Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trybunał Konstytucyjny w Lublinie?

Utworzony 17 grudnia 2015 r. o 18:54 Powrót do artykułu
Do Lublina ich dawajcie do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słaby dojazd do Lublina ;) Lepiej w Radomiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Zamość. Miasto z tradycjami, z historią, w którym powstała 3 Akademia w Polsce (po Krakowie i Wilnie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co KODowcy. Może dzięki PiSowi wreszcie coś ruszy na wschodzie Polski. Nawet P. Sadowski, który wiele razy ostatnimi czasy krytykował PiS powiedział, że ten pomysł mu się podoba (widziałem wczoraj na TVP Lublin). Tym bardziej, że Lublin to miasto historyczne, w którym funkcjonował (obok Piotrkowa) Trybunał. Na dodatek Lublin jest sporej wielkości miastem, akademickim, nie powinno być ujmą dla sędziów w nim żyć i mieszkać. I jest o wiele lepiej położony niż Przemyśl. Bardzo dobry pomysł PiS. Z całego serca popieram..... Spróbójcie teraz KODowcy protestować w Lublinie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trybunał ma być ludowy, a nie akademicki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Lublina bo budynek Trybunału już mamy. Tylko gdzie śluby będą ludzie brali??. Oto jest pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słaby dojazd do Lublina ;) Lepiej w Radomiu
ale w Lublinie jest lotnisko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może być w Hondurasie,co za różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerost formy nad treścią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natalia Niemen (córka Czesława) przed wyborami prezydenckimi poparła Andrzeja Dudę. A teraz piosenka "Dziwny jest ten świat" leciała na manifestacji w obronie TK. Byłem, widziałem, słyszałem. Znaczy się ludzie, którzy głosowali na A.Dudę i PIS zaczynają się powoli od nich odwracać. Są na to dowody!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaskakuje mnie brak wskazywania, że siedziby Trybunału Konstytucyjnego od samego początku są dziwne - zwłaszcza z uwagi na lokalizacyjną niezwykłą bliskość z organami władzy politycznej. Wpierw Trybunał Konstytucyjny ulokowano "kątem" przy Sejmie - chyba pierwsze rozprawy odbywały się w Sali Kolumnowej Sejmu. Po utworzeniu Senatu, TK ulokowano "kątem" przy Senacie. Aktualną siedzibę Trybunału Konstytucyjnego (przy Al. Jana Christiana Szucha) ulokowano jest na tyłach Kancelarii Premiera, tuż obok Nuncjatury Apostolskiej oraz naprzeciwko Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Ministerstwa Edukacji (Narodowej), całkiem blisko Ministerstwa Sprawiedliwości.   "Na zdrowy chłopski rozum": Przydałoby się umiejscowienie siedziby Trybunału Konstytucyjnegio nieco dalej od ośrodków władzy politycznej. Niekoniecznie poza Warszawą - np. na warszawskiej Pradze.   Sądy konstytucyjne mają siedziby poza miastem stołecznym w trzech sąsiadujących z Polską państwach: - Republice Federalnej Niemiec: Karlsruhe; - Republice Słowackiej: Koszyce; - Republice Czeskiej: Brno.   Co ciekawe, w stolicy Moraw (czyli w Brnie) zlokalizowano nie tylko Sąd Konstytucyjny Republiki Czeskiej, ale również sporo innych instytucji centralnych, w tym: * Sąd Najwyższy; * Najwyższy Sąd Administracyjny; * Publicznego Obrońcę Praw (ombudsman); * Najwyższe Zastępstwo Państwowe (odpowiednik prokuratury generalnej). Z "działu prawnego" w Pradze pozostawiono Ministerstwo Sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bereza Kar., to najlepsze miejsce dla pełnej buty tzw. polskiej sprawiedliwości. Może, tam by zeszło z nich trochę powietrza. A tak nadęte gęby i zimny wzrok, że zaraz pękną ze złości. Tylko Kartuza K, jest dla nich najlepszym miejscem odosobnienia. I tam niech się wypowiadają jak mamy żyć w RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes Trybunału (z całym szacuniem dla jego osoby) przypomina mi (jeśli chodzi o wygląd)prezesa Kozłowskiego ze Świata według Kiepskich (nie to żebym oglądał, ale parę odcinków widziałem). Pozdro. Krystian T.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co to nam? Tam nic nie można załatwić. Paru bubków z immunitetem w mieście więcej. Plus te cholerne demonstracje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mafia sędziowska w togach. Buta i arogancja. 20.000 na miesiąc, 2 dni pracy w tygodniu, bezpłatne mieszkania i darmowe biuro podróży - ostatnio zwiedzali Chiny. ZAORAĆ DARMOZJADÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję na siedzibę Trybunału MOTYCZ koło Lublina - cisza i spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to Petru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natalia Niemen (córka Czesława) przed wyborami prezydenckimi poparła Andrzeja Dudę. A teraz piosenka "Dziwny jest ten świat" leciała na manifestacji w obronie TK. Byłem, widziałem, słyszałem. Znaczy się ludzie, którzy głosowali na A.Dudę i PIS zaczynają się powoli od nich odwracać. Są na to dowody!!!!
Taaak!!! nawet na manifestacji srali w kiblu siedziby PO 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra lokalizacja to Kurów cisza spokój i do trasy S blisko, sędziowie nie traciliby czasu na korki itp :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ul. Grygowej je dużo miejsca w leżącym wieżowcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...