Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rada Dzielnicy Czechów Południowy została wysłuchana w/s dyskryminacji w projekcie nowej siatki połączeń komunikacji miejskiej? Swoją drogą, to biorąc poprawkę na koszty budowy infrastruktury, cenę taboru trolejbusowego oraz o połowę wyższe koszty tzw. "wozokilometru", warto byłoby zapytać - kto stoi za tym projektem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy żuk zaplanuje samoobsługową stację odrostu dla łysych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej oddać działkę watykanowi za ułamek wartości ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sieć powinna być też rozwieszona nad koncertową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny idiotyzm. Ważne, że ktoś zarobi na projekcie. Potem włoży sie ten projekt do szuflady, jak wiele innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w którym konkretnie miejscu? Na starej Woce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolejbusy na Czechów a po co?,przecież powszechnie jest wiadomo że mieszkańcy Czechowa są z tego dumni że są jedynym większym osiedlem w Lublinie gdzie nie ma trolejbusów,więc po co ich na siłe uszczęśliwiać.Zamiast tego trakcja powinna być poprowadzona od Ronda Dmowskiego przez Aleje Solidarności,Dolną 3-ego Maja,3-ego Maja przez Krakowski Przedmieście do obecnej trakcji przy Ogrodzie Saskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Czechów czeka na taką inwestycję - oby była dobrze przemyślana bo skoro niedługo ma powstać w okolicy cmentarz to może warto uwzględnić to w planach i tam zlokalizować pętlę??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten projekt ma jedną dużą wadę. Czuby są oplecione trakcją po wszystkich głównych drogach. A ile po drugiej stronie na czechowie? Jedna trasa. Którędy połączenie z racławickimi i LSMem? Przez Lubartowską albo Unii Lubelskiej. Trakcja miałaby sens jeżeli byłoby jej na czechowie więcej i było więcej "Łączników" - np przez wiadukt poniatowskiego czy przez 3 maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego wszystke prawie trajtki i autobusy jeżdża na porębę i widok - ja z ulicy orkana mam fatalne połączenie ze śródmieściem, z czechowem wcale nie mam połączenia a z innymi dzielnicami tez beznadziejnie !!! hej tam w mpk - przeanalizujcie to SENSOWNIE !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wcześnie ucieszyłam się pomysłem wybudowania nowej trakcji trolejbusowej. Proponowana linia właściwie omija cały Czechów. I nie rozumiem, dlaczego nadal brak połączeń Osiedli Szymanowskiego, ul. Koncertowej z resztą miasta? To jest środek dzielnicy, a nie obrzeża od oś. Paderewskiego. Nie mamy przebicia we władzach miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za. Może będzie więcej autobusów na zaniedbanych komunikacyjnie osiedlach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
|samoobsługową stacją naprawy rowerów i miejscem do odpoczynku pod dachem. --- o, będzie dzie robić flaszkę i co dewastować. Taką mamy mentalność społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy chętni niech sobie zabiorą to badziewie z Czub. betonowy las, mnóstwo drutów, psujące sie trajtki, praktycznie podczas kazdego kursu coś sie dzieje... Dramat. A mozna było za ta kasę pociągnąc 3 linie tramwajowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy chętni niech sobie zabiorą to badziewie z Czub. betonowy las, mnóstwo drutów, psujące sie trajtki, praktycznie podczas kazdego kursu coś sie dzieje... Dramat. A mozna było za ta kasę pociągnąc 3 linie tramwajowe...
Tylko trzy linie tramwajowe?,ja myśle że cztery można by było pociągnąć i do tego bym dorzucił jedną linie metra a nawet dwa metry,jak szaleć to szaleć.Ot fantasta sie znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko niby fajnie spoko. Tylko ja się boję, że z tej okazji zabiorą normalne autobusy i trzeba się będzie męczyć tymi trolejbusami... Nie przepadam za nimi, ich sposób przyspieszania/hamowania wywołuje u mnie chorobę lokomocyjną i mdłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mysle ze powinno byc polaczenie choi z kunickiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na czubach już jest trakcja trolejbusowa tyko że trolejbusy które jeżdżą JPII z niej NIE KORZYSTAJĄ szkoda pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mać być tylko przedłużenie lini 160,154,156 na paderka żadnych lini nie bedą zabierać spokojnie ludzie a to nawet dobrze że bedą na czechowię dobrzę dla miłosników komunikacji miejskiej będa mieli bliżej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pomyśleliby wreszcie o mieszkańcach Organowej. Wydostać się z tego osiedla na np. ul. Ruską czy do REALA graniczy z cudem. Nie wszyscy mają samochody, a jedna 40 nie rozwiązuje problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...