Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"razem z młodszą koleżanką postanowił popływać kajakiem po weselu"- nie wiedziałam, że po weselu da się pływać, myślałam, że pływać można co najwyżej po albo w wodzie:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia, i tam ślad się ,,wyrywa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślad się WYRYWA!!!! chyba urywa... nawet nie wiem jak to skomentować. który to już raz, gdy Wasi pseudodziennikarze popełniają takie błędy?
Ostatnio edytowany 12 czerwca 2012 r. o 10:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak ślad wam się wyrywa to trzymajcie go mocno, bo ucieknie i nie będzie po nim śladu!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wyrywa", "zaważono". O co chodzi? Polecam siebie na autora przyszłych notatek, pism, reportaży. Mam MS Word'a. Poprawiam mi błędy automatycznie, jeżeli takowe popełniam. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To od niedzieli jest pod lupą strażaków". TO? Czy może tamto? Dziennikarzu od siedmiu boleści. Takiej wypociny powstydziłoby się również dziecko w gimnazjum. Kto Cię zatrudnił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądziłem po tytule że tylko turysta spod Lublina się nie znalazł, ale widzę że rzekoma tragedia nie obejmuje zaginięcia dziewczyny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''WYPŁYNĘŁY'' jest najleprze. Pozdro dla konstruktora tego tekstu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...