Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Ty katolko" pewnie byłoby przestępstwem, obrazą i zgwałceniem uczuć religijnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby ktoś do tej pracownicy UMCS (zatrudnionej na stanowisku profesora) powiedział ty qrwo to też by nie było przestępstwo,gdyż ta babsko nie pracuje jako osoba peńiąca "wolny zawód"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w czy jest problem? Wstydzą się swoich semickich korzeni? Jak ktoś powie do mnie ty Polaku też mam lecieć do sądu? Młodym bojówkarzom Gazety Wyborczej już się we łbach poprzestawiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha. Powiedzieć 'ty żydówo' do nie-żydówy nie jest przestępstwem - co jest oczywiste. Czyli powiedzieć 'ty żydówo' do żydówy jest przestępstwem. To jak należy zwracać się do żydówy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukrainiec pojdzie siedziec ze powiedzial na mnie LACH ? AFROAMERYKANIN zlozy pozew do sadu za MURZYNA hahaha ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla pani Basi za antysemityzm. Chociaż źle trafiła to i tak ją polubiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie kwestia przestępstwa, ale STYLU i KLASY, której Pani Profesor zabrakło.Byłam Pani studentką i czuję się oszukana Pani postawą będącą zaprzeczeniem tego, czego nas Pani uczyła. Najchętniej usłyszałabym, że to jakieś nieporozumienie lub szum informacyjny, że tego zdarzenia w ogóle nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
man napisał:
Brawa dla pani Basi za antysemityzm. Chociaż źle trafiła to i tak ją polubiłem.
Nie dziwmy się tym słowom, w końcu na terenie tego miasta był drugi pod względem wielkości obóz zagłady Żydów w Europie Tu takie odzywki są na porządku dziennym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ci "naukowcy" z UMCS dalej chyba drążą temat przezywanek - no cóż intelektualny poziom piaskownicy. Szkoda że za mało intelektu na zajęcie się dyskryminowaniem Polaków na Litwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze'eve Tzahora,żydowskiego profesora historii najnowszej w Izraelu nikt nie potępił za "łatę"jaką przylepił Polakom w swoich opracowaniach. Umieścił nas na równi z Niemcami jako sprawców ludobójstwa(holocaustu) w czasie II Wojny Światowej.Łajdak dopuścił się plugawej impertynencji,historycznego klamstwa i nikt go nie zawieszał,nikt go nie karał.Tylko tu prostacka nadgorliwość zasrańców udzierżonych do łańcuszka karierki niszczy autorytet profesora wykładającego zagadnienia z Literatury Narodowej. Tak na dobrą sprawę ta judaistyka powinna być traktowana jako swojego rodzaju hobby i finansowana z kieszeni uczestników a nie budżetu RP. O ile Zwanowskiej jest za ciasno to Jesziwa na Lubartowskiej dysponuje okazałym gmachem i pewnie nie zostawi koleżanki w potrzebie. Pozdrawiam ....i oszołomów też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
josef napisał:
Nie dziwmy się tym słowom, w końcu na terenie tego miasta był drugi pod względem wielkości obóz zagłady Żydów w Europie Tu takie odzywki są na porządku dziennym.
Josef jak myślisz,że to tak bez powodu ? Dlaczego do jasnej cholery wy żydy zawsze bijecie się w cudzą pierś a nie swoją ? Skoro wam tu tak źle to czemu nie idziecie tam gdzie będzie wam lepiej ?....myślę,że te moje pytania mają sens ale odpowiedzi od ciebie nie oczekuję bo ją znam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO POLAK, TO KATOLIK, ZABIJ ŻYDA, I ZABIJ WIEWIÓRKĘ. A DLACZEGO WIEWIÓRKĘ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
josef napisał:
Nie dziwmy się tym słowom, w końcu na terenie tego miasta był drugi pod względem wielkości obóz zagłady Żydów w Europie Tu takie odzywki są na porządku dziennym.
TYLKO ŻYDÓW ? JUŻ MI SIĘ ŻYGAĆ CHCE OD TEGO FAŁSZU.Może mi w takim razie powiesz dlaczego rząd Izraela okradł z odszkodowań tych którzy ocaleli od zagłady (program TVP info 26.10.2008 r godz 22.50) ... Może mi powiesz co robiliście z tymi ludźmi w szpitalach w Rehowot i Gederze (poczta o2 07.08.2009 r)?. Coraz więcej społeczeństw was przejrzało i ten wasz wielki aj waj.Każde społeczeństwo ma jakieś własne zbiorowe problemy ...a tu tylko żydy i żydy albo pedały. Wylęgliście się w Afryce i tam budujcie swoje szczęście a nie jak wesz,na cudzą głowę włazicie possać i jeszcze macie pretensję,że ktoś tę głowę myje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiewiór napisał:
BO POLAK, TO KATOLIK, ZABIJ ŻYDA, I ZABIJ WIEWIÓRKĘ. A DLACZEGO WIEWIÓRKĘ?
Hmmm to wszystko ma sens więc o co chodzi ?z tym że Szlomo Brand i bracia Bielscy znali nieco inną wersję tej anegdoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
To nie kwestia przestępstwa, ale STYLU i KLASY, której Pani Profesor zabrakło.Byłam Pani studentką i czuję się oszukana Pani postawą będącą zaprzeczeniem tego, czego nas Pani uczyła. Najchętniej usłyszałabym, że to jakieś nieporozumienie lub szum informacyjny, że tego zdarzenia w ogóle nie było...
O jakiej klasie mówisz o tej którą wykazała się Zwanowska i jej poplecznicy ? to gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazewnik napisał:
A gdyby ktoś do tej pracownicy UMCS (zatrudnionej na stanowisku profesora) powiedział ty qrwo to też by nie było przestępstwo,gdyż ta babsko nie pracuje jako osoba peńiąca "wolny zawód"?
JEŻELI UWAŻASZ ŻE "ku***" I "ŻYDÓWA" TO JEST TO SAMO to pewnie jest to przestępstwo ?. I jeszcze jedno,Pani Profesor Jedynak nie jest "ZATRUDNIONA NA STANOWISKU PROFESORA " ale jest Profesorem z nominacji Prezydenta Rzeczypospolitej. To widzisz,tak jak u was jakiś tam Icek nie jest zatrudniony na stanowisku rabiego a jest rabim.....kumasz nazewnik ? No a teraz otrzyj brodę boś się zaślinił i dokończ koszernego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodak napisał:
Ze'eve Tzahora,żydowskiego profesora historii najnowszej w Izraelu nikt nie potępił za "łatę"jaką przylepił Polakom w swoich opracowaniach. Umieścił nas na równi z Niemcami jako sprawców ludobójstwa(holocaustu) w czasie II Wojny Światowej.Łajdak dopuścił się plugawej impertynencji,historycznego klamstwa i nikt go nie zawieszał,nikt go nie karał.Tylko tu prostacka nadgorliwość zasrańców udzierżonych do łańcuszka karierki niszczy autorytet profesora wykładającego zagadnienia z Literatury Narodowej. Tak na dobrą sprawę ta judaistyka powinna być traktowana jako swojego rodzaju hobby i finansowana z kieszeni uczestników a nie budżetu RP. O ile Zwanowskiej jest za ciasno to Jesziwa na Lubartowskiej dysponuje okazałym gmachem i pewnie nie zostawi koleżanki w potrzebie. Pozdrawiam ....i oszołomów też
100% RACJA, POPIERAM, w tym pogiętym kraju- o przepraszam, w tym pogiętym narodzie większe oburzenie już wzbudza to ze sie nazwie żyda - żydem, a pedała- pedałem , niż np. poniewieranie mundurów polskich generałów, czy obraza Polskości. Rece opadają- jak się zydom nie podoba to do izreala proszę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
100% RACJA, POPIERAM, w tym pogiętym kraju- o przepraszam, w tym pogiętym narodzie większe oburzenie już wzbudza to ze sie nazwie żyda - żydem, a pedała- pedałem , niż np. poniewieranie mundurów polskich generałów, czy obraza Polskości. Rece opadają- jak się zydom nie podoba to do izreala proszę !
brawo! ps. nie lubie zydow, na pytanie - dlaczego? odpowiem, ze nie wiem, ale z jakiegos powodu caly swiat ich nienawidzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
JEŻELI UWAŻASZ ŻE "ku***" I "ŻYDÓWA" TO JEST TO SAMO to pewnie jest to przestępstwo ?. I jeszcze jedno,Pani Profesor Jedynak nie jest "ZATRUDNIONA NA STANOWISKU PROFESORA " ale jest Profesorem z nominacji Prezydenta Rzeczypospolitej. To widzisz,tak jak u was jakiś tam Icek nie jest zatrudniony na stanowisku rabiego a jest rabim.....kumasz nazewnik ? No a teraz otrzyj brodę boś się zaślinił i dokończ koszernego.
Na szczęście Pan Prezydent RP nie popełnił tego błędu i sympatyczna Pani Jedynak jest tylko profesorem "podwórkowym" oraz żywym dowodem na to, jak bardzo ten tytuł podupadł. Więc jest zatrudniona na stanowisku, Drogi Chłopie Polski. Chyba już niedługo ))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okreslenie 'Ty Żydowo' w jezyku polskim nie odnosi sie tylko do narodowosci. Czy sąd w ogóle wział to pod uwage? Wszyscy wiemy, ze nazwanie kogos Zydem w Polsce ma charakter obrazliwy i odnosi sie do abstrakcyjnych cech charakteru jak np. skąpstwo, podczas gdy nazywany wcale nie musi byc skąpy. Sąd powinien sie zapytać jezykoznawcow, ja postapić w takim przypadku, ponieważ obrazanie innych w Polsce per Ty Żydzie lub Ty Żydowo ma za soba lata antysemityzmu, mitow i stereotypow. To bardzo złożony problem. Ciekawe w takim razie co miała na myśli profesor mówiąc słowa "Ty Żydówo" ? Zastanówcie się nad tym. Sami jesteście antysemitami jeśli nie widzicie jej winy. Jest to obraźliwe, bo jakie inne mogła mieć intencje? I powinna zostać ukarana. I za całą masę innych spraw, bo ta kobieta na każdym wykładzie kogoś obrażała. żyd" 1. wyznawca judaizmu; 2. potocznie, pogardliwie: osoba skąpa; 3. potocznie: osoba chytra, sprytna, zawsze patrząca na swój interes Zwracam uwagę na ostatnie znaczenie słowa "żyd", może Pani Profesor nie chodziło wcale o narodowość tylko o to, że Pani Doktor patrzyła na swój interes (chciała wykładać Źródła: Wielki słownik ortograficzny - PWN 2003, 2006, 2008 - E. Polański Praktyczny słownik współczesnej polszczyzny - Kurpisz 1994-2005 - H. Zgółkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...