Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trafił do więzienia, bo przebiegał przez skrzyżowanie

Utworzony przez ktosik, 27 marca 2012 r. o 19:17 Powrót do artykułu
Zanim przeczytałam artykuł w kurierze ( najpierw był w kurierze) żartobliwie pomyślałam, że na pewno chodzi o jazdę po pijaku na rowerze. Bandyta na miarę XXI wieku, ścigany listami gończymi. Mam propozycję dla tzw. władzy u władzy w tym biednym kraju. Pozabierać rowery, samochody, rolki, deskorolki, zamontować wszędzie radary, bo a nuż pieszy prędkość przekroczy. A w zasadzie to na wszelki wypadek wszystkich wsadzić do pierdla, byleby już nie sikał w pieluchy, bo nikt nie da gwarancji, ze ten czy ów na rower nie wsiądzie. Nie wiem jak Wy, ja mam tego dość. Mam tez dość kretyńskich artykułów w gazecinach, które czytelnika mają za idiotę, mam dość tych psudopolityków naznaczonych nepotyzmem i głupotą. Pozwalamy sobie by nas traktowano jak bydło. Jak długo jeszcze będziemy sobie na to pozwalać. Wydarzenie na miarę co najmniej zatrzymania terrorysty, chociaż pojęcie terrorysty tez jest względne, bo często tym mianem określa się ludzi walczących o niepodległość (palestyńczycy), a ich oprawców nazywa się pokrzywdzonymi. No cóż dzicz chazarska ma się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu mydlenie oczu czytelnikom. "Trafił do więzienia, bo" "jest poszukiwany aż czterema listami gończymi". Taka jest prawda. A przebieganie przez skrzyżowanie było tylko pretekstem do zatrzymania delikwenta przez policję. Ech, dziennikarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Zanim przeczytałam artykuł w kurierze ( najpierw był w kurierze) żartobliwie pomyślałam, że na pewno chodzi o jazdę po pijaku na rowerze. Bandyta na miarę XXI wieku, ścigany listami gończymi. Mam propozycję dla tzw. władzy u władzy w tym biednym kraju. Pozabierać rowery, samochody, rolki, deskorolki, zamontować wszędzie radary, bo a nuż pieszy prędkość przekroczy. A w zasadzie to na wszelki wypadek wszystkich wsadzić do pierdla, byleby już nie sikał w pieluchy, bo nikt nie da gwarancji, ze ten czy ów na rower nie wsiądzie. Nie wiem jak Wy, ja mam tego dość. Mam tez dość kretyńskich artykułów w gazecinach, które czytelnika mają za idiotę, mam dość tych psudopolityków naznaczonych nepotyzmem i głupotą. Pozwalamy sobie by nas traktowano jak bydło. Jak długo jeszcze będziemy sobie na to pozwalać. Wydarzenie na miarę co najmniej zatrzymania terrorysty, chociaż pojęcie terrorysty tez jest względne, bo często tym mianem określa się ludzi walczących o niepodległość (palestyńczycy), a ich oprawców nazywa się pokrzywdzonymi. No cóż dzicz chazarska ma się dobrze.
Że też chciało ci się pisać takie głupoty... Ile ty masz lat dzieciaczku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
Że też chciało ci się pisać takie głupoty... Ile ty masz lat dzieciaczku?
Zrozumiałaś/łeś coś z tego sierotko Marysiu? Bo mam wrażenie, że dla Ciebie to bajka o 7 krasnoludkach będzie odpowiednia do etapu rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
Że też chciało ci się pisać takie głupoty... Ile ty masz lat dzieciaczku?
Ależ z ciebie imbecyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no rzeczywiście, kilka błędów można znaleźć w tej "notce"... "Trafił do więzienia, bo przebiegał przez skrzyżowanie"? czy może raczej "Przebiegał przez skrzyżowanie a trafił do więzienia"? albo "Przez skrzyżowanie prosto do więzienia"? i tu kolejny problem (błąd?): "trafił do więzienia"? czy "Mężczyzna trafił do aresztu. Zostanie przewieziony do zakładu karnego" - z tekstu wynika, że jest zatrzymany, a nie uwięziony... (to się stanie w przyszłości, ale kiedy, nie wiadomo...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh widziałem tę akcję. partner pani policjant z radiowozu dużym brzuszkiem powinien poćwiczyć troszkę bo nic dziwnego, że przestępcę dogoniła policjantka. o tyle śmieszniejsza była ta akcja, że zawracał na Armii Krajowej passat, który uległ awarii i ledwo się czołgał. gdy policjantka krzyczała do przestępcy to passat strzelił w kolektor i zbieg zaczął szybciej biec, pewnie myślał, że do niego strzelają ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...