Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech uczniowie zagrożą zmianą szkoły wtedy dyrektorowi zmięknie rurka większości uczniów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys tam byl "Mechanik". Przez 5 lat technikum biegało sie co przerwe, przez ulice, do kosmosu na automaty.. albo na piwo do "małego żarcia". I bylo dobrze.. ale teraz inne czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i każdy sobie taki statut interpretuje jak chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co rok wychodziłem z tej szkoły a teraz mój młodszy brat poszedł na długosza i mówi, że, zamknięte i nawet jak zaczyna o 9 to nie chcą go wpuścić..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić palarnie i piwo w bufecie, to nikt nie będzie chciał wyjść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ebać mroza 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy lata temu też biegałem co przerwę na piwo i jakoś nie miałem problemu z wychodzeniem na przerwie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm kiedyś było tak, że też był zakaz, tyle, że nikt nie zamykał drzwi. Jak ktoś dał się przyłapać (decydowało szczęście, bo nikt nie stał przy wejściu i nie pilnował, a ponadto głównie Szpurek to praktował) to miał karę (takoż za fajki w WC i zgubienie legitymacji). Kary były różne, jedną z nich praca w kotłowni :-) Czasy się zmieniły, Szpurek na emeryturze podobno a i ogólnie tendencja w postępowej Europie taka, że dyrekcja woli zamknąć na klucz niż być ciągana po sądach jak ktoś skręci kostkę na śliskich schodach na "nielegalu" poza szkołą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mrożonka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile i nic więcej. Nawet jak człowiek mdleje to i tak nie może wyjść na dwór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chodziłem to tej szkoły zdarzyło się wychodzić pare razy na przerwie ale wrócić do niej jeszcze na przerwie to po prostu trzeba było mieć farta, a najgorzej to w zimie jak już wyszedłem to potem nie mogłem wejść bo nauczyciel nie chciał wpuścić albo po prostu zamykał drzwi! I trzeba było stać w -10 w samej bluzie przed szkołą ! Ta szkoła jest po prostu zacofana ! Dyrektor zawsze sie głupio tłumaczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się, to "świeże powietrze" o którym mówią uczniowie, to zwykłe wyjście na papieroska w czasie przerwy. Kto w tych czasach wciska taki śmieszny kit o chęci przebywania na świeżym powietrzu? Serio, ktoś jeszcze w to wierzy? Dwadzieścia lat temu nikt się nie dawał nabrać na takie tłumaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ZSEL jak było wcześniej napisane, teoretycznie można wyjść bocznymi drzwiami. Więc wyszliśmy żeby pójść do bursy na zupę a tam dostaliśmy informację że nawet na najdłuższej (15 minutowej) przerwie nie możemy zjeść chociażby tej zupy. Więc bez obiadu wróciliśmy do szkoły a przy drzwiach stało troje nauczycieli i nazwijmy to "sprzeczali się z nami" jakim prawem my wgl wyszliśmy BOCZNYMI drzwiami. Nikt nie szedł na piwo, na dymka ani nawet przez ulicę nie przechodził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli od Szpury zrobiło się jeszcze gorzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego się spodziewaliście? Kurator pisowski a pisiory to przefarbowana komuna. Wszędzie wprowadzają PRL bis w swoim wydaniu, więc dyrekcja chce się przypodobać i również wprowadza sposoby zarządzania i represji rodem z PRL-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tlumaczenie Dyrekcji dot. Wyjsc ze szkoly nie jest jeszcze najgorsze. Zapytajcie sie dyrektora dkaczego w szole nie mozemy uzywac telefonow, nawet na przerwach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a krat jeszcze nie zamontowali? a jeszcze judasze w drzwiach sal lekcyjnych lekcyjnych by się przydały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszcie się ze teraz dyrektorem jest Morawski to i tak macie dobrze bo poprzedni dyrektor był gorszy nawet nie pozwalał chodzić w bluzie z kapturem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore co się dzieje w tej szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten dyrektor to kawał gbura i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...