Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny bilans wypadków drogowych. Zginęły 4 osoby

Utworzony przez Gość, 1 listopada 2011 r. o 18:31 Powrót do artykułu
Czyli 3/4 ofiar śmiertelnych to ofiary trzeźwych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czyli 3/4 ofiar śmiertelnych to ofiary trzeźwych.
Masz coś kolego na bakier ze statystyką ... a może lubisz do kieliszka zaglądać ... policz ile wyjechało ogółem aut na drogi ... ile wyjechało pijanych i sobie procentowo policz ile % a może promili wypadków w ogólnej liczbie aut powodują trzeźwi a ile procent wypadków powodują pijani w grupie pijanych którzy wyjechali na drogę ... 40-60% ? Dalej jesteś zwolennikiem chlania i jeżdżenia ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
Masz coś kolego na bakier ze statystyką ... a może lubisz do kieliszka zaglądać ... policz ile wyjechało ogółem aut na drogi ... ile wyjechało pijanych i sobie procentowo policz ile % a może promili wypadków w ogólnej liczbie aut powodują trzeźwi a ile procent wypadków powodują pijani w grupie pijanych którzy wyjechali na drogę ... 40-60% ? Dalej jesteś zwolennikiem chlania i jeżdżenia ....
Dobrze policzył. 4 ofiary śmiertelne z tego 1 zabita przez pijanego kierowcę (tak wynika z relacji dziennnika, nie piszą nic o 3 pozostałych). To jakby nie liczył 25 % ofiar śmiertelnych to ofiary pijanego kierowcy a 75 % trzeźwych. A komentarz skłonił mnie do wyobrażenia sobie, że po weekendzie policja zrobi podsumowanie i okrasi je komentarzem, że najczęstszą przyczyną wypadków były nadmierna prędkość i pijani kierowcy. W związku z czym za jakiś czas znowu zostaną zaostrzone kary za wykroczenia drogowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa tygodnie temu puścili go. Trzeba było bydlę zastrzelić to dziecko by żyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...