Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Układał na torach gałęzie i kamienie

Utworzony przez gf, 4 maja 2009 r. o 21:32 Powrót do artykułu
co to jest "torachna".Synonimem dla wyrazu tor ,który moim zdaniem jest w tym artykule nadużywany może być szyna.Liczba mnoga szyny.Jakiś korektor by się przydał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem kto to zrobił. wydam sprawców za 500zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję aby dziennikarze lub policja zainteresowała się podpaleniami traw na osiedu poręba co jest spotykane niemal codziennie, ostatnio pożar prawie sięgał lasu stary gaj...przecież można wysłać tam cywilów i nakryć sprawców na gorącym uczynku na os. poręba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu sie zgodzę z kolegą-zaczęła się wiosna,a z nią masa podpaleń przez tzw."gnojków". Zamiast zajmować się osobami,które(szczerze w to wątpie) chcą wykoleić pociąg <śmiech> powinna się policja zajmować podpaleniami, do których dochodzi prawie codziennie, ze względu na brak jakichkolwiek ruchów administracji w celu wycięcia potencjalnej(w przypadku chwastów) rzeczy. I co?! Po co komu te chaszcze i inne paskudztwa? Czy jest to jakaś atrakcja turystyczna? NIE WSPOMNE O WŁAŚCICIELACH PSÓW,KTÓRE POWIEM ZA PRZEPROSZENIEM "SRAJĄ" NA BOISKO,a jak sie upomni szanownego właściciela swojego ukochanego pupilka to odpowie,że nie może wybierać psu miejsca na wydalenie się. I co? Mam biegać po boisku i za każdym razem czyścic buty,bo wszedłem w gówno? ZERO RUCHÓW ZE STRONY MIASTA I ADMINISTRACJI,KOMPLETNY BRAK JAKICHKOLWIEK ZAKAZÓW! OSIEDLE PORĘBA-TOTALNE DNO. Co do boiska- jak juz się buduje jakieś miejsce do gry w piłkę nożną,to nalezy to wykonać w sposób PRZYNAJMNIEJ DOKŁADNY. A nie dołek co 50cm stwarzający zagrożenie może nie zycia,ale napewno skręcenia kostki NIE WSPOMNE O SAMOCHODACH,które są zaparkowane tuż przy boisku i niestety stają się murkiem dla kopanych piłek-WIĘC DO SZANOWNYCH MIESZKAŃCÓW,KTÓRZY PARKUJĄ SWOJE CACKA TUŻ PRZY BOISKU-NIE PŁACZCIE JAK DZIECIAK KOPNIE PIŁECZKĄ W WASZE AUTKO,A ONO NIEFORTUNNIE ZOSTANIE USZKODZONE! WSZYSTKO DA SIĘ WYKLEPAĆ : )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lif napisał:
wiem kto to zrobił. wydam sprawców za 500zł.
podaj numer telefonu , zadzwonimy i ci damy 500 pał !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...