Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SP nr 15 nie jest im. Jana Pawła II. Imię tego patrona nosi SP 51 na ul. Bursztynowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tu się mylisz, bo właśnie jest. W Lublinie są dwie podstawówki imiemia Jana Pawła II (SP 15 i SP 51) oraz dwie podstawówki imienia Adama Mickiewicza (SP 4 i SP 29). I... wiem, że to idiotyczne trochę, ale tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SP 15 to było gimnazjum po reformie patrona nie zmieniali więc są szkoły podstawowe gdzie patroni będą się dublować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu. Kiedy ja się uczyłam w SP 15, szkoła ta była im. Grzegorza Piramowicza. I dlaczego nikt nie pomyślał o powrocie do starego patrona? Dwie podobne placówki, ten sam patron. Zabrakło wyobraźni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...