Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy szkoła już zatrudniła sztab psychologów dla stłamszonego fizycznie i mentalnie dziecka? Oby zdążyli na czas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrac telefony, tablety i wpier### grubym wymoczonym pasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna k. pawłowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać się kobita nie nadawała do tej pracy. Choć małe potworki potrafią wywinac niejedno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno ocenić :-) ale przynajmniej miała odwagę :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla nauczycielki . Debil inaczej nie zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze wiem jak zachowują się dzieci w szkole zwłaszcza w tym wieku więc proszę zainteresujcie się swoimi dziećmi (nawet jeśli jesteście pewni że są aniołkiem) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie sp.nr.40 i panie M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niewyżyta ciota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie pieprzeni redaktorzy kręcić afery, przecież wiadomo wszystkim, że dzieciuszki nie są kryształowe, a już na pewno nie piątoklasiści przechodzący mutację, którzy pragną dominować i brylować przed panienkami z klasy, a dołożenie nauczycielowi, który nie znajdzie na swoją obronę świadków, to dopiero kozak. Nie wiem dlaczego do tej pory nie zainstalowano w klasach lekcyjnych monitoringów, już sama ich obecność pohamuje hormony młodych gniewnych, jak i apodyktycznych nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co się dzieje w gimnazjach - tam to dopiero się dzieje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarka gnębili w szkole teraz się mści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholerne najduchy, nikogo i niczego się nie boją i nie szanują i można im wszystko, nawet wyprowadzić swoim zachowaniem nauczyciela z równowagi, a nauczyciel musi przyjmować zniewagi i być wyrozumiałym, do czego to podobne, żeby uczeń miał prawa, ale nie nauczyciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tutaj napisał "Bardzo dobrze wiem jak zachowują się dzieci w szkole zwłaszcza w tym wieku więc proszę zainteresujcie się swoimi dziećmi (nawet jeśli jesteście pewni że są aniołkiem)", a czy rodzice maja wpływ na swoje pociechy, których należy się obawiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halina z ZSTK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorom z dziennika w proponuję aby dokładniej poznali sprawę a nie szukali sensacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ ta pani też dokazywała!!! Jej nie wolno? Przecież dostosowała się do poziomu wychowania tych grzecznych nieletnich. Do nich inaczej nic nie dociera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciaki zachowuja sie skandalicznie! Wulgaryzmy jakie mozna uslyszec w szatni szkoly podstawowej powalaja. I co? i nic. Dyrekcja i nauczyciele sa bezsilni! Trwa bezkarnosc mlodocianych chuliganow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawniej po skardze nauczyciela na takie niewinne dzieciątko spiewaloby baranim głosem do białego ranka w domu. Teraz tak śpiewają rodzice. :o)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie wuefsista jeszcze 30 lat temu lał na wf, za to, że nie umiałem dobrze zrobić fikołka czy ***yć przez kozła choć poza tym byłem dobrym uczniem i nigdy problemów wychowawczych nie sprawiałem. i nikt nie widział z tego problemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...