Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale ludzie mają problemy, jak im się nie podoba to niech nie zbierają podpisów tylko pieniądze na przemalowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze, że mają takie problemy, Polacy lubią zachwycać się miastami z Europy zachodniej, ale jeśli chodzi o swoje podwórko, to nie przeszkadza im fakt, że większość polskich miast wygląda jak tęczowy rzyg, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..a może na kolorowo umalować wszystkie domy wokoło? Są niższe...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu nie podobają się takie kolory? co lepiej na szaro pomalować tak lepiej się zgra z szaro-brudnym miastem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA AUTORÓW TEJ ZBIÓRKI LUDZIE, KTÓRZY SIĘ TAM LECZĄ SĄ MNIEJ WAŻNI NIŻ KOLOR ELEWACJI, PARANOJA, ZBIÓRKA NA FARBĘ, GRATULUJĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ludziom "wali na łeb" koniecznie chcą zaistnieć w przestrzeni publicznej, zbliżają się wybory i ten Brzozowski chyba myśli o Sejmie. A przecież ten budynek naprawdę wprowadza pozytywne urozmaicenie w architekturze Lublina. Wesołe kolory wprowadzają pozytywną aurę w okolicy. A ponuracy typu Brzozowski chcą aby wszystko wokoło było jak papier toaletowy, szare, bure i ponure. Może ten Brzozowski niech się lepiej zajmie uprawą marchewki a nie architekturą. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA AUTORÓW TEJ ZBIÓRKI LUDZIE, KTÓRZY SIĘ TAM LECZĄ SĄ MNIEJ WAŻNI NIŻ KOLOR ELEWACJI, PARANOJA, ZBIÓRKA NA FARBĘ, GRATULUJĘ
To w niekolorowym budynku nie da się leczyć ludzi? Gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie. Jezeli tak wam zalezalo na kolorze to trzeba bylo znalesc chwilke i wejsc do starego budynku tam na dzien dobry zobaczylibyscie projekt nowego budynku. A teraz proszę sie nie czepiac. Kolor jest super, lepiej pomalujcie inne wokoło budynki. Wolicie szare, ponure kolory. Teraz budynek z daleka jest rozpoznawalny. Az trudno pomysleć ze nie macie innych problemów. A jezeli faktycznie nie macie to niech Pan Brzozowski wejdzie na chwile to tego szpitala i zobaczy co tam ludzie przezywają..........Jestem ZA tym kolorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ludziom "wali na łeb" koniecznie chcą zaistnieć w przestrzeni publicznej, zbliżają się wybory i ten Brzozowski chyba myśli o Sejmie. A przecież ten budynek naprawdę wprowadza pozytywne urozmaicenie w architekturze Lublina. Wesołe kolory wprowadzają pozytywną aurę w okolicy. A ponuracy typu Brzozowski chcą aby wszystko wokoło było jak papier toaletowy, szare, bure i ponure. Może ten Brzozowski niech się lepiej zajmie uprawą marchewki a nie architekturą. :D
  Swój dom tak pomaluj, włącz sobie disco-polo i wracaj do uprawy marchewki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za skostniały twór, stowarzyszenie architektów? Niech sobie przemalują (a zwłaszcza ten pan co tak huczy że go kolory szczypią) swoją siedzibę, sracz w domu i obórkę. COZL jest jedynym pozytywnie nastrajającym elementem w tym miasteczku zszarzałym z przewagą różu majtkowego i tego typu prostackich pomysłów dewiantów architektonicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie sie podoba. Tylko te budynki przed powinien pan architekt pomalowac na kolory zblizone do tego ktory jest na Centrum. Dziwne, ze dopiero teraz zauwazył "problem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak nasze miasto ma być ładne skoro - jak widać po komentarzach - ludzie w ogóle nie przywiązują wagi do estetyki... ??? Bezguście, kołtuństwo.. Ludzie mieli lepszy gust w średniowieczu niż teraz... Klasyka i prostota niestety jest stłamszona,a wygrywają jakieś pseudomodernistyczne klocki w neonowych kolorach... porażka, że niektórym się to podobać może lub też sądzą,że to tylko elewacja bez znaczenia żadnego - wioska.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że kolory tego budynku przekazują same pozytywne emocje. Są to kolory ciepłe. Myślę, że pacjenci takich placówek, mają już dość szarych, smutnych kolorów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie właśnie te jaskrawe kolory odciągają negatywne myślenie wiążące się z tym budynkiem ;) Kolory przyciągają i skupiają uwagę. Te sprawiają, że budynek nie kojarzy się z czymś najgorszym, ale wręcz przeciwnie wywołują, może nie tyle uśmiech na twarzy, co po prostu pozytywne myślenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten budynek wygląda jak biurowiec dla kochającuch inaczej, a nie szpital. Niech marszałek i inni z ratusza powiedzą że boją się dyrektorki która ich szantażuje brakiem pomocy w razie choroby jak będą się sprzeciwiać jej pomysłom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie za 100 punktów - na jaki kolor szanowny pomysłodawca chce ów obiekt przemalować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy wymagacie, ogladajcie celebrity splash i rolnik szuka żony, tudzież pamietniki z wakacji a nie sie czepaicie, ze bydynek wyglada jak na wschodniej ukrainie albo bialorusi, przecież taki wesoły i dodaje kolorytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako pacjent powiem, że mam w poważaniu te jaskarawe kolory. Najważniejsza jest oczywiście kompetentna opieka lekarska i godne warunki w środku ( a nie np. leżenie w korytarzu). Co do elewacji, uważam, że lepiej wybrac kolory stonowane, wpisujące się w kolorystykę okolicy. Pacjent i tak nie ogląda tych ścian z zewnątrz. Zatem argument chybiony.  
Ja uważam, że kolory tego budynku przekazują same pozytywne emocje. Są to kolory ciepłe. Myślę, że pacjenci takich placówek, mają już dość szarych, smutnych kolorów. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla mądrych , głupi niech milczą !!! Jestem w 100 % ZAaaaaaa...  przemalowaniem tej PISANKI . A co do poglądów że kolor jest nieistotny to odpowiadam , że gdyby to stało w Zemborzycach , lub  Felinie to Ok . Ale to przecież  ścisłe historyczne centrum Lublina   z którego mamy być dumni , więc jestem w tym przypadku stanowczo na NIEeeeee dla takich kolorków !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi wcale te kolory nie przeszkadzają. Są barwami nadziei na lepsze jutro. Moze wezcie na czarno zrobcie by budynek kojarzyl sie ze smiercia co? Ludzie, chorzy maja sie czuc dobrze w budynku z budynkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...