Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te pieniądze powinni zapłacić prokuratorzy którzy na siłę chcieli wykazać, iż Szczeklik jest blondynem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze by tą sume zapłacił prokurator z własnej kieszeni Biedne społeczenstwo ma płacic za błedy nieudolnego prokuratora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni też otrzymać jakąś "nagrodę" za prowadzenie śledztwa "w sposób tendencyjny, urągający zasadom rzetelnego procesu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żebyście wiedzieli jaki tendencyjny jest Sąd w Kraśniku ! Również jestem policjantem i właśnie przerabiam to od ok 8 lat na wlasnej skórze ! W tym sądzie wszystko jest możliwe, nie tylko wykazanie, że łysy jest brunetem czy blądynem. Skoro tzw. "sędzia" twierdzi, że grawitacja nie istnieje to widocznie tak jest ! Niestety jacy sądziowie takie wyroki i takie stosowanie prawa. Po prostu żenada. Powiedzenie "dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie" w moim przekonaniu ma tu zastosowanie. Zapraszam zainteresowanego dziennikarza na adres g_zibi@op.pl lub na gg 20555540
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żebyście wiedzieli jaki tendencyjny jest Sąd w Kraśniku ! Również jestem policjantem i właśnie przerabiam to od ok 8 lat na wlasnej skórze ! W tym sądzie wszystko jest możliwe, nie tylko wykazanie, że łysy jest brunetem czy blondynem. Skoro tzw. "sędzia" twierdzi, że grawitacja nie istnieje to widocznie tak jest ! Niestety jacy sądziowie takie wyroki i takie stosowanie prawa. Po prostu żenada. Powiedzenie "dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie" w moim przekonaniu ma tu zastosowanie. Zapraszam zainteresowanego dziennikarza na adres g_zibi@op.pl lub na gg 20555540
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok.200 tysiecy to tez cos ale moze by zaplacili ci ktorzy to inspirowali przeciez wiesz kto.POMIETASZ POWIEDZONKO ZE LUDZIE DZIELA SIE NA TYCH KTORZY SIEDZIELI SIEDZA LUB BEDA SIEDZIEC! MOZE TERAZ NADSZEDL ICH CZAS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Roszczenie dotyczące pozostałych krzywd, związanych z siedmioletnim śledztwem i procesem (sąd)pozostawił bez rozpoznania." Na ch*** nam takie sądy w Polsce????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież sędziowie i prokuratorzy to koledzy. A wiadomo że ręka rękę myje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinia społeczna prosi o nazwiska tych osób co brali udział w opluciu Szczeklika. To oni powinni być obciążeni kosztami procesu i odszkodowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam Pana Komendanta Szczeklika z okresu przed aresztowaniem : był to po prostu dobry glina! Ta cała "szyta" afera zniszczyła nie tylko jego karierę oficera ale też odcisnęła się głębokim piętnem na najbliższych,rodzinie! Tego nie da się wycenić a krzywd wyrządzonych rodzinie nie powinno się zapominać! Takie odszkodowanie to śmiech i żenada.Powinien dostać milion złotych odszkodowania a kwota to powinna być w postępowaniu regresyjnym ściągnięta z tych niedouczonych prokuratorów z aplikacjami za jajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie znam Pana Komendanta, ale czytałem w prasie kilka lat temu, że był bardzo ambitnym i zdolnym policjantem. Miał aspiracje na Komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie. Najwidoczniej komuś z góry to się nie podobało i afera została wywołana sztucznie, a w tym kraju wyroki robi się na zamówienie... Współczuje Panie Komendancie i gratuluje odwagi i samozaparcia w dochodzeniu do prawdy. Swoją drogą odszkodowanie za utracone korzyści i szkody moralne w wysokości tych 900 tys, powinni zapłacić prokuratorzy a nie Państwo czyli MY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nazwiska tych prokuratorów są tajne ? Podać do publicznej wiadomości nazwiska tych pacanów ! A nawiasem mówiąc to sędzia nie czytał akta i nie wiedział że to śmierdzi ? Przecież o areszcie tymczasowym desyduje tzw sąd a nie prokurator ! Prokurator występuje z wnioskiem o areszt a zatwiersza go sędzia. Czy ten klepie nie czytając akt ? Polskie sądy to kpina. Nazwiska tych osób które zniszczyły życie temu człowiekowi powinny być podane do publicznej wiadomości, żeby podatnicy wiedzieli za czyje błędy społeczeństwo ma teraz placić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do pomówienia Szczeklika miał namawiać przestępcę prokurator Maciej Florkiewicz. To on sporządził akt oskarżenia byłego komendanta policji w Białej Podlaskiej. Nie chciał rozmawiać z reporterami podobnie jak Cezary Pakuła, prokurator, który rozpoczął sprawę komendanta Szczeklika"-cytat z TVN Poszukajcie w necie o firmie WALMAR- zobaczycie jak sobie radzą złodzieje w majestacie prawa. Pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsi są przestępcy w togach ! O wiele gorsi niż w mundurach czy sutannach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Żebyście wiedzieli jaki tendencyjny jest Sąd w Kraśniku ! Również jestem policjantem i właśnie przerabiam to od ok 8 lat na wlasnej skórze ! W tym sądzie wszystko jest możliwe, nie tylko wykazanie, że łysy jest brunetem czy blądynem. Skoro tzw. "sędzia" twierdzi, że grawitacja nie istnieje to widocznie tak jest ! Niestety jacy sądziowie takie wyroki i takie stosowanie prawa. Po prostu żenada. Powiedzenie "dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie" w moim przekonaniu ma tu zastosowanie. Zapraszam zainteresowanego dziennikarza na adres g_zibi@op.pl lub na gg 20555540
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest prawda,że "dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie"jestem tego przykładem,dostałam wyrok za coś czego nie popełniłam i uważam,że w sądach nie ma sprawiedliwości a są tylko wyroki.Sąd wmawia człowiekowi co chce i uważa,że ma rację a nie liczy się z tym,że może skrzywdzić kogoś do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się kiedy zacznie się odpowiedzialność urzędników sądowych , prokuratury , czy tez skarbówki a także innych instytucji za złe podjęte decyzje , to właśnie oni powinni płacić a nie my podatnicy . Odszkodowania za złe podjęte decyzje zrujnują nasze państwo . Ile jeszcze jest niedouczonych głąbów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 10 miesięcy dostałem 20 tys. odszkodowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś z Dostojewskiego inna wysokość dla człowieka szarego a inna dla szlachica?tutaj ustabilizowanego/Wysoki Sąd polecam lekturę Wspomnienia z Domu Umarłych Dostojewskiego tam szlachcic na katordze mógł pić czaj i nie był katowany rózgami w przeciwieństwie do ciemnoty - to jest ta demokracja .Gdzie Fundacja Helsińska o równym traktowaniu .Pozdrowienia dla Sądu i Podemokratów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...