Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradł głośnik w sklepie. Złodzieja szuka policja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2016 r. o 13:15 Powrót do artykułu
Niedługo za kradzież paczki zapałek będą tak ścigać. Za batonik już ścignęli- przypominam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janko Muzykant?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hipster
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry i gdzie ta pałętająca sie ochrona w Mediamarkecie?? :P Stoją jak kołki przed wejściem i ich zrobił jak dzieci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, a ja musiałem wydac 700 zł :P Jade do Media po iphona :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xabi Alonso xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie to UKRAINIEC....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ochrona to się zajmuje wyganianiem żebrzących sprzed sklepu ustawianiem koszyków, zamiast pilnowaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaha ochrona jak z koziej d...y trąba, stoją bodygardy napięci przy wejściu jakby mieli sie za chwile zesrać a nie potrafią zatrzymać kolesia który w biały dzien wynosi głośniki, Cała ochrona do wywalenia na zbity pysk amatorka i nieroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy wystarczająco dużo naszych rodzimych specjalistów w tej dziedzinie, by typować obcych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realistka napisał:
Mamy wystarczająco dużo naszych rodzimych specjalistów w tej dziedzinie, by typować obcych.
Niby racja ale ci obcy ....czyli Ukraińcy też pracują na swoją opinię ...a to podrzynanie gardła, a to totalne łamanie przepisów ruchu drogowego, w tym jazda po napruciu się alkoholem, a to gwałt, a to rabunek, a to atak ukraińskiego nożownika w Oławie. Gdyby tak policzyć to statystycznie przestępczość ukraińska w Polsce przebija polską, biorąc pod uwagę liczebność populacji tubylczej i przybyszów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym przebiciem przez Ukraińców polskiej przestępczości to oczywiście zażartowałeś, no nie?;) Swój zarzut powinieneś statystycznie uzasadnić. Wygląda na to, że łamanie przepisów jest wspólną cechą nas, Słowian, nie wydaje mi się jeednak, by Ukrainiec przyjeżdzał tu do nas specjalnie po to, by kraść. Raczej by się mu to nie opłaciło, na dodatek u siebie miałby w tym względzie większe szanse powodzenia. A jesli przyjechał do pracy, podobną kradzieżą zbyt wiele by ryzykował. A najważniejsze, że oni naprawdę są różni, podobnie jak my. Znam wiele fantastycznych osób mieszkających na Ukrainie i muszę ich bronić. Zareagowałam, bo ludzie produkują niekiedy opinie bardzo krzywdzące. Wracając do gwałtu na tzw. Moście Kultury: czy to oby nie byli Rumuni? Pośpieszne wskazania na Ukraińców - czyż nie zostały zdementowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można być takim debilem i nie zdawać sobie sprawy z istnienia monitoringu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Zandberg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Realistka napisał:
Z tym przebiciem przez Ukraińców polskiej przestępczości to oczywiście zażartowałeś, no nie?;) Swój zarzut powinieneś statystycznie uzasadnić. Wygląda na to, że łamanie przepisów jest wspólną cechą nas, Słowian, nie wydaje mi się jeednak, by Ukrainiec przyjeżdzał tu do nas specjalnie po to, by kraść. Raczej by się mu to nie opłaciło, na dodatek u siebie miałby w tym względzie większe szanse powodzenia. A jesli przyjechał do pracy, podobną kradzieżą zbyt wiele by ryzykował. A najważniejsze, że oni naprawdę są różni, podobnie jak my. Znam wiele fantastycznych osób mieszkających na Ukrainie i muszę ich bronić. Zareagowałam, bo ludzie produkują niekiedy opinie bardzo krzywdzące. Wracając do gwałtu na tzw. Moście Kultury: czy to oby nie byli Rumuni? Pośpieszne wskazania na Ukraińców - czyż nie zostały zdementowane?
Liczba popełnianych przestępstw w stosunku do liczby Polaków zamieszkujących w RP )37 mlm) kontra liczba przestępstw popełnianych przez Ukraińców przebywających w Polsce (1 -1,5mln) - po przeliczeniu okaże się, że to żaden żart. Ukraińców znam aż zbyt dobrze żeby mieć jakieś złudzenia co do nich, a naiwność wykazywana w stosunku do nich mnie śmieszy. Mam z tymi ludźmi do czynienia każdego dnia. Potężny przemyt i jawne okradanie polskiego skarbu państwa to chleb codzienny naprawdę dużej Ukraińców. Co do pracy ich w RP to z tym jest różnie. Bardzo często pracują na czarno. To dzięki nim m.inn nie rosną płace. Co do samej ich mentalności można by książkę napisać - zamiast tego przytoczę to co mówili polscy staruszkowie, którzy żyli przez wiele wiele lat po sąsiedzku z tymi ludźmi, a często łączyły ich nawet więzy rodzinne otóż mówili oni to: "pamiętaj nigdy ale to nigdy nie wierz Ukraińcowi". Jesteś naiwna lub zbyt słabo ich znasz żeby sugerwoać iż to ludzie tacy sami jak my. Co do ich "słowiańskości" to też bym był nieco ostrożniejszy - za dużo tam typów antropologicznych wykazujących mniej czy więcej cech mongoloidalnych czyli azjatyckich. Nie jest trudno odróżnić Ukraińca od Polaka po fizys. Co do kierowania się rozsądkiem to po Ukraińcach też zbyt wiele bym się nie spodziewał. Otóż sami mówili iż ci z nich mieszkający w obwodach lwowskim i wołyńskim podczas "rewolucji" na majdanie jeździli tam "stać na majdanie" - jako ci pragnący demokracji. Jak sami wspominają dostawali za to 200 hrywien. Taki to był "demokratyczny" i społeczny przewrót. Oczywiście w naszych mediach o tym nikt nie wspominał bo to burzyłoby bajkowy obraz. Ironia tej sytuacji polega na tym iż za Janukowicza hrywna była warta ok 60 groszy teraz ok 16. Za Janukowicza łatwo było na Ukrainie choćby o pracę dorywczą - teraz jak jest ? ...wiadomo. Stąd tłumy walące do Polski żeby hroszej zarabiać u znienawidzonych Lachów (niedomiennie zwanych kolonizatorami i okupantami). Ceny na Ukrainie po tym przewrocie to kwestia podwyżek czasem kilkusetprocentowych. Zachciało się motłochowi reowlucji za te 200 hrywien i sobie zrobił dobrze. Takie są smutne fakty. Niestety ale masz blade pojęcie o Ukrainie i Ukraińcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posluchaj, Antropologu... To juz kiedys było - ocenianie człowieka wedlug budowy czaszki - i źle mi się kojarzy... Co sugerujesz? Że Ukraińcy to podludzie? A może przemawiają przez Ciebie nasze polskie kompleksy: Skoro Niemcy uważają się za kogoś lepszego od Polaków, Ty chcesz się wywyższyc kosztem Ukraińców? Zmiana cech antropologicznych nie bierze sie znikąd, lecz w wielkim stopniu jest wynikiem ciągłych inwazji, najazdów takich jak np. mongoło-tatarski. Nie zaprzeczysz chyba, że każdy najeźdźca "zostawiał" na podbitym terenie swoje nasienie, bo dokonywał gwałtów na miejscowych kobietach. A teraz pomyśl, ile "kodów genetycznych" zostawili najeźdźcy na terenie Polski, skoro przeżyła trzy rozbiory? Nie lepszy los spotkał także Ukrainę (jej wschodnią część, ówczesną Ruś Kijowską), która przyjęla na klatę całą tataro-mongolską nawałnicę i dzieki temu te hordy nie podbiły Europy, bo były już poważnie osłabione. To dzięki tym dzielnym wschodnim Słowianom, potomków których teraz rozliczasz z antropologii, Europa dalej mogła rozwijac się i kwitnąć, a Ruś Kijowska w swoim rozwoju zostala  cofnięta o stulecia. Dlatego, proszę, nie podważaj ukraińskiej słowiańskości, bo Polska, tak samo jak Ukraina, miała na głowie najeźdźców tatarskich, tureckich, germańskich, szwedzkich i innych. A więc nie antropologia jest wyznacznikiem słowiańskosci, lecz słowiańska mentalność, tozsamość, która bierze się nie z kształtu czaszki, lecz z kultury, religii, zwyczajów, obrządków etc. A mentalność i tozsamość Polaków i Ukraińców jest praktycznie identyczna, taka sama. Liczę, że przeczytasz ze zrozumieniem; bez fobii, uprzedzeń i kompleksów. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnia plaga kradzieży jest koicydencją przynajmniej trzech składników: A) Zwiększony ruch turystyczno-tranzytowy przez Region B) Bardzo wysokie (jak na Polskę) nasycenie CCTV w Lublinie i Lubelskiem C) Młodzi ludzie już wiedzą, że to jedna z metod zdobycia "Sławy" Jesteśmy takim polskim Texasem, musimy być ciągle przygotowani. Ewentualnie lubimy czytać te "złodziejskie followupy". To co przechodzi w Gdańsku czy Warszawie niezauważone, u nas od razu trafia do naszych mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do użytkownika negatywnie nastawionego do Ukraińców. Wiedz, że każdy człowiek jest inny, i nie powinniśmy uogólniać. O ile uczciwi Ukraińcy mnie nie martwią. To już bardzo boję się, że zaczęli przenosić swoje struktury mafijne czy podsieci paserów na teren RP. Wiecie, takie tajne sieci skupiające złodziei i paserów razem. --- Ogólnie ja nazywam to "Paser Net" i powinno to być zagrożone na więcej jak 10 lat. Czy liczba 1.5 Mln gości stanowi o możliwości istnienia "Ukraina Paser Association"? To kiedyś mi powie w Panoramie olśniewająca jak zwykle Pani Renata Laszczka-Rusek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...