Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczniowie z Zamoya będą śpiewać w miejskich autobusach

Utworzony przez Son, 26 października 2010 r. o 16:17 Powrót do artykułu
"Don't worry, be happy” (tłum. "Nie martw się, bądź szczęśliwy”).
'Nie martw się, bądź szczęśliwy' to przesadzone tłumaczenie. Słowo 'happy' należy tu tłumaczyć jako 'radosny', 'pogodny'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo "wesoły" różnie można to tłumaczyć i myślę że każda wersja będzie dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa, chyba "Dwa wory, do chapy!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy bilety kasowali za kazdym kursem:) Bo jak nie to mandaciki sie naleza:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje nie jechać jutro liniami 10, 26 i 57 w godzinach 14-16 na trasie Al. Racławickie - 3 Maja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w Warszawie też dzieci śpiewają (albo grają). A potem chodzą po tramwaju "Paaaaaan daaaaaaaaaaj piniądza na leeeeeeki dla maaaaamaa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł. A komentarze - skąd tyle niezadowolonych ludzi? To przez jesień?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam 57 gdy wsiedli do tego autobusu, bardzo łądnie śpiewali, ludzie w końcu zaczęli się uśmiechać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...