Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ŻUCZEK CHCE KANDYDOWAĆ NA POSŁA ALBO SENATORA,ŻE ROZPOCZĄŁ KONCERT ZYCZEŃ POD NAZWĄ:GRUSZKI NA WIERZBIE? A WIĘC:TRASA ZIELONA, STADION MIEJSKI,PARK LUDOWY?!!COŚ UCICHŁO LOTNISKO I TOR KOLEJOWY ŁĄCZĄCY MIASTO Z LOTNISKIEM!!KOLESIE PREZESY WZIELI MEGA ODPRAWY ZAROBLI ILE TRZEBA I TYLE!!JAK TO W TYM DOWCIPIE: SPOTYKAJĄ SIĘ DWAJ PREZESI Z POLSKI I FRANCJI:PREZES OD AUTOSTRAD Z POLSKI MA WILLĘ I WŁASNY TOR WYŚCIGOWY A AUTOSTRADY NIE WYBUDOWAŁ KILOMETRA,A JEGO IMMIENIK Z FRANCJI MA I DOM I TOR ALE I TYSIĄCE KILOMETRÓW AUTOSTRAD,CZYLI POLAK NA URZĘDZIE ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE OSZUSTEM I KOMBINATOREM, TO TA MENTALNOŚĆ KATOLICKA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w końcu jakaś rozsądna decyzja. Czas zacząć budować estakady w całym miście, bo bezkolizyjne skrzyzowania to mamy raptem trzy mam nadzieję, że przedłużenie Krańcowej do Diamentowej też będzie w formie estakady a nie drogi ze szlabanami dla przejazdu pociagów i wojska. Oby ten pomysł upadł jak najszybciej a projektanci przedstawili piękny projekt estakady i bezkolizyjne rozwiązania rond przy Diamentowej-Wrotkowskiej i Diamentowej-Krochmalnej. Teggo sobie i wszystkim kierowcom życzę! A włodarzom Miasta rozsądku przy podejmowaniu tego typu decyzji, bo nie tylko pieniądze są ważne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa stadionu na Krochmalnej to sabotaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się już pogubiłem bo... mamy Irlandię, nowego tralejbusa, kolej będzie 160km\h jeździła, nowy stadion będzie. No ale jak na razie to mamy tylko tralejbusa i Irlandie więc... NIEDŁUGO WYBORY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miasto planów niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast zbudować estakadę nad Głęboką-zbudują ją nad parkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Panowie z urzędów zrobią to z głową, tak aby skrzyżowanie Trasy Zielonej z ul. Dworcową było przejezdne dla autobusów i trolejbusów. Proponuję też pomyśleć od razu o pasach autobusowych, bo ponoć przy dworcu PKP ma też kiedyś powstać dworzec przesiadkowy komunikacji miejskiej i nowy dworzec PKS. Panowie nie spartaczcie tego, bo później ludzie będą z tego korzystać przez kilkadziesiąt lat, tak jak z obecnego dworca PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plany jak sok z żuka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam tylko nadzieje ze wozy strażackie się zmieszczą to tak dla bezpieczeństwa mieszkańców jeśli władza to rozumie oczywiście?! i to uwzględni w planach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...