Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Krańcowa: Pięć osób rannych w wypadku

Utworzony przez Blum, 17 sierpnia 2013 r. o 09:25 Powrót do artykułu
jak wygląda przejazd przez te ulice ? są korki, czy trzeba okrężną drogą ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód osobowy marki DAF??????????????????? A puknij ty się w ten durnowaty łeb powalony pismaku!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... samochód osobowy marki DAF ..." Extra DUŻY ten osobowy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest w Lublinie ulica Droga??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna juz jezdzic jest posprzatane. Kierowca golfa chyba troche na l4 posiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skrzyżowanie wymaga przebudowy, gdy światła semaforów sa wyłączone kierowcy popełniają dużo błędów i dochodzi często do wypadków. Jadąc Krańcowa, która ma dwa pasy w każda stronę ma sie wrażenie ze jedzie się drogą z pierwszeństwem. Sam się na tym złapałem kilka razy, chociaż mieszkam niedaleko i często tamtędy przejeżdżam. Wg mnie drogowcy powinni natychmiast wprowadzić zmiany, najprościej i najszybciej pozostawić sygnalizację na całą dobę. W przeciągu ostatnich 6 miesięcy słyszałem o kilku śmiertelnych wypadkach, m.in.: zginęła tam pasażerka taxi. Dodam tylko ze te wypadki miały miejsce przy wylaczonej sygnalizacji. Tak jak ten dzisiaj o 5 rano. Panowie drogowcy czas najwyższy wyciągnąć wnioski, bo będą tam ginąć kolejni ludzie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skrzyżowanie wymaga przebudowy, gdy światła semaforów sa wyłączone kierowcy popełniają dużo błędów i dochodzi często do wypadków. Jadąc Krańcowa, która ma dwa pasy w każda stronę ma sie wrażenie ze jedzie się drogą z pierwszeństwem. Sam się na tym złapałem kilka razy, chociaż mieszkam niedaleko i często tamtędy przejeżdżam. Wg mnie drogowcy powinni natychmiast wprowadzić zmiany, najprościej i najszybciej pozostawić sygnalizację na całą dobę. W przeciągu ostatnich 6 miesięcy słyszałem o kilku śmiertelnych wypadkach, m.in.: zginęła tam pasażerka taxi. Dodam tylko ze te wypadki miały miejsce przy wylaczonej sygnalizacji. Tak jak ten dzisiaj o 5 rano. Panowie drogowcy czas najwyższy wyciągnąć wnioski, bo będą tam ginąć kolejni ludzie !!a męcz.majdanka ma ile pasów że już ci trzeba przebudowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skrzyżowanie wymaga przebudowy, gdy światła semaforów sa wyłączone kierowcy popełniają dużo błędów i dochodzi często do wypadków. Jadąc Krańcowa, która ma dwa pasy w każda stronę ma sie wrażenie ze jedzie się drogą z pierwszeństwem. Sam się na tym złapałem kilka razy, chociaż mieszkam niedaleko i często tamtędy przejeżdżam. Wg mnie drogowcy powinni natychmiast wprowadzić zmiany, najprościej i najszybciej pozostawić sygnalizację na całą dobę. W przeciągu ostatnich 6 miesięcy słyszałem o kilku śmiertelnych wypadkach, m.in.: zginęła tam pasażerka taxi. Dodam tylko ze te wypadki miały miejsce przy wylaczonej sygnalizacji. Tak jak ten dzisiaj o 5 rano. Panowie drogowcy czas najwyższy wyciągnąć wnioski, bo będą tam ginąć kolejni ludzie !!
Wystarczy znac znaki które informują ktora droga jest z pierwszenstwem. Jak sie jezdzi "na pamiec" czy "na wrazenie" to pozniej niestety tak jest..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęście w nieszczęściu. Dobrze, że nikt nie zginął. Powrotu do zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monitoring jest więc będzie widać kto jechał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że bardzo dobrze się stało. Cięzarowka zatrzymała pijanego kierowce w golfie i nikt nie zginął. A kto wie, moze gdyby nie ta ciezarowka to dalej by sie rozbili i wszyscy by zgineli albo ktos inny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy znac znaki które informują ktora droga jest z pierwszenstwem. Jak sie jezdzi "na pamiec" czy "na wrazenie" to pozniej niestety tak jest..
Znaki są, a wypadki nadal się zdarzają i giną tam ludzie. Właśnie przez jeżdżenie "na wrażenie". Niestety tak jeżdżą kierowcy.       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaki są wyraźne, ale to nie zmienia faktu, że w Polsce jeżdżą, niektórzy, jak konkretni idioci!!! Jadąc dwa tygodnie temu na pojezierze miałem dwa przypadki drogowego kretynizmu, pierwszy pan, jadący za mną w sznurku samochodów, przed samym Łuszczowem, gdzie jest czarny pkt. zaczął manewr wyprzedzania... Zakręt, podwójna ciągła idiota wyprzedza, przede mną kilka samochodów, wszyscy zwalniają, a idiota wyprzedza... szczęśliwie, zrezygnował w połowie mojego samochodu bo z przeciwka, samochód popukałem się ostentacyjnie w głowę... Ja jechałem 150KM samochodem on Clio z rodziną 2+2... Dalej wisiał mi na zderzaku, zwolniłem i przepusciłem idiotę... Kilka km. dalej, widziałem jak wyprzedza i zaraz zjechał w boczną drużkę pod swój dom, nadrobił 30 sekund, ryzykował życiem 4 osób... Dalej za stacją paliw na pojezierzu, wąska droga, z naprzeciwka jedą trzy TIR-y, jeden za drugim wyprzedzają rowerzystów, co z tego, że ja musiałem zjechać na pobocze i stanąć by ostatni z nich mógł dokończyć manewr. Ludzie dokąd ten pośpiech, po co to wiszenie na zderzaku, nerwowa jazda, wyprzedzanie w ciągu samochodów, rozumiem jeden zawalidroga który jedzie nadzwyczajnie wolno, tak, tego wyprzedzić trzeba, ale jak jedzie sznur samochodów, ile nadrobisz??? Mamy wąskie drogi, ale i kierowców z nawet węższą wyobraźnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już jest króryś taki sam wypadek z kolei w tym miejscu... niestety ale światła powinny działać tutaj całą dobę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że bardzo dobrze się stało. Cięzarowka zatrzymała pijanego kierowce w golfie i nikt nie zginął. A kto wie, moze gdyvby nie ta ciezarowka to dalej by sie rozbili i wszyscy by zgineli albo ktos inny?
Wszystkie osoby z VW Golfa i pasażer z Dafa trafili do szpitala no trzeba być deb***em żeby tak napisać... No nie życzę Ci żebyś kiedyś jechał(a) samochodem jako pasażer i żeby walnął w was samochód ciężarowy... Pozdrawiam myślących...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja - nie miałem na myśli tego, że "kur*a dobrze im tak" tylko chodzi mi o to ze kierowca byl pijany. Walneła w nich ciezarowka i zostali przewiezieni na BADANIA a nie na stoł operacyjny co świadczy o tym, ze ich obrażenia nie będą trwałe i nie są zbyt duże. Faktem jest, że tym "de**lem" jest kierowca, ktory wsiada za kołko po pijaku. Jezeli ja wsiąde kiedys za kołko po pijaku to tez wole zeby zaj*al we mnie samocod ciezarowy niz osobowka z rodziną. A jadac po pijaku jest wysokie prawdopodobienstwo ze mogliby w cos uderzyc dalej... a wtedy nie wiadomo jakby sie to skonczylo, bo w tym wypadku nie ma sie co oszukiwac ale mieli duzo szczęscia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja - nie miałem na myśli tego, że "kur*a dobrze im tak" tylko chodzi mi o to ze kierowca byl pijany. Walneła w nich ciezarowka i zostali przewiezieni na BADANIA a nie na stoł operacyjny co świadczy o tym, ze ich obrażenia nie będą trwałe i nie są zbyt duże. Faktem jest, że tym "de**lem" jest kierowca, ktory wsiada za kołko po pijaku. Jezeli ja wsiąde kiedys za kołko po pijaku to tez wole zeby zaj*al we mnie samocod ciezarowy niz osobowka z rodziną. A jadac po pijaku jest wysokie prawdopodobienstwo ze mogliby w cos uderzyc dalej... a wtedy nie wiadomo jakby sie to skonczylo, bo w tym wypadku nie ma sie co oszukiwac ale mieli duzo szczęscia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja - nie miałem na myśli tego, że "kur*a dobrze im tak" tylko chodzi mi o to ze kierowca byl pijany. Walneła w nich ciezarowka i zostali przewiezieni na BADANIA a nie na stoł operacyjny co świadczy o tym, ze ich obrażenia nie będą trwałe i nie są zbyt duże. Faktem jest, że tym "de**lem" jest kierowca, ktory wsiada za kołko po pijaku. Jezeli ja wsiąde kiedys za kołko po pijaku to tez wole zeby zaj*al we mnie samocod ciezarowy niz osobowka z rodziną. A jadac po pijaku jest wysokie prawdopodobienstwo ze mogliby w cos uderzyc dalej... a wtedy nie wiadomo jakby sie to skonczylo, bo w tym wypadku nie ma sie co oszukiwac ale mieli duzo szczęscia.
  jeżeli wsiądziesz kiedyś za kółko po pijaku ?? hmmm... ta niech cię je...e ta ciężarówka :/ jakoś też nie współczuję idiotom z golfa, a co robi policja w tym czasie?? pewnie czai się z  fotoradarem albo nieoznakowanym na obwodnicy i łapią strasznych przestępców którzy na izolowanej drodze z ruchu pieszego zasuwają 100 km/h na ograniczeniu do 70.... :/ ciekawe ilu pijanych w tym samym czasie jeździło sobie wokoł jeziorek, po wsiach i innych tego typu okolicznościach przyrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaki są wyraźne, ale to nie zmienia faktu, że w Polsce jeżdżą, niektórzy, jak konkretni idioci!!! Jadąc dwa tygodnie temu na pojezierze miałem dwa przypadki drogowego kretynizmu, pierwszy pan, jadący za mną w sznurku samochodów, przed samym Łuszczowem, gdzie jest czarny pkt. zaczął manewr wyprzedzania... Zakręt, podwójna ciągła idiota wyprzedza, przede mną kilka samochodów, wszyscy zwalniają, a idiota wyprzedza... szczęśliwie, zrezygnował w połowie mojego samochodu bo z przeciwka, samochód popukałem się ostentacyjnie w głowę... Ja jechałem 150KM samochodem on Clio z rodziną 2+2... Dalej wisiał mi na zderzaku, zwolniłem i przepusciłem idiotę... Kilka km. dalej, widziałem jak wyprzedza i zaraz zjechał w boczną drużkę pod swój dom, nadrobił 30 sekund, ryzykował życiem 4 osób... Dalej za stacją paliw na pojezierzu, wąska droga, z naprzeciwka jedą trzy TIR-y, jeden za drugim wyprzedzają rowerzystów, co z tego, że ja musiałem zjechać na pobocze i stanąć by ostatni z nich mógł dokończyć manewr. Ludzie dokąd ten pośpiech, po co to wiszenie na zderzaku, nerwowa jazda, wyprzedzanie w ciągu samochodów, rozumiem jeden zawalidroga który jedzie nadzwyczajnie wolno, tak, tego wyprzedzić trzeba, ale jak jedzie sznur samochodów, ile nadrobisz??? Mamy wąskie drogi, ale i kierowców z nawet węższą wyobraźnią
 
znaki są wyraźne, ale to nie zmienia faktu, że w Polsce jeżdżą, niektórzy, jak konkretni idioci!!! Jadąc dwa tygodnie temu na pojezierze miałem dwa przypadki drogowego kretynizmu, pierwszy pan, jadący za mną w sznurku samochodów, przed samym Łuszczowem, gdzie jest czarny pkt. zaczął manewr wyprzedzania... Zakręt, podwójna ciągła idiota wyprzedza, przede mną kilka samochodów, wszyscy zwalniają, a idiota wyprzedza... szczęśliwie, zrezygnował w połowie mojego samochodu bo z przeciwka, samochód popukałem się ostentacyjnie w głowę... Ja jechałem 150KM samochodem on Clio z rodziną 2+2... Dalej wisiał mi na zderzaku, zwolniłem i przepusciłem idiotę... Kilka km. dalej, widziałem jak wyprzedza i zaraz zjechał w boczną drużkę pod swój dom, nadrobił 30 sekund, ryzykował życiem 4 osób... Dalej za stacją paliw na pojezierzu, wąska droga, z naprzeciwka jedą trzy TIR-y, jeden za drugim wyprzedzają rowerzystów, co z tego, że ja musiałem zjechać na pobocze i stanąć by ostatni z nich mógł dokończyć manewr. Ludzie dokąd ten pośpiech, po co to wiszenie na zderzaku, nerwowa jazda, wyprzedzanie w ciągu samochodów, rozumiem jeden zawalidroga który jedzie nadzwyczajnie wolno, tak, tego wyprzedzić trzeba, ale jak jedzie sznur samochodów, ile nadrobisz??? Mamy wąskie drogi, ale i kierowców z nawet węższą wyobraźnią
To po co człowieku wracasz znad jezior przez Łęcznę? -bo jest połowę bliżej niż przez : Dratów/Puchaczów/Głębokie/Piaski ? Ja już sporo lat temu zrezygnowałem z jazdy przez Łęcznę -i elegancko śmigam wyżej wymienioną trasą ze sporą prędkością, podczas gdy inni kiszą się w korkach na Łęcznej... Od kościoła w Rogóźnie do domu jadę równo godzinę -a ile czasu Wy w korkach przez Łęcznę jedziecie do Lublina? -pochwalcie się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli golfa prowadził ten co miał 0,2 promila to nie był on pijany, to jest maksymalne dopuszczalne stężenie do prowadzenia samochodu więc dopóki nie jest to wyjaśnione nie wylewajcie pomyj na jadących golfem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...