Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny finał porodu w szpitalu przy al. Kraśnickiej

Utworzony przez Japa, 14 listopada 2012 r. o 20:13 Powrót do artykułu
się nie doczekała na lekarza. Normalna praktyka naszych konowałów - bez koperty nawet z lekarskiego nie wychodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na świecie co 4 minuty po porodzie umiera kobieta. To do czego my się porównujemy?Do Afganistanu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też tam rodziłam i lekarza też nie było widać że to u nich norma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dała i tak się skończyło !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam rodziłam 2 razy i nigdy nie było lekarza przy porodzie, tylko położna.....Mimo tego, że lakarz prowadzący ciążę był na zmianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie neguję winy lekarza, ale używanie uogólnianie i używanie określenia "konowały" świadczy jak bardzo jesteś brachu zakompleksiony. Żeby zostać lekarzem trzeba odbyć 6 lat ciężkich studiów, do tego rok stażu, kilka lat specjalizacji, praca w ciągłym stresie, dyżury, bo przecież odpowiada się za życie ludzkie. Potem taki prymitywny zakompleksiony śmieć jak Ty wylewa w internecie swoje frustracje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rodziłam też tu 3 lata temu i lekarza na oczy nie widziałam, ale za to miałam super położną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarz lekarza jeśłi nie jest wyrwany z kontekstu- porażka.... aż brak słów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz nie musi być przy fizjologicznym porodzie bez powikłań. Szkoda, że o tym nie wiecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
Nie neguję winy lekarza, ale używanie uogólnianie i używanie określenia "konowały" świadczy jak bardzo jesteś brachu zakompleksiony. Żeby zostać lekarzem trzeba odbyć 6 lat ciężkich studiów, do tego rok stażu, kilka lat specjalizacji, praca w ciągłym stresie, dyżury, bo przecież odpowiada się za życie ludzkie. Potem taki prymitywny zakompleksiony śmieć jak Ty wylewa w internecie swoje frustracje.
Ty rzekomo wyksztalcony uzywasz takich okresle do innego czlowieka , wiec ja sobie ulze i ci powiem duzymi literami : TO TY JESTES SMIEC ! A lekarze w Polsce to konowaly i to jest delikatne okreslenie . W wielu przypadkach powinno sie o lekarzach mowic : mordercy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem waszego oburzenia, żebyście trochę znały prawo/przepisy/itp. każdy poród o przebiegu fizjologicznym może przeprowadzać położna!!!!!!!! Do niczego lekarz nie jest potrzebny!!!! To wy durne przez 9 mcy latacie na wizyty kontrolne płacąc po 100zł zamiast zwrócić się do położnej, która ma prawo poprowadzić waszą ciążę i poród. Pod warunkiem, że jest to fizjologia, jeśli tylko jest coś nie tak to wtedy wzywany jest lekarz (tak było w tym wypadku - operacja). I w tym wypadku, tu nie chodzi o lekarza i dawanie w łapę. Takie tragedie się zdarzają. I nie jestem położną, ani ginekologiem tylko matką dwójki dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja miałam krwotok przy dwóch porodach ,grabarzowi z pod łopaty uciekłam .współczuje rodzinie bo teraz ciężko o dobrego lekarz ,najlepsi wyjechali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawa czy ordynator ginekologii w szpitalu na al. Kraśnickiej chciałby żeby jego córka tak urodziła? Może wtedy nie dawałby takiego głupiego komentarza w telewizji " że nie ma miejsca na świecie gdzie by kobieta w trakcie lub po porodzie nie umarła, tak się zdarza" ............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto ma pomóc wykrwawiającej się kobiecie przy porodzie,położna czy lekarz którego w obecnej chwili nie ma ? Ponieważ nie dostał w ,,łapę,,.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu Polska przegra w Strasburgu przez deb***a w białym fartuchu. Albo odmawiają aborcji zgwałconym nastolatkom, albo doprowadzają do śmierci rodzące. Chory kraj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję ginekologom i położnikom- zakompleksione mamy i babcie ich zjedzą jak tylko coś pójdzie nie tak... a przecież lekarz ginekolog to człowiek a nie Bóg i nie on decyduje o życiu i zdrowiu... lekarz to nie cudotwórca.. czasem ludzie umierają przypominam a krwotok przy porodzie to stan zagrożenia życia..... proponuję przypomnieć sobie, że nie żyjemy wiecznie, a nie z każdą śmiercią próbować wyłudzić odszkodowanie i wylewać swoje żale na lekarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier* najgorszy szpital w Lublinie, moja kuzynka straciła tam dziecko bo się tez tak podobnie zaopiekowali do więzienia z takimi lekarzami "profesjonalizm " panie ordynatorze ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie szpital powinien odpowiadac a winny lekarz z imienia i nazwiska.Pozbawic prawa wykonywania zawodu a zasadzona kwota odszkodowania powinna pozbwic lekarza calego majatku .Dopoki podatnicy beda placic odszkodowania dla poszkodowanych pacjetow lekarze beda bezkarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZOŁE.DO GAZU Z TYM LEKARZEM,MOJA ZONA 2 RAZY MIAŁA CIAZE WYWOŁYWANĄ!!!!..DO KRYMINAŁU Z NIM,I NIECH GAZETA ZAJMIE SIE WKONCU POWAZNYMI SPRAWAMI..TO MOWIE JA POLAK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...