Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tornistry pełne uśmiechów. Najmłodsi dostali wyprawkę od piłkarek i piłkarzy (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 sierpnia 2016 r. o 19:54 Powrót do artykułu
A co, 500+ poszło na lepsze cele i nadal trzeba wspierać przed 1 września? Jeszcze chwila, a niektore rodziny każą sobie zakupy przynosić do domu (oczywiście za darmo), ale pracą się nie zhańbią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A coś Ty 500 plus teraz idzie na wyposażenie domu trzeba wymienić pralkę lodówka remont a po co wydawać na przybory do szkoły jak można dalej płakać ze to tyle kosztuje że kasy nie mają i po co iść do pracy lepiej żebrać dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A coś Ty 500 plus teraz idzie na wyposażenie domu trzeba wymienić pralkę lodówka remont a po co wydawać na przybory do szkoły jak można dalej płakać ze to tyle kosztuje że kasy nie mają i po co iść do pracy lepiej żebrać dalej...
żeby tylko na wyposażenie domu, a piwo, papierosy i wóda też kosztują, a do pracy to tylko głupcy chodzą tak mi powiedział  jeden   rodziców z wielodzietnej rodziny. No i faktycznie jak patrze na to ile zarabiam 1400 zł po 36 latach pracy, to faktycznie, że jestem z jednym z tych pracujących głupców, bo zamiast narodzić dzieci i chodzić i płakać jaka to ja biedna a jeszcze narodzić z pijakiem to ja głupia za jałmużnę zapieprzam na siebie nie mając dzieci, bo mnie nie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dam ani grosza. Dla patologii (bez urazy dla rodziców pracujących) z moich  podatków idą pieniądze. Wychowałem swoje dzieci pracując, czasami dorabiając po godzinach, aby zapewnić im np. możliwość nauki poza miejscem zamieszkania. Teraz tym leniom nie opłaca się pracować, bo po co jak mają więcej z zasiłków! Ale cóż partia kupiła sobie zwycięstwo w wyborach rozdając nasze pieniądze, takie czasy. Dalej patologia będzie na nich głosować - kobieta mająca troje dzieci każde od innego tatusia, młode małżeństwo - żadne z nich nie pracuje, tzn. tatuś pracuje, ale na czarno!! Ciekawe co będzie jak dzieci dorosną, skończą się zapomogi. Pewnie będą pobierać zapomogi dla siebie, niepracujących, nie mających z czego żyć starych ludzi. Natomiast emeryci otrzymają darmowe leki, tylko dlaczego dopiero od 75 roku życia, czy do tego wieku nie chorują, mają jakieś inne świadczenia? Chyba dlatego, że do 75 lat dużo z nich nie dożyje, bo nie stać ich na leki. Prezesie jak żyć, chce się powiedzieć, tylko po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co jeszcze?!! 500 plus mało?! tu im daj , tam im daj.. z tych zasiłków wychodzi więcej niż 80% w woj.lubeslkim ma z pensji i uczciwej pracy od rana do nocy! tez juz nie angazuje sie w akcje charytatywne rzeczowe- wspieram tylko akcje ratujące życie i zdrowie...spotkalam niedawno babkę która nie chciała iść na szkolenie aktywizujące bo jak pojdzie i dostanie stypendium stażowe a potem robote to jej 500 plus zabiorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...