Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukraińcy protestowali w Lublinie. Chcą do Unii Europejskiej

Utworzony przez juroe, 24 listopada 2013 r. o 13:40 Powrót do artykułu
Patrząc na to kto obecnie rządzi na Ukrainie, to decyzja tego rządu nie zaskakuje. Ale z drugiej strony to protestujący obywatele Ukrainy zostali na pewien czas uchronieni przed białym kolonializmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech se robią co chcą ale u siebie poza granicami Polski a zwłaszcza Lubelszczyzny, wszędzie ich natłok. Do siebie won! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech se protestują Ukraińcy; fajna :ukrainka" na "CZOŁÓWCE "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przygłupy pewnie chcą aby białe,wojskowe,nieoznakowane samoloty NATO rozpylały na nich Aluminium ,Bar i Stront tak jak to ma miejsce nad krajami należącymi.  https://www.youtube.com/watch?v=-XWPnJvjjG8  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymajcie się Ukraińcy. Trzymam kciuki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czym do ludzi... na początek trzeba ucylizować władze i instytucje, wszędzie korupcja i złodziejstwo, kto był chociaż raz na Ukrainie ten wie jak to wszystko wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraina jest " ukraińska " tylko do 300 km od granic z Polską. Reszta to rosyjsko - języczna część kraju gdzie nawet na hrywny mówią ruble. Nie sądzę że w najbliższym czasie Kijów czy Donbas będą chcieli do Unii jak do pracy jeżdźą do Rosji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Janukowycz (pradziadek Polak) otrzymał od Ukraińców wieięcej poparcia niż Juszczenka  ?   ZastanawieAące !   Azaliż "polska" polityka zagraniczna jest również zastanawiająca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta w środku to też Ukrauinka ?   Jeżeli tak, to lubię Ukrainki.   Ładna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem  pederastą ani pedofilem -wiem jak mi było ciężko studiować w latach 70-tych 20 w. Jeżeli - zdaniem Redakcji - mógłbym komuś z Ukrainy pomóc, to proszę o kontakt - wystarczy hasło "dziadek", a się "odezwę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYAŁCZNIE DO WIADOMOŚCI REDAKCJI   "dziadek" - tel 602239871 dr nauk technicznych - autentyczny dziadek Natalki - hetero   Ponikwoda   Dajcie mi "namiar" na konsulaty wschodnie - mam możliwości - więc młodym  sąsiadom mogę pomóc. jestem identykiwowalny  i przed  poddam się ocenie wizualnej i innej; wg wyobrażeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze Ukrainy nie są takie głupie jak przedstawiają ich polskie media - po prostu chcą zachować niezależność, to od Rosji, to od Unii. Z drugiej strony prawda jest taka, że po przyjęciu do UE Bułgarii i Rumunii nikt na zachodzie nie wyobraża sobie rozszerzania UE o państwo, które jeśli chodzi o rozwój cywilizacyjny jest 20 lat za Polską, nie mówiąc już o zachodzie Europy. Każdy kto był na Ukrainie zgodzi się ze mną, że daleko temu krajowi i społeczeństwu do nawet europejskiej minimalnej normalności. Z takiej postawy władz ukraińskich najbardziej zadowolona jest UE, która nie musi już udawać chęci przyjęcia Ukrainy do Wspólnoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnojki małoletnie !   Do wiadomości - gówniarze - dla  TYLKO było Redakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli unia stawia warunek wypuszczenia przestępców typu Juszczenko to nie dziwię się że Ukraina nie chce mieć z tym nic wspólnego.A protestują tylko nieliczni,wiec nie powinno siać się zamętu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dupki, a nie dziennikarze; po stokroć DUPKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniażeria - po różnych szkołach wysokościowych - zagościła w tzw. mediach; to i "klejent" tej barachołki nie kupuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...