Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TVP Lublin: Około 30 osób straci pracę?

Utworzony przez 100 g., 16 czerwca 2010 r. o 06:45 Powrót do artykułu
zamknąć to badziewie całkiem, czy ktoś na to jeszcze patrzy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 g. napisał:
zamknąć to badziewie całkiem, czy ktoś na to jeszcze patrzy ?
Najlepiej niech pokazują non stop redaktora M.reklamującego samochody wybranych marek wówczas nie zabraknie im kasy a nie ciągle reklamować "czy zapłaciłeś już abonament"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 g. napisał:
zamknąć to badziewie całkiem, czy ktoś na to jeszcze patrzy ?
..badziewie to komercyjne stacje TV.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnienia proponuję od żenującego "fachowca" Michalca. Przeraźliwie irytujący facecik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magazyn motoryzacyjny to KRYPTOREKLAMA..... A MY PLACIMY ABONAMENT :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stacje komercyjne utrzymują sie same, np TVN czy Polsat Ba, nawet świetnie zarabiają !! Wiec jak coś się nie jest samo w stanie utrzymać to niech upada. Straty nie będzie. Ja nie zamierzam do tego pośrednio dopłacać poprzez podatki. Zresztą oferta programowa i poziom naszej TVP Lublin 3 to żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, w regionie czysto rolniczym szanse na rozwój mediów są jak widać znikome.Oj, cały ten kapitalizm jeszcze niejednemu zburzy życie..............!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałem dodać-nie tylko mediów-czegokolwiek!Ale stracą na tym wszyscy mieszkańcy-prędzej lub później!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcą się bawić i robić sobie programy w stylu Ferdybzdurke to prosze bardzo ale za własną kasę. A na wartościowe np. Było nie minęło brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE. ZAMKNĄĆ TEN BURDEL!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten artysta co w Leclerku perfumy" tam tego " trzyma się mocno? tylko pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będa nowe odcinki "było nie minęło", będą takie programy to i abonament będzie płacony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja powinna być PrePaid płace tylko za to co mi się podobało. Nie sponsoruje nierobów , głąbów , deb***i i oszołomów. Telenowel, Tańców,Jukendensów, łyżew i innych wypociń. Jak ogladam pania Urbańską to zastanawiam się po co nam tylu artystow i piosenkarzy ona zaspiewa wszystko w kazdym jezyku nawet piosenik napisane dla meższczyzn. Niech telewizjne gwiazdy poczyja co to bezrobocie, Urzad pracy. Należało by zadać takiemu głupiemu redaktorowi pytanie jak dostanie wypowiedzenie - co Pan/ Pani w tej chwili czuje/ czy dało sie tego uniknąć itp pare "mondrych" pytań dało by sie jeszcze wymyśleć. Było nie mineło jedynym plusem TVP Lublin reszta łącznie z akcja "Pomóż dzieciom.." to szajs stworzony na siłe żeby zaistnieć. Państwo jest od tego zeby pomagać. Na to idą podatki. Bede pomagala dzieciom wdowom i kaleka jak mi przestaną zabierać. Bo nie dość że płące na to to jeszcze potem żebraja po sklepach i przed kościołami. Zarabiaja na tym ci co tworzą tzw. FUNDACJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Raabego na etatach jest 88 osób????!!!! Po co????? "Jest na etatach" bo wyrażenie "pracuje na etatach" wydaje mi się dość ryzykowne......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...