Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedy w końcu ludzie zrozumieją, że motocykle i samochody nie są dla wszystkich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu ludzie zrozumieją, że motocykle i samochody nie są dla wszystkich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chłopaka, nie wiem jak to się mogło stać ale pewno instruktor też nie był bez winy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech rząd jeszcze wprowadzi rozporządzenie, że trzeba uczyć na 1000 cm3, to będzie jeszcze więcej wypadków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaz pomylił mu się z hamulcem...................... biedny :'(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co pojemność ma do tego jakby robił na 125 to pozniej kupiłby 600 albo 1000 i bez żadnego doświadczenia na takim motorze byłoby to samo. Ja zdawałem na 125 i jak wsiadłem na 600 to zupełnie inna bajka, nie ma porównania. Dobrze że uczą na takich bo dostajesz kategorię pozwalającą jeździć takimi motocyklami (o dużej pojemności) więc chyba lepiej żeby troche pojęcia ten kursant nabył i trochę się oswoił z takim moto. A wypadki i głupawki były są i będą bo jak to ktoś napisał motocykle i tego typu pojazdy nie są dla wszystkich - stąd poźniej opinie o nas że dawcy kaskaderzy itp.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaz pomylił mu się z hamulcem...................... biedny :'(
?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek ty jestes idiota do kwadratu czy tylko udajesz? co myslsiz ze na L tez obok siedzi instruktor i za niego bedzie obslugiwal? skoro zamiast sie zatrzymac dal gazu to co ma instruktor do tego? debilu a tak na marginesie Szkoda Człowiek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO MÓGŁ ZROBIĆ INSTRUKTOR WEDŁUG CIEBIE?BO NIE POJMUJE TWOJEJ WYPOWIEDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej niech instruktor jeździ pierdziawką za motocyklem i ma na niego spory wpływ. Wina INSTRUKTORA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurs na kat A jest szczególny, gdyż instruktor nie ma żadnej kontroli fizycznej nad kursantem - skoro takie nieszczęście mogło się zdarzyć, to w końcu się zdarzyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na codzień latam "litrem", ale gdybym miał ukladać przepisy dopuszcające do kat. A, to najpierw wymagałbym kat. B + praktyka, potem C i śmieciarka, oraz C+E i doświadczenie w zwiedzaniu hurtowni w Europie, następnie kat. D i autobus miejski, potem autobus rejsowy, a jak się olej w głowie pokaże, siwy włos i chęć na moto - to i owszem, jako wisienka na torcie.   Mam A+B i tylko 20 lat praktyki - to mało, wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze mial jakis atak, cokolwiek, padaczka ,skurcz itd ...tymbardziej ,ze na innej stronie pisza ze to byla jego 16 godzina      ... co za znieczulica w narodzie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to była ta 125, a nie 600 to może do takiej tragedii by nie doszło   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej niech instruktor jeździ pierdziawką za motocyklem i ma na niego spory wpływ. Wina INSTRUKTORA
jesteś zwykłym je***ym w odwłok debilem i matołem pajacu pier***ony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na codzień latam "litrem", ale gdybym miał ukladać przepisy dopuszcające do kat. A, to najpierw wymagałbym kat. B + praktyka, potem C i śmieciarka, oraz C+E i doświadczenie w zwiedzaniu hurtowni w Europie, następnie kat. D i autobus miejski, potem autobus rejsowy, a jak się olej w głowie pokaże, siwy włos i chęć na moto - to i owszem, jako wisienka na torcie.   Mam A+B i tylko 20 lat praktyki - to mało, wiem.
skoro latasz tirem to jesteś debilem  !!!!! Samochodami się jeździ  a nie lata niedorobiony królu szos i nie pier*** swoich chorych debilnych kawałków bo widać że gówno jadłeś i gówno wiesz . Znalazł się "slangowiec " wielki z busa relacji Lublin Miasto - Niemce i "na zad" . Żałosne. Leki bierz i nie pij noobie intelektualny. Wyjachałeś kilka razy za granicę zestawem ( o ile to prawda) i nagle stałeś się ekspertem pajacyku w dresiku? takie pisanie zostaw na fajsbuczka wielki "drajwerze". pisz bajki a nie wypowiadaj się buraku cukrowy na temat przepisów. Ni emasz nic do dodania to ryj w kubeł i nie szczekaj bo cisza nocna jest barani pusty łbie !!! BUDA DO NORY KRECIE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś zwykłym je***ym w odwłok debilem i matołem pajacu pier***ony
Sam szkole motocyklistów więc ni ewypowiadaj się jak nie znasz realiów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało :ph34r: doświadczony na drogi polne uczyc sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro latasz tirem...
Hmm... może źle się wyraziłem. Latam "litrem". To taka potoczna nazwa motocykla który ma ok. 1000 cm3 pojemności silnika. Koło TIRa stałem, kiedyś. Nigdy nie uważałem się za eksperta, po prostu czasami mam szczęście. A dodatkowych tytułów nie wymagam, nick wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro latasz tirem to jesteś debilem  !!!!! Samochodami się jeździ  a nie lata niedorobiony królu szos i nie pier*** swoich chorych debilnych kawałków bo widać że gówno jadłeś i gówno wiesz . Znalazł się "slangowiec " wielki z busa relacji Lublin Miasto - Niemce i "na zad" . Żałosne. Leki bierz i nie pij noobie intelektualny. Wyjachałeś kilka razy za granicę zestawem ( o ile to prawda) i nagle stałeś się ekspertem pajacyku w dresiku? takie pisanie zostaw na fajsbuczka wielki "drajwerze". pisz bajki a nie wypowiadaj się buraku cukrowy na temat przepisów. Ni emasz nic do dodania to ryj w kubeł i nie szczekaj bo cisza nocna jest barani pusty łbie !!! BUDA DO NORY KRECIE .   Wyjmij sobie coś z odbytu, bo najwyraźniej cię uwiera.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...