Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
::::::::::::)))))))))))))) DO CZASU PRZEJĘCIA PRZEZ NOWĄ SPÓŁKĘ :::)))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wogóle ogląda TV Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wogóle ogląda TV Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokiny prezez słuszna ocena że ma  szanse    pozostać nastanowisku .Tylko nie w pełni rozumu nie interesują się regionem czytaj TVP Lublin.Moja spokojna rada TVP Lublin oglondają   ziomale w  zachodniej Polsce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokoiny prezez słuszna ocena że ma  szanse    pozostać na  stanowisku .Tylko  mieszkancy  nie w pełni rozumu nie interesują się regionem  Lubelskim czytaj TVP Lublin.Moja spokojna rada TVP Lublin oglondają   ziomale w  zachodniej Polsce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam cyfrówkę i oglądać TVP Lublin nie mogę. Poza tym tam same wiadomości z Lublina i najbliższych okolic, więc jaka to telewizja regionalna. Mam w d... taką telewizję regionalną....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wogóle ogląda TV Lublin?
Ja akurat nie oglądam żadnych programów telewizyjnych bo mam internet !!! XXI wiek !!! Telewizje wszelkiej maści to już historia,  czy tego chcemy czy też nie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ale to bardzo jest beznadziejna ,a i jeszcze za mocno w kierunku kościelnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie te nominacje pożyją raptem kilka miesięcy. Niebawem nie będzie TVP lecz nowa spółka, a wszystkie stanowiska zostaną skasowane. Tak więc nie nastawiajcie się, ptysie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawmy się. A co z Tym Sędzią TK z UMCS jest już w warszafce czy dalej wykłada w Lublinie? Ta TV z Kraśnika jest 3 x lepsza od tej z Obrońców Pokoju. Żarty, żartami. W końcu puśćcie młodych bo ile lat będzie to dojenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...