Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Turyści w Lublinie: Kim są i co ich przyciąga?

Utworzony przez ..., 15 października 2012 r. o 21:19 Powrót do artykułu
"Drogą mejlową" Redakcjo Wkradła się literówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie stare miasto jest strasznie zaniedbane, sypiące się kamienice, pozabijane deskami okna, wszechobecne samochody, do tego pełno lumpów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka pisownia jest dopuszczalna. Jak się czegoś czepiasz, wcześniej to sprawdź, bo sam się kompromitujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda, nie wiesz o czym mowa więc po co się "wtranżalasz". Redakcja poprawiła literówkę w wiadomym miejscu. Szanuję pracę dziennikarzy tego dziennika wiec podpowiedziałem na szybko gdzie nastąpiło przeoczenie w poprzedniej wersji tekstu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sobie dopiszcie moją opinię (Warszawa) + bardzo ciekawe stare miasto i co dla mnie fajne śródmieście (warszawska starówka jest też fajna, ale śródmieście to same bloki nowe biurowce) + wieże widokowe (na zamku itp.) + niezłe knajpy i piwo perła (niestety w wielu knajpach ciągle moda na tyskie, żywce, czeskie cuda itp. zamiast na lokalne piwo, co powinno być dumą knajp!!!) + Inne Brzmienia i inne sztukmistrze + okolice - dość blisko na Roztocze, nad Wieprz, do Kazimierskiego Parku - chlew, syf z parkowaniem. taki wschodni bajzel. nawet jak są zatoczki do parkowania to i tak samochody stoją krzywo, włażą na chodnik oraz niedopuszczalne jeżdżenie po rynku (tam stoi znak "postój dorożek dla nowożeńców", który oznacza parkuj chamie aut ile wlezie). To jest przegięcie! - bajzel wokół dworca PKS, choć to, że można kupić tam wiejskie warzywa jest super! Po prostu to miejsce trzeba wyczyścić, uporządkować, zbudować porządne stragany, a nie łóżka polowe i zostawić jak jest. - ceny w knajpach często nie są niższe niż w stolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest ok. Bywam tu (jestem z Kielc) raz na dwa, trzy miesiące i za każdym razem odkrywam nowe, fajne miejsca. Stare Miasto jest b.klimatyczne, macie też fajny deptak. Mnie najbardziej jednak podobają się stare uliczki na Dziesiątej, gdzieniegdzie jeszcze brukowane. Tam mam akurat rodzinę i dlatego odwiedzam te miejsca. Lublin, mimo że jest dużo większym miastem od Kielc, to sprawia wrażenie spokojnego miejsca, nie ma jakichś wielkich korków, jeździ się w miarę płynnie. Wiele razy chodziłem po zmroku i nigdy nie spotkało mnie nic nieprzyjemnego. I ta zieleń. My mamy w Kielcach duuużo zieleni, ale i wy nie macie co narzekać. Jedyne, co mnie razi, to włąśnie lubelskie narzekactwo. Cudze chwalicie, swego nie znacie.. Pzdr. Lublin i lublinian (tych pogodnych:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej zadowoleni są nasi goście z ogólnej oferty turystycznej, chwalą ofertę gastronomiczną, a po chwili: Nieistotne dla naszych gości: * moda na dane miejsce * oferta gastronomiczna hmm... Kwestia cmentarza... O co ludziom chodzi, wybierając ten zespół cmentarzy jako jeden najmniej atrakcyjnych miejsc... To piękny zespół cmentarzy. http://czysmakuje.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...