Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trolejbusy made in Lublin

Utworzony przez Naczyciel abo ktoś durny, 19 maja 2009 r. o 19:35 Powrót do artykułu
Skoro to jest spółka to dlaczego głownie są napisy MAZ po Polsku i Białoruski a ani jednego słowa ani nawt znaczka, że to MPK. Możw komuś się coś porobiło - bo myśle, że za darmo jacyś (nie chcę mówić durnie z MPK) reklamują jakąś firmę z n=białorusi nie biorąc za reklamę ani grosza. Czy darmowa reklama - to mądrość czy głupota., Może ktoś to rozsądzi - bo ja widzę raczej mądrość inaczej,. ale może się mylę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowieku, popatrz na zdjecie. Czy tam jest trolejbus o ktorym pisza? Przeciez one jeszcze nie istnieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naczyciel abo ktoś durny napisał:
Skoro to jest spółka to dlaczego głownie są napisy MAZ po Polsku i Białoruski a ani jednego słowa ani nawt znaczka, że to MPK. Możw komuś się coś porobiło - bo myśle, że za darmo jacyś (nie chcę mówić durnie z MPK) reklamują jakąś firmę z n=białorusi nie biorąc za reklamę ani grosza. Czy darmowa reklama - to mądrość czy głupota., Może ktoś to rozsądzi - bo ja widzę raczej mądrość inaczej,. ale może się mylę
Człowieku wróć do szkoły bo w ogóle nie umiesz kojarzyć faktów, a także czytać ze zrozumieniem. Tego uczą w podstawówce! Ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą :/ Pojazd na zdjęciu to AUTOBUS testowany kilka miesięcy temu przez MPK i jest to autobus testowy(tester) MAZ-a. Napisy są po polsku bo chyba w Polsce jesteśmy i tu to reklamują(autobus jak ci trudno zrozumieć co wnioskuje po twojej wypowiedzi). Do trolejbusu ma dopiero przyjść nadwozie analogiczne do tego autobusu w którym zamontują pewnie silnik Emit Żychlin najprawdopodobniej analogiczny do PR110AC/ST12M oraz aparaturę elektryczną wraz ze sterowaniem mikroprocesorowym firmy MEDCOM z Warszawy analogiczną do tej z Solarisa Trollino 12M(jest to lekko zmodyfikowana aparatura z PR110AC #826). Więc mylisz się i przemyśl lepiej czy nie pójść do szkoły zamiast wypisywać brednie pod artykułami ;_
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstaną nowe trakcje? Mam nadzieję, że lepiej to zrobią niż na Orkana, gdzie powstał prawdziwy betonowy las słupów. Na krakowskim poprzyczepiali druty do budynków, to jakos to wygląda. A na Orkana? PORAŻKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...