Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Chęcińskiego: Pożar windy. 8 osób w szpitalu

Utworzony przez xxx, 31 maja 2013 r. o 16:29 Powrót do artykułu
miszkam na ul. kiepury i około godz.12 usłyszałam jakby zwarcie w lodówce- takie dłuższe. wystraszyłam się a potem na chwile nie było prądu w miszkaniu. to może jakieś zwarcie. ale nie sądze bo to oddzielne bloki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miszkam na ul. kiepury i około godz.12 usłyszałam jakby zwarcie w lodówce- takie dłuższe. wystraszyłam się a potem na chwile nie było prądu w miszkaniu. to może jakieś zwarcie. ale nie sądze bo to oddzielne bloki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miszkam na ul. kiepury i około godz.12 usłyszałam jakby zwarcie w lodówce- takie dłuższe. wystraszyłam się a potem na chwile nie było prądu w miszkaniu. to może jakieś zwarcie. ale nie sądze bo to oddzielne bloki.
nic się nie przejmuj - lodówki marki Minsk tak mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych dwóch chłopaków na 8 zdjeciu (ten koksik i ten w czapeczce) na drugim planie chodzili ciagle w okół naszego bloku śmiejąc się i knując coś. Może to oni podpalili? Zapamiętałam sobie ich dokladnie od początku byli dla mnie podejrzani a teraz jeszcze ta fotka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam tam i jestem w szoku - w życiu czegoś takiego nie widziałem - pierwsze co zrobiłem to szukałem moich sąsiadów, niech ten co to zrobił odpowie za to !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam czujnik pożarowy w systemie alarmowym i jestem spokojna, że jak wybuchnie pożar, to natychmiast będzie alarm i zaraz przyślą straż pożarną. Opłacam tylko 20 zł miesięcznej składki w Krajowej Sieci Alarmowej Sztabu Ratownictwa. Oprócz tego pilnują całą dobę czy ktoś nie włamał mi się do mieszkania!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=KPe1ItTksT0  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH CAŁU ZARZĄD SPÓŁDZIELNI CZECHÓW DALEJ WYDAJE PIENIĄDZE NA LEWO I NA PRAWO A MY BEDZIEMY BAĆ SIE SPAĆ WE WŁASNYCH MIESZKANIACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!  WIWAT PREZESI CZECHÓW, NIEDŁUGO WALNE ZGROMADZENIE SPÓLDZIELCÓW, PRZYJDZIE WSZYSCY BO TAK DALEJ NIE MOŻE BYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A IE ZA DŁUGO PAN OSIŃSKI KUMA SIĘ Z RADĄ NADZOERCZĄ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do wydawania pieniędzy na lewo i prawo to się nie wypowiem, ale co byś chciał : policjanta na każdym piętrze, recepconistkę przy wejściu i księgę wyjść i wejść ? Boisz się spać we własnym mieszkaniu ? - sprzedaj - wyprowadź się na prowincję pod Lublin i tam zadbasz sam o siebie i nie będziesz miał do nikogo żalu i pretensji. Co... za daleko od Centrum Miasta ?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dzieje się w Lublinie? Sprawdź!   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...