Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejny sprawca w ciężarówce. Gdzie jest ITD????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pas w kierunku Lublkina jest zablokowany. " - A co to za miasto i gdzie ono jest ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny sprawca w ciężarówce. Gdzie jest ITD????????????????????????????????????????????????
Januszku to wina braku odpowiedniej obwodnicy w kierunku Łęcznej i Włodawy. Wina też leży u amatorów jazdy z byle jakim Prawem Jazdy kat. B. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny sprawca w ciężarówce. Gdzie jest ITD????????????????????????????????????????????????
Wystawia mandaty z fotoradarów. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam gdzie byli rodzice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40ton. Jechałem sobie niedawno spokojnie 50 przez jedną wieś, za mną taki jak ty miszcz kierownicy, prawie na zderzaku, światłami mrugał, łapkami machał, jak w końcu mógł to pognał do przodu jak głupi i co.... kilka kilometrów dalej stał na poboczu, a panowie w białych czapkach już wypisywali druczek. Dlatego jestem za częstszymi kontrolami takich miszczów przez policje i itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do 40ton- jesteś genialny, wg mnie winien jest tusk i cykliści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...