Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tradis zwalnia pracowników, choć firma przynosi zyski

Utworzony przez Gld, 27 sierpnia 2012 r. o 09:44 Powrót do artykułu
Lublin = miasto nędzy, wyzysku, bezrobocia, braku perspektyw. Syfiaste miasteczko osada bez wizji rozwoju. Pośmiewisko na tle Polski zachodniej. Tylko Żuczysko jest z siebie zadowolony. Nienawidzę tego zas.anego grajdołu!!! Robię wszystko co w mojej mocy, staram się z całych sił, żeby na zawsze wyjechać z tego gó.na pod nazwą Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@up to w czym masz problem? cała Polska... ba cały Świat stoi otworem, ale najlepiej narzekać i nic ze swoim życiem nie robić. Jakie to polskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co nam jakaś tam prywatna fima w Lublinie dająca wmiarę dobrą pracę? Wazne, ze nam urzędnikom dobrze się powodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no coz chceliscie miec wolny rynek? to trzeba poniesc konsekwencje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojtam ojtam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gld napisał:
Lublin = miasto nędzy, wyzysku, bezrobocia, braku perspektyw. Syfiaste miasteczko osada bez wizji rozwoju. Pośmiewisko na tle Polski zachodniej. Tylko Żuczysko jest z siebie zadowolony. Nienawidzę tego zas.anego grajdołu!!! Robię wszystko co w mojej mocy, staram się z całych sił, żeby na zawsze wyjechać z tego gó.na pod nazwą Lublin.
kiepsko się starasz. No ale oczywiście nastawienie typu "należy mi się, trzeba mi dać" rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pip napisał:
kiepsko się starasz. No ale oczywiście nastawienie typu "należy mi się, trzeba mi dać" rządzi
"Hołocie sie nic nie należy! Należy sie nam elycie wielkomiejskiej! Stanowiska, kasa, zaszczyty, nagrody układy, saloby, luksusy,.......a hołota do łopat". Tak na marginesie kmiocie. Czy przytoczony przypadek fikcyjnego "pana-chama" niechaj będzie Pipsztyckiego z zawodu polytyka od 20 lat albo przekręta bymysmyna to nie postawa roszczeniowa? Roszczeniowa jak najbardziej tylko że "bida" różni sie tym od "lelyt" że nie ma możliwości w złodziejstwie jak nowobogackie barachło. Mało kasy? Podwyżka czynszu i kasa jest? Jakiś przekręcik i kasa jest. A co ma zrobić przykładowy pan Paweł, Mietek, Maciek, Michał, Stachu? Krasć? ukradnie bułke z Tesco i groźba 3 lat więzienia! Jeśli ptasi móżdżku piszesz o postawach roszczeniowych w Polandzie to pisz obiektywnie. Hołta korytowa ROŚCI sobie prawa do wszytskiego, oni sie czują właścicielami wszystkiego i to razem z całymi rodzinami. Należy mi sie bo ja "rzomdze".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszę przyznać, że jestem za***ony podejściem kilku osób. doceniam pomysły, chyba pokuszę się nawet osobiście o realizację kilku z nich. deb0308 - dobyr case:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...