Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To nie koniec zmian na placu Litewskim. Będzie letnia kawiarnia, co jeszcze?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 czerwca 2017 r. o 11:20 Powrót do artykułu
650 euro za cienka topola brawo za niegospodarnosc i brawo dla pseudo konserwatora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przydałoby sie wprowadzić mandaty dla rodziców którzy najwyraźniej pomylili miejską fontannę z kapieliskiem nad jeziorem czy słonecznym Wrotkowem nad zalewem Zemborzyckim. Składam gratulacje i ukłony dla 90% rodziców którzy nie pozwoliły dzieciom wejść do tej fontanny i wytłumaczyli do czego ona słuzy i dlaczego nie można do niej wchodzić a ich dzieci grzecznie sie patrzyły na jakiej zasadzie działaja wytryski i że są w stanie pokazać różne kombinacje artystyczne bo tak sa zaprogramowane i że jest to wszystko ładnie widać jak się nie zatyka i nie skacze po tych wytryskach i sie tam nie biega. Poza tym sa tam place zabaw dla dzieci i najwyraźniej dzieci dobrze wychowywane miały sie czym zająć. A tu tymczasem znalazło sie tu 10% dzieci z którymi najwyraźniej rodzice nie daja sobie rady w wychowywaniu i wychodzą z założenia że dziecko jest małe,jak tu własnemu dziecku odmówić tym bardziej więc mu pozwala na dewastację fontanny bo jak mu nie pozwoli to będzie ryk i krzyk więc rodzic robi to dla własnego spokoju bo inaczej będzie musiał wracać przez darcie dziecka do domu. wokół wytrysków są szklane czy plastikowe obudowy pod którymi są lampy. Co się z czasem stanie z tymi lampami jak dzieci wiecznie będą po tym skakać i deptać i zatykać dla zabawy te wytryski - zepsują się. na dodatek te niegrzeczne dzieci "przecinają" dla zabawy swymi rękoma tryskającą wodę do góry niszcząc cały urok działania fontanny bo nie można zobaczyć jak w całości ta fontanna działa i jakie artystyczne rzeczy wykonuje. Mamy Euro U-21 wiele obcokrajowców juz w Lublinie słyszy się języki obce a tu taki wstyd bo jakas niewychowana chołota rozwydrzonych dzieci dobrała sie do dewastacji fontan. Przez taką bandę obcokrajowcy nie bedą mogli zobaczyć całego uroku tej fontanny i jak działa i co potrafi wykonywać. Mandaty mandaty i jeszcze raz mandaty bo jak rodzic raz pozwolił to i będzie pozwalał a dziecko będzie chciało chodzić na kapielisko na płac litewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie na temat czy moglibyscie napisac zrobic zdjecja Stadionu Startu w remoncie bede wdzieczny pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dysze rozpylają też wodę tak, by tworzyła ekran, na którym można wyświetlać ruchome obrazy..." Tylko nikt nie uprzedził, że przy tworzeniu ekranu woda zalewa część widowni wywołując panikę i płacz dzieci. Ja byłam mokra od stóp do głów, nie wspominając o zamoczonej lustrzanki i smartfonie. Musiałam zrezygnować z dalszej części pokazu, było mi tak zimno, że pojechałam do domu. Jestem z Lublina, ale nie zazdroszczę przyjezdnym, którzy dostąpili przyjemności bycia "zalanym" przez lubelską fontannę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, który chcesz wprowadzenia mandatów - przeczytaj jeszcze raz tekst tylko ze zrozumieniem, a jesli to przekracza Twoje możliwości tylko ten krótki fragment artykułu "– Fontanna posiada wodę o technologii basenowej, co pozwala korzystać z niej, jak z małego basenu – zapewnia Marzena Szczepańska, zastępca dyrektora Wydziału Inwestycji i Remontów w Urzędzie Miasta. Do fontanny można wchodzić, co ochoczo wykorzystują nie tylko dzieci. Zabroniony jest za to wstęp do części skrytej za płotkiem w formie metalowych liści. Tu zamontowane są dysze odpowiedzialne za fantazyjne strumienie."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze że dzieciom się podoba. To one w przyszłości będą kierować Polską i może nie będą tak zwichrowane jak ci co obecnie popierają PiS. Ci od pisu zawsze będą mieli jakieś"ale" i z tym trzeba się niestety liczyć. Budują to źle, nie budują to też źle, sprzątają to źle bo drogo i kurz... Nie sprzątają to źle bo brud. Ogólnie to bardzo dziwni ludzie więc proszę się nimi nie przejmować tylko robić swoje. Lublinianie mają szczęście że trafili na takiego prezydenta. Teraz wybierzcie go jeszcze raz i dajcie mu radę miasta z którą będzie mógł zmieniać Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin pieknieje i sie rozwija na przekor zyciowym marudom, im sie nic nigdy nie podoba, takie maja życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
""Dysze rozpylają też wodę tak, by tworzyła ekran, na którym można wyświetlać ruchome obrazy..." Tylko nikt nie uprzedził, że przy tworzeniu ekranu woda zalewa część widowni wywołując panikę i płacz dzieci. Ja byłam mokra od stóp do głów, nie wspominając o zamoczonej lustrzanki i smartfonie. Musiałam zrezygnować z dalszej części pokazu, było mi tak zimno, że pojechałam do domu. Jestem z Lublina, ale nie zazdroszczę przyjezdnym, którzy dostąpili przyjemności bycia "zalanym" przez lubelską fontannę." Wystarczy mieć trochę wyobraźni, przecież to logiczne że jak wiatr zawieje to kropelki wody polecą w stronę widowni. Myślenie nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już na koniec 2016 roku zadłużenie Polski po raz pierwszy w historii przekroczyło BILION złotych!! I wciąż rośnie, niezależnie która opcja KOR'owska przy korycie - wszystkie odnogi należą do tego samego żyda. Najbiednieszy region w eurokolkhozie - Lublin, również bawi się na placyku za 49 mln! Kto zabroni biednemu budować sikawkę za 15 mln? Dr nauk ekonom.? Wszak to pierwsza i główna potrzeba miasta - kolorowe wytryski władzy. Trolle, pijarrowcy urzędniczy i lemingi pieją z zachwytu, jest fun! Ale te wszystkie zabawki są na kolejną lichwiarską kreskę długu... cdn. //PS.: opłaty za Baseny Wrotków już wzrosły o 30%. Czekamy grzecznie na następne, może parkingowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W miejscu Baobabu posadzona ma być we wrześniu nowa topola czarna, sadzonkę upatrzono w Niemczech, za 650 euro. – Łącznie z transportem"  .... czyżby minister Szyszko kazał wyciąć wszystkie dzrewa w Polsce ? To już nie było ani jednego drzewa w Polsce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
betonowe klepisko ... plac jak inny kupiony na targu z placami ... żadna atrakcja ... a zapadniecie się fontanny pod kołami auta (policji) to już kompletna kompromitacja. Zachwyt nad taką formą placu, oznacza, że miastowi wolę kupę kamienia niż żywą przyrodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent już siedzi w pierdlu za te 50 milionów na pękające kamienie czy dopiero w areszcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin piękniej z dnia na dzień! Widać,że miasto ma dobrego gospodarza. Brawo Prezydent! W końcu wychodzimy z Polski B to widać, słychać i czuć! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I DO KOMPLETU POLICJA W RADIOWOZIE. PROSZĘ WZIĄĆ ZE SOBĄ DUŻO ZAPASOWYCH KÓŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest pięknie. Coś mi się zdaje, że latarnie w części gdzie są drzewa miały świecić wzorami, ale jakoś tych wzorów nie widać, a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być podpisane: "artykuł sponsorowany" mniej zieleni ale bardziej uporządkowana. To nie beton a kamienie i w dodatku z Chin. Megalomania Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Zachwyt nad taką formą placu, oznacza, że miastowi wolę kupę kamienia niż żywą przyrodę. " Ano wolą. Bo widzisz, to są miastowi, a nie ludzie ze wsi. Wolą plac zamiast łąki. Taka sytuacja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jeszcze postawić tabliczki przed główną fontanną informujące, że pokaz wygląda najlepiej z odległości 15 metrów w języku polskim i ukraińskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tancereczki topless będą? Wybory miss studentek w mokrym wdzianku (lub bez) w fontannie .... Parada pizdusiów w przykrótkich rurkach, tenisówkach, torebeczką tzw. 'pedałką" przewieszoną przez ramie i grzywką zaczesaną na boczek.... Więcej pomysłów jak ratusz chce to już odpłatnie mogę podać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...