Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co za idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś mi wytłumaczy. Po co dresiarzom te chlebaki przewieszone przez ramie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś mi wytłumaczy. Po co dresiarzom te chlebaki przewieszone przez ramie?
Tam mają baterie zasilające szare komórki, ale działają one tylko przez godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem. jak niejaki "Pan Marcin" udostępnił zdjęcia z kamery w internecie złodziei, którzy ukradli mu dwa rowery, to rozpętała się afera o udostępnianie wizerunku i innych głupot. Zniesławienie, pozwy, kary - to nie dotyczy lokali tylko "zwykłych ludzi"? co to za sprawiedliwość, ja się pytam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha, dobre sobie! Jak niby ktoś ma rozpoznać tego drugiego dresa skoro ma zasłoniętą twarz! Paranoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaję, że chłopak zrobił dobrze, że się przyznał a Wy na facebook'owym profilu ewidentnie z niego szydzicie. Alkohol robi różne rzeczy z ludźmi i chyba każdy tu z gromadzony może poszczycić się swoimi wygłupami chociażby z lat młodości. Ja je doskonale pamiętam, młodość ma swoje prawa, trochę wyrozumiałości. Pozdrawiam redakcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem. jak niejaki "Pan Marcin" udostępnił zdjęcia z kamery w internecie złodziei, którzy ukradli mu dwa rowery, to rozpętała się afera o udostępnianie wizerunku i innych głupot. Zniesławienie, pozwy, kary - to nie dotyczy lokali tylko "zwykłych ludzi"? co to za sprawiedliwość, ja się pytam!!!
DOKŁADNIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" 22-latek twierdzi, że nie zna drugiego mężczyzny widocznego na nagraniu. Miał poznać go tamtej nocy i niewiele pamięta, bo był pijany. Nie wie również, co stało się z kamerą"   ... docisnąć brudasa na komisariacie i pozamiatane. Nie wie, nie zna, nie pamięta ....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy idiota wieśniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam mają baterie zasilające szare komórki, ale działają one tylko przez godzinę.
Saszetki i nerki wygodna sprawa do noszenia najpotrzebniejszych rzeczy takich jak portfel,telefon,dokumenty itp. Nie rozumiem krytyki ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dzieje w Lublinie? Nie przegap!  :)   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...