Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tour de Pologne w Lublinie. Mapa utrudnień w ruchu

Utworzony przez hghyg, 3 sierpnia 2009 r. o 10:51 Powrót do artykułu
to sa kpiny. kto na to pozwolil? jak mozna zamknac jedyne dziurawe drogi w lublinie. te objazdy to kpina. prezydent to idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskich rowerzystów zapraszam na stronę http://rowerowylublin.org/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błąd na mapie wentyl do przejazdu w poprzek Krakowskiego Przedmieścia będzie na skrzyżowaniu Chopina - Ewangelicka a nie przy Lipowa - Wieniawska. Wieniawska jest w tym miejscu jednokierunkowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hghyg napisał:
to sa kpiny. kto na to pozwolil? jak mozna zamknac jedyne dziurawe drogi w lublinie. te objazdy to kpina. prezydent to idiota.
Sam jesteś idiota (ka) jaku Ciebie na wsi wyścigi robili i robią traktorami czy nie wiadomo czym to Ci nie przeszkadzało teraz po paru miesiącach mieszkania w mieście stałeś(aś) się mieszczuchem co mu wszystko przeszkadza a wypalaj na swoje zadupie tam będzie spokój bo oprócz lokalnych wyścigów do wiejskiego marketu po -czar PGR-u-czy jak tam go nazywacie nic się nie dzieje chyba że remizowa potańcówka .A decyzje w tym mieście zostawić proszę Lubelakom nam to nie przeszkadza !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hghyg napisał:
to sa kpiny. kto na to pozwolil? jak mozna zamknac jedyne dziurawe drogi w lublinie. te objazdy to kpina. prezydent to idiota.
Ty fieju z Ciecierzyna sam jesteś idiotą .Do pługa!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E3CD2E napisał:
Sam jesteś idiota (ka) jaku Ciebie na wsi wyścigi robili i robią traktorami czy nie wiadomo czym to Ci nie przeszkadzało teraz po paru miesiącach mieszkania w mieście stałeś(aś) się mieszczuchem co mu wszystko przeszkadza a wypalaj na swoje zadupie tam będzie spokój bo oprócz lokalnych wyścigów do wiejskiego marketu po -czar PGR-u-czy jak tam go nazywacie nic się nie dzieje chyba że remizowa potańcówka .A decyzje w tym mieście zostawić proszę Lubelakom nam to nie przeszkadza !.
Moze tobie "lubelaku" to nie przeszkadza. Ja ku ścisłości mam w dowodzie napisane; miejsce urodzenia- Lublin, a ponad 20 lat mieszkalam w Warszawie. I tego typu "zabawy" za grubą kase, są kpiną w stosunku do ludzi ktorym ta impreza koliduje z pracą czy poruszaniem sie po miescie. W tamtym roku nie dalo sie przejechac, dzis pewnie bedzie to samo. Szłam z majdanka na sławinek, to chyba " lekka" przesada. Lublin nie jest przygotowany na tego typu imprezy, a jak juz sie na nie porywa to powienien zadbać o swoich mieszkańców Lublinian!!! Noi wlasnie gdzie jest prezydent miasta?!?! tego co powinien nie widzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość_monika napisał:
Moze tobie "lubelaku" to nie przeszkadza. Ja ku ścisłości mam w dowodzie napisane; miejsce urodzenia- Lublin, a ponad 20 lat mieszkalam w Warszawie. I tego typu "zabawy" za grubą kase, są kpiną w stosunku do ludzi ktorym ta impreza koliduje z pracą czy poruszaniem sie po miescie. W tamtym roku nie dalo sie przejechac, dzis pewnie bedzie to samo. Szłam z majdanka na sławinek, to chyba " lekka" przesada. Lublin nie jest przygotowany na tego typu imprezy, a jak juz sie na nie porywa to powienien zadbać o swoich mieszkańców Lublinian!!! Noi wlasnie gdzie jest prezydent miasta?!?! tego co powinien nie widzi...
SPADAJ DO WARSZAWY!!!!! ALBO NAJLEPIEJ NA BIAŁORUŚ. TAM W TELEWIZJI POOGLĄDASZ ROWERZYSTĘ, JEDYNEGO SPRAWIEDLIWEGO, UTRUDNIEN NIE MA, BO PO 18 LEPIEJ Z DOMU NIE WYCHODZIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...