja. Właścicielami -a raczej współwłaścicielami budynku są właściciele poszczególnych lokali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zgotujemy Karczmie ostatnie pożegnanie i stawią się Ci to tam konsumowali całą gromadą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosmos out, Wyzwolenie out, Słupska out. Ludzie to miasto to jeden wielki gniot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karczma Słupska a do niedawna Czarcia Łapa to były ostatnie lokale w Lublinie gdzie CZAS SIĘ ZATRZYMAŁ 30 lat temu!!. Ten sam, niezmieniany wystrój( zdemontowano tylko słynne stołko-siodła przy barze), odrapane ściany, te same -duzo starsze kelnerki, które zamieniły szpilki na zadeptane ciapy (taka sytuację przeżyłem w Czarciej). Ale mimo wszystko szkoda!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, niezłe polskie jedzenie za przystępną cenę. Młodzież niedługo nie będzie wiedziała jak smakuje schabowy, golonka czy bigos, a nad miastem zawiśnie wieeeeeelki kebab.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
q napisał:
Może zgotujemy Karczmie ostatnie pożegnanie i stawią się Ci to tam konsumowali całą gromadą?
cały lipiec dla dawnych bywalców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam ten lokal, kiedy jeszcze nazywał się "Pod Fafikiem". Mieszkałem w pobliżu, często przechodziłem obok i przez okna widziałem, że zawsze było pełno klientów. Oprócz naukowców lubili przychodzić tam sportowcy (koszykarze, siatkarze) po meczach rozgrywanych na AOS-ie. Odbywały się codziennie (!) dancingi i to bynajmniej nie przy muzyce mechanicznej, tylko z "żywą" orkiestrą. Szkoda Słupskiej, ale cóż... W dzisiejszych czasach ciężko jest utrzymać taki wielki lokal z dala od centrum, przy którym praktycznie nie ma parkingu, nie ma miejsca na letni ogródek, no i trzeba kończyć działalność o godzinie 22.00, bo to przecież parter budynku mieszkalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to poczekalnia dusza bylam tam kiedyś na randce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że w Lublinie nie będzie Karczmy Słupskiej? to nie tragedia, ale że w Słupsku ją zlikwidowano to jest dopiero news
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją drogą to oni tam w nic nie inwestowali... jak kupili sztućce 36 lat tem to do chwili obecnej są. Wchodzi się tam i jest wątpliwie przyjemny zapach połączony z dymem papierosowym, a personel stoi przy automatach do gry i głownie się tym zajmuje - przynajmniej wtedy kiedy ja tambywałem Nic nie trwa wiecznie, mogli by coś tam zmienić, żeby było przyjemniej, czyściej i bez tego "zapachu". Dobra wentylacja to podstawa.... Zaproście Magde Gesler może zrobi wam "Kuchenną Rewolucje"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie jest bardzo smaczne i w przystępnych cenach, wystrój czyni klimat (ta "słupskość" z góralami - miodzio!) - nie wszystkie knajpy muszą wyglądać tak samo. Dla obsługi wystarczy być grzecznym - to też jest uprzejma i sprawna. W połowie lat 90-tych zabierałem tam odwiedzających Lublin polityków różnych opcji i sława pierogów z "Fafika" szła w świat - wszyscy byli zachwyceni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i kuchnia na święta - ile emerytów z calej okolicy tam robi zakupy jedzonko bardzo smaczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no i kuchnia na święta - ile emerytów z calej okolicy tam robi zakupy jedzonko bardzo smaczne
A ilu studentów stołowało się w "Hiltonie"... ech, żal tradycji i niezłych potraw (+dancingów, na które jako studenci chodziliśmy dla jaj, potańczyć i rozruszać całe towarzystwo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam jedzenie średnio smakowało. Najchętniej jem w Graf Marinie;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...