Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tor rowerowy przy ul. Janowskiej już gotowy

Utworzony przez Gość, 24 czerwca 2010 r. o 22:00 Powrót do artykułu
Ciekaw jestem komu to potrzebne? na jedną imprezę w roku dla kogo? a można było basen zrobić lub coś bardziej pożytecznego za te pieniądze. stadion zacząć budować anie jakiś tor rowerowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie lepiej było dokończyć ścieżkę rowerową wzdłuż zalewu. Jechałam tamtędy wczoraj - takie wertepy, że mało wnętrzności z człowieka nie wytrzęsie. W poprzednich latach było znacznie lepiej. no tak, postęp... I o czym tu mówić? Pozdrawiam wszystkich prowadzących swoje rowery po nasypie bo jechać się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten tor to pomysł radnego Dariusza Piątka. On woli skaczące rowery, od piłki nożnej. :DDD Wg Piątka takie sporty generują większą publiczność, niż np. mecz piłki nożnej. Zatem czekamy na te tłumy kibiców. Zapewne będą ich tysiące Panie Piątek no nie? hehhheheh Pomóżmy Piątkowi, by ten obiekt stał się jego osobistym sukcesem!!!!! :DDD Drogi Piątku, Lublin nie zapomni Ci wkładu jaki masz w Lubelski sport buehehehehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy lubi i interesuje się piłka nożną. To jest ciekawa inicjatywa, ale bardziej niezbedne w tym momencie są ścieżki rowerowe i cała infrastruktura rowerowa, najczęściej każda "ścieżka" bo są z kostki, (czego się na zachodzie w ogóle nie stosuje ) kończy sie w najmniej spodziewanym miejscu... Dodatkowo ścieżki są zaniedbane, brak sprzątania i karczowania chaszczy przy ścieżkach. Tak samo jak ulice w Lbl, stan tragiczny. Tor rowerowy owszem, ale najpierw ważniejsze sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy mogę zapytać, po ... nam ten tor? Ile w Lublinie jest rowerów do takiej jazdy? 5? Ile jest normalnych? tysiące. Czego potrzebuje normalny rower? ścieżki do pracy, do domu, do szkoły, na uczelnię, do dziewczyny, nad zalew, na pojezierze itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 mln zł. za usypanie przez koparke kilku kupek ziemi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajac zycie piatek zaraz tam zorganizuje cross !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzysta napisał:
czy mogę zapytać, po ... nam ten tor? Ile w Lublinie jest rowerów do takiej jazdy? 5? Ile jest normalnych? tysiące. Czego potrzebuje normalny rower? ścieżki do pracy, do domu, do szkoły, na uczelnię, do dziewczyny, nad zalew, na pojezierze itd.
zgadzam się z Tobą w 100% popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O miasto zrobiło prezent dla pewnego przedsiębiorcy, teraz sobie chłopina dorobi na wyścigach krosowych. Tak trzymać Lublin - miasto pomylonych inspiracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te pieniądze można było powiedzilić na spr,Motor,żużel albo wybudować kilka profesjonalnych boisk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co widać - to nie jest to miejsce do normalnego jeżdżenia rowerami. zgadza się , że pieniądze wywalono dla kilku osób. rower jest do jeżdżenia a nie do skakania. ja wyczynowo jeżdżę szosami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym Piątkiem i Ficem to na poważnie prokuratora powinna się zainteresować, tylko nie lubelska. Co nie jakiś przypał to te same nazwiska i jeszcze decydują jak nasze ciężko zarobione pieniądze w błoto wyrzucić!!! Wydali 3 bańki by synuś Piątka miał gdzie se pojeździć!!! skandal!!! a wiele innych potrzeb nie ma pieniędzy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następna głupota!. Po co było wydawać tyle kasy jak za darmochę wszystkie ulice tak wyglądają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast wybudować kompleks basenów na ul. łabędziej utopili tyle milionów w coś z czego nikt nie będzie korzystać bzdura i marnowanie miejskiej kasy ja wole baseny przynajmniej z całą rodziną bym tam spędzał czas - zdrowe i pożyteczne i dla mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslałem że tam chociaz wybudują jakies trybuny dla ludzi, a tam jest tylko kilka kupek ziemi i podestów drewnianych, w dodatku na hałdach usypanyej ziemi nie rośnie piękna trawa tylko chwasty, gdy jedzie się ul. Janowską jak to wygląda- nowa inwestycja chwastami zarośnięta! A ludzie czy pleps niech kupią bilet, stoją i oglądają po kilka godzin zawody?? Tak to ma wyglądać?? TYLE KASY UTOPIONE W CHWASTY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej było utopic te pieniądze w rks motor lublin. Po wypłatach dla zawodników i zarządu może starczyłoby jeszcze na łapówę dla kogo trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze że zrobili a na basen to idz sie pan utop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekaw jestem komu to potrzebne? na jedną imprezę w roku dla kogo? a można było basen zrobić lub coś bardziej pożytecznego za te pieniądze. stadion zacząć budować anie jakiś tor rowerowy.
potrzebne to jest dla tych co jeżdżą na rowerach czy to profesionalnie czy amatorsko , to dobra inwestycja . Stadion po co wam stadion jak ten kiepski klub Motor Lublin juz podupada , niech sie nauczą grać najpierw a nie kraść pieniądze !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu kosztowało 3 mln???? trawa??? fajnie, że coś takiego powstało, ale za taką kasę...zobaczymy jakie będą efekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...