Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trwa budowa stadionu przy ul. Krochmalnej w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez KtośTęKasęUczciwieZarobił, 1 sierpnia 2013 r. o 14:20 Powrót do artykułu
"To jest miś na miarę naszych możliwości. My tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasz miś, przez nas zrobiony, i to nie jest nasze ostatnie słowo!"   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
II i III ligowe lubelskie kluby będą miały gdzie grać. Pytanie, czy wystarczy im pieniędzy na korzystanie z tego obiektu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! To będzie najładniejszy stadion w III lidze!!! :D Te 500osób co przychodzi obecnie na mecze na pewno poczuje się lepiej na nowym obiekcie B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na mecze nie chodzę, ale koncerty też się robi na stadionach, więc się przyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech rada miasta policzy i poda do wiadomości :o ile podniesie podatki z przeznaczeniem na utrzymanie stadionu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie powinno się pisać o stadionie. Aż miło poczytać komentarze "normalnych inaczej". To poprostu poprawia mi humor w pracy :) Boli was ten stadion, oj boli. I MA BOLEĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heheheheh znowu cebulaczki polaczki się prują i narzekają... Dzień bez hejtu, że kogoś opluć, albo na coś ponarzekać to dzień stracony  :D Budują stadiony źle, remontują miasto źle... Pewnie lepiej na tacę mafiozom w czarnych sukienkach i sekty jarka pislamu posłuchać.... :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha po co w Lublinie taki stadion? max 10 tys z możliwością rozbudowy (której nigdy i tak nie będzie bo po co?). Lubelska patologia będzie miała gdzie się zbierać ale co to za zbieranina po kilka stówek? znowu przyjedzie jakaś firma i ich pogodni na własnym obiekcie. Małolaty, patole i napinacze bez perspektyw- to jest cały motór a raczej Spratakus.  Mocni w gębie i necie a w realu chodzą na 1 w 3, a i tak się boją. Lublin to najgorsza dziura jaką widziałem, a jeździłem praktycznie po całej Polsce. kiedy tam był pełen stadion albo chociaż z 5 tys ludzi? dekadę temu? na Stalówce za czasów 1 ligi po 5-6 tys co mecz. a Lublin jest 4 razy większy!!! Nikogo nie boli nic bo każdy wie gdzie wasze miejsce tylko taki problemy, że wy tego nie wiecie. ile was będzie na własnym stadionie na najbliższym meczu? Podejrzewam że z gośćmi wszystkich ze 2 tys., a dla was jest to jeden z najciekawszych meczów gdy przyjeżdża Stalówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha po co w Lublinie taki stadion? max 10 tys z możliwością rozbudowy (której nigdy i tak nie będzie bo po co?). Lubelska patologia będzie miała gdzie się zbierać ale co to za zbieranina po kilka stówek? znowu przyjedzie jakaś firma i ich pogodni na własnym obiekcie. Małolaty, patole i napinacze bez perspektyw- to jest cały motór a raczej Spratakus.  Mocni w gębie i necie a w realu chodzą na 1 w 3, a i tak się boją. Lublin to najgorsza dziura jaką widziałem, a jeździłem praktycznie po całej Polsce. kiedy tam był pełen stadion albo chociaż z 5 tys ludzi? dekadę temu? na Stalówce za czasów 1 ligi po 5-6 tys co mecz. a Lublin jest 4 razy większy!!! Nikogo nie boli nic bo każdy wie gdzie wasze miejsce tylko taki problemy, że wy tego nie wiecie. ile was będzie na własnym stadionie na najbliższym meczu? Podejrzewam że z gośćmi wszystkich ze 2 tys., a dla was jest to jeden z najciekawszych meczów gdy przyjeżdża Stalówka.
  I jeszcze jeden deb***... Szczekaj szczekaj. Najlepiej jutro na Zygmuntowskich. Ofc raczej nie przyjedziesz, mamusia nie pozwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal dupe ściska ...Ale się telepią z zazdrości jak pedofil koło przedszkola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że budują stadion Josef policz ile  Lublin zyska  300,tu ludzi ma prace dodatkowo trzeba beton stal i tak dalej a ty tylko ile wydadzą  trzeba liczyć wszystkie koszta  i zyski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na mecze nie chodzę, ale koncerty też się robi na stadionach, więc się przyda
jakie koncerty?! pseudo wokaliści pokroju dody, enej, czy lisowska, lub inny grubson czy bednarek? chłopie, madonny się nie spodziewaj tutaj, bo lublin za cebulaczkowy jest na większe gwiazdy, ale proszę, zadowalaj się i oną tańczy dla mnie, skoro rajcują cię nutki tego pokroju... będziesz miał w tym roku dla odmiany feliniadę na stadionie
Heheheheh znowu cebulaczki polaczki się prują i narzekają...  Budują stadiony źle, remontują miasto źle... Pewnie lepiej na tacę mafiozom w czarnych sukienkach i sekty jarka pislamu posłuchać.... :ph34r:
ooo... lewak, typowo lewakowy komentarz... sam się cebulaku ogarnij, budują źle, bo się nie utrzyma sam z siebie, choćby że łęczna będzie grać tutaj, albo avia to może tak... motor jest zbyt prymitywny, żeby na jego mecze przychodzić... tak więc bananowy chłopcze teraz twój tata oprócz ciebie, będzie utrzymywać stadion
I jeszcze jeden deb***... Szczekaj szczekaj. Najlepiej jutro na Zygmuntowskich. Ofc raczej nie przyjedziesz, mamusia nie pozwoli.
i tak nic nie zrobisz, nawet nie jesteś w stanie ... co najwyżej mocnyś jak 5 dresiaków w białych czapeczkach sobie do składu dobierzesz, to możecie przedszkolaka okraść... solo to jesteś jednostrzałowiec i tyle w tym temacie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beda mieli gdzie sie bić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha po co w Lublinie taki stadion? max 10 tys z możliwością rozbudowy (której nigdy i tak nie będzie bo po co?). Lubelska patologia będzie miała gdzie się zbierać ale co to za zbieranina po kilka stówek? znowu przyjedzie jakaś firma i ich pogodni na własnym obiekcie. Małolaty, patole i napinacze bez perspektyw- to jest cały motór a raczej Spratakus.  Mocni w gębie i necie a w realu chodzą na 1 w 3, a i tak się boją. Lublin to najgorsza dziura jaką widziałem, a jeździłem praktycznie po całej Polsce. kiedy tam był pełen stadion albo chociaż z 5 tys ludzi? dekadę temu? na Stalówce za czasów 1 ligi po 5-6 tys co mecz. a Lublin jest 4 razy większy!!! Nikogo nie boli nic bo każdy wie gdzie wasze miejsce tylko taki problemy, że wy tego nie wiecie. ile was będzie na własnym stadionie na najbliższym meczu? Podejrzewam że z gośćmi wszystkich ze 2 tys., a dla was jest to jeden z najciekawszych meczów gdy przyjeżdża Stalówka.
Tak - bardzo się cieszymy kiedy taka drórzyna ja Stalufka przyjeżdża.. i w ogólnie lubimy jak jest dużo dziewczyn !  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zdjecie 11 to się do PIPu nadaje... heheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co taki duzy stadion? Najlepsza druzyna z lublina, co tu duzo mowic, nadaje sie do gry w okregowce. Stadion moze podnajmowac od samorzadow np. Orlika. Pozdro Jolka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...