Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tor Lublin pogrzebany, zapalą mu znicz

Utworzony przez siwszy, 28 października 2011 r. o 19:54 Powrót do artykułu
skarżą się że jest hałas.to nie wiedzieli przed kupnem mieszkania że jest tam tor??? trzeba była kupić gdzieś indziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zniszczy wszystko w Lublnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwszy napisał:
skarżą się że jest hałas.to nie wiedzieli przed kupnem mieszkania że jest tam tor??? trzeba była kupić gdzieś indziej
a deweloper nie może im wybudować ekranów akustycznych ? Jak nie może, to pogonić ćwoka i nie kupować od niego mieszkań. Niech się najpierw ucywilizuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk ok, ale tor powinien zostać bo tam był a że ludzie nie myslą to inna sprawa. Mam nadzieję że pomimo kryzysu tor powstanie i to większy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działanie na rzecz podnoszenia bezpieczeństwa na drogach i rozwój sportów motorowych - to są głowne cele pzmłotu - tylko pogratulować leśnym dziadkom ich realizacji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Lublinie wszystko rodzi się z bólami ? Otóż - likwidowano cukrownię i co ??? i nic...szczury się ganiają i wiatr liście nosi. Tak samo było z FSC,Ursusem i wielu innymi mniejszymi obiektami- i tak jest z torem. Nie byłoby takich emocji gdyby tych ludzi ktoś przekonał,że dojdzie do satsfakcjonującego ich rozwiązania. Gdyby samorządowcy,zanim podjęli decyzję o likwidacji obecnego toru mieli już nową lokalizację bardziej obszerną. Gdyby na obrzeżach tej parceli usypano wał ziemny i obsadzono drzewami które w przyszłości będą stanowiły zaporę dobywającego się z tego obiektu hałasu ....nie sadzę aby ktoś przy tak postawionej sprawie protestował ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szef PZMot w Lublinie tłumaczy, że nie miał innego wyjścia, bo likwidacji toru domagają się mieszkańcy sąsiednich bloków. Skarżą się na hałas." a ja się domagam pozostawienia go! ja pitolę co to ma znaczyć? jedynie decyzja sądu może zmusić PZMOT do czegokolwiek? gdzie macie JAJA ?!??!?!??!?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenon rozbójnik napisał:
"Szef PZMot w Lublinie tłumaczy, że nie miał innego wyjścia, bo likwidacji toru domagają się mieszkańcy sąsiednich bloków. Skarżą się na hałas." a ja się domagam pozostawienia go! ja pitolę co to ma znaczyć? jedynie decyzja sądu może zmusić PZMOT do czegokolwiek? gdzie macie JAJA ?!??!?!??!?!?!
Tu nie chodzi o hałas. Tu chodzi o pieniądze. Badania przeprowadzone w tym roku nie stwierdziły żadnych przekroczeń hałasu! Wcześniejsze badania wykazały nieznaczne przekroczenia. O 1,1 Db dla gokartów i 6,6 Db dla motocykli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież była ankieta z mieszkańcami, i wiedzieli o torze kupując mieszkania. po za tym niewielu się wypowiedziało negatywnie odnośnie toru. im po porostu to nie przeszkadza. to developer kreci młyn żeby szybciej dopiąć swego - zrobić z Lublina sypialnię na zadupiu żeby wszyscy z całej Polski przyjeżdżali oglądać jak się żyje w tym skansenie, którym to jest całe województwo. już chyba nawet określenie Polska B nie starcza bo to Polska C albo D....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyśleć, że ten tor jest tam ulokowany już od tylu lat. Dziwi mnie, że ten śmieszny kościół co budują ludziom jakoś nijak jeszcze nie przeszkadza, ciekawe czy też zaczną protestować. Zostawcie tor w spokoju! Pogońcie ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...