Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo,deweloperowi się nie odmawia,a raczej robi wszystko by był zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy chcecie od miasta i Żuka? jest jasno napisane, że właściciel terenu PZM sprzedał użytkowanie wieczyste Interbudowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestować pod PZMOTem golfiarze, passaciarze i inni tdikowcy w swoich starych szrotach. Już wiecie kto "wasz" tor sprzedał? Niech teraz wam zbuduje nowy. W końcu od tego jest PZMOT. No chyba że sie myle i jest to instytucja mająca kantory, stacje benzynowe czy moze przypadkiem hotel...? hmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że ty gościu jeździsz nowiutkim Mercedesem za 300 tysięcy? Tacy ludzie mnie najbardziej śmieszą. Sam gówno ma a innych z błotem miesza jakby był nie wiadomo kim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zamknie wszystko co asfaltowe np.: dzisiejszy Żmigród. Wytnie wszystkie parki i gdzie się da postawi blokowiska i supermarkety. Ja tak to widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze niedawno jeździło się tam na giełdę samochodową... Ehhh piękne czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Guest" post="1047041" timestamp="1434748223"] Żuk zamknie wszystko co asfaltowe np.: dzisiejszy Żmigród. Wytnie wszystkie parki i gdzie się da postawi blokowiska i supermarkety. Ja tak to widzę.[/quote) Tani ten twoj bezpodstawny hejt. A za supermarkety I galerie podziekuj Pruszkowskiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klakiery ze smoleńskiej sekty wszędzie wypisują te same bzdury, szkoda nawet zawracać sobie głowę ich wypocinami w stylu "Żuk zamknie wszystko" dobrze że wasz Andrzejek Pruszkowski wszystko otwierał, a już najlepiej wychodziło mu otwieranie bramek na lotnisku(6 miesięcy spędzonych w zagranicznych delegacjach podczas jednej kadencji) i marketów i galerii w mieście(miażdżąca większość tego co mamy aktualnie na stanie to sprawka uchwalanych przez Pruszkowskiego i radnych PiS miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedałyy się dogadały... Tyle w temacie wiejskich bloków w sąsiedzwtwie toru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Synalku! Co to jest jakiś hejt? Tu jest Polska! Pisze i mówi się po Polsku. Twoja matka z kim się puściła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpalajcie maszyny i róbcie hałas gdzie trzeba, aż sąsiedzi i wladze oddadzą jadę i wybudują nowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cofnąć budowę na bloki!!! Dać pozwolenie na budowę na torze szkoły, przedszkola oraz żłobka!!!. Panie Prezydencie działaj... Mieszkańcy os. Słonecznego zacznijcie protestować przeciwko budowie nowych bloków!!! Zacznijcie żądać nowej szkoły, publicznego przedszkola oraz żłobka dla waszych dzieci!!! Ja już nie chcę, żeby przez wasze dzieci nasza mieszkańców Wrotkowa SP30 była przeludniona!!! Żądajcie swojej szkoły!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taak... I niech nikt nie czepia się fanów jazdy wyczynowej kiedy jeżdżą po ulicach... Bo gdzie u licha mają to robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...