Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Transmisja pogrzebu abp. Życińskiego w Internecie

Utworzony przez monika, 17 lutego 2011 r. o 12:32 Powrót do artykułu
W TVN też będzie transmisja? Domyślam się, że także GW poświęci poniedziałkowe wydanie dokładnej relacji z pogrzebu. Na tylu biskupów, którzy odeszli, chyba o żadnym nie było tak głośno. Jak za życia. Im skromniejszy człowiek i bardziej zasłużony dla ludzi, tym o nim ciszej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu to podobno biskup PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie był biskup PO czy biskup PiS, to był biskup katolików w Lublinie i całej diecezji, to był równy gość, mądry, bez dewiacji ale z bardzo głęboką wiarą w Boga i drugiego człowieka. Wielcy ludzie zaczynają żyć właśnie po śmierci, dlatego o nim tak głośno jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednym się zgodzić muszę. To nie był biskup PiS-u. Co do pozostałych szczegółów mam nieco wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faajnie trzeba zaopatrzyc sie w popcorn i piwko w koncu cos nowego a bedzie w 3D?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję telebimy w centrach handlowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internauta_kosmonauta napisał:
To nie był biskup PO czy biskup PiS, to był biskup katolików w Lublinie i całej diecezji, to był równy gość, mądry, bez dewiacji ale z bardzo głęboką wiarą w Boga i drugiego człowieka. Wielcy ludzie zaczynają żyć właśnie po śmierci, dlatego o nim tak głośno jest.
Nie no przesadziłeś cytując Gazetę Wyborczą i tych klakierów ubranych na ;biało czarno i purpurowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kirkor napisał:
Proponuję telebimy w centrach handlowych
- a co tak skromnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internauta_kosmonauta napisał:
Wielcy ludzie zaczynają żyć właśnie po śmierci, dlatego o nim tak głośno jest.
- hmmm..., a mnie się wydawało, że ten biskup za życia miał pół etatu w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Lublina przyjedzie półtora tysiąca VIP-ów z Prezydentem Komorowskim na czele. To chyba pierwsza wizyta głowy państwa od czasu jego wyboru na ten najwyższy urząd w państwie (lipiec 2010). Szkoda, że tylko pogrzeby (albo przymus kampanii wyborczych) zaganiają do nas notabli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero wróciłam z uroczystości pogrzebowych które się rozpoczęły wcozraj.. dziś wraz z konduktem przeszłam z KUL-u pod Katedrę.. mnóstwo Lublinian żegnało naszego biskupa.. [*] wieczny odpoczynek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kirkor napisał:
Proponuję telebimy w centrach handlowych
dokładnie pewnie sporo ludzi tam będzie w tym czasie może by chociaż przez chwilę na nie spojrzeli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...