Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Topniejący śnieg odsłonił zwłoki mężczyzny

Utworzony przez ira, 1 marca 2010 r. o 20:56 Powrót do artykułu
wódka i mróz zawsze idą w parze !!! szkoda--- ale może ludzie to przemyślą i wyciągną z tego wnioski że albo z umiarem albo w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ira napisał:
wódka i mróz zawsze idą w parze !!! szkoda--- ale może ludzie to przemyślą i wyciągną z tego wnioski że albo z umiarem albo w domu
Tak jasne. Ludzie wyciągną wnioski. Przecież dla wielu z nich to wszystko jedno czy się zapije na śmierć czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOW ! Jesteśmy najlepsi w regionie i najszybci Gdyby nie kurier lubelski i artykuły z wyborczej pozostało by pisanie o tym co napiszę lubelska policja Panie i Panowie tu się nic nie dowiecie http://www.kurierlubelski.pl/aktualnosci/2...ckiej,id,t.html Było jak zwykle wcześniej. Na dużo wolniejszym kurierze. Relikcie minionej epoki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ktoś jest tchórzem i tnie linki z kuriera. Wstyd !! http://www.kurierlubelski.pl/ Po lewej widomości z regionu dodano godzina 18-32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~: napisał:
Rodzina zawiadomiła policję. Jego zdjęcie wśród zaginionych, opublikowano na stronie internetowej KWP.
hmmm ciekawe czy policja wszczela poszukiwania czy ograniczyla sie do wklejenia zdjecia na strone www ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ira napisał:
wódka i mróz zawsze idą w parze !!! szkoda--- ale może ludzie to przemyślą i wyciągną z tego wnioski że albo z umiarem albo w domu
a gdzie masz napisane że spożywał alkohol??/może zasłabł i upadł !!! różne sa przypadki nie wrzucajmy wszystkich ludzi do tego samego worka !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ira napisał:
wódka i mróz zawsze idą w parze !!! szkoda--- ale może ludzie to przemyślą i wyciągną z tego wnioski że albo z umiarem albo w domu
dobra mroz mrozem ja sadze ze poprostu zaslabl bo ja znalazlem to cialo i wiem jak wygladalo i w jaki stanie wygladalo nie wygladalo na to zeby to byl zul tyle z mojej wypowiedzi a co do alkocholikow tez radze sie zastanowic bo moga tak samo skonczyc;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
dobra mroz mrozem ja sadze ze poprostu zaslabl bo ja znalazlem to cialo i wiem jak wygladalo i w jaki stanie wygladalo nie wygladalo na to zeby to byl zul tyle z mojej wypowiedzi a co do alkocholikow tez radze sie zastanowic bo moga tak samo skonczyc;/
po pierwsze "alkoholików", a po drugie w artykule jest użyty zwrot 'denat' stąd można się domyślać że się zapił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Denat" oznacza osobę zmarłą/niezyjącą i nic ponadto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu najwięcej komentarzy piszą ludzie którzy nie umieją ułożyć zdania i robią najwięcej błędów"wstyd"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwi mnie to że ludzie spacerujący z psami wcześniej tego nie odkryli.. chociaż może woda(w tym wypadku śnieg) zatarła zapach.. ale czy tak intensywny? wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...