Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Krochmalna: Skoda wjechała w ciężarówkę

Utworzony przez Kierowca Bombowca, 17 listopada 2011 r. o 10:15 Powrót do artykułu
Dwa pytania mi się od razu nasuwają: 1. Jak ślepym trzeba być, żeby coś takiego zrobić? 2. Czy kierowcę ciężarówki też ukarano mandatem? (Ze zdjęcia wynika, że parkuje nie na "poboczu" jak pisze DW, lecz na chodniku i części pasa wydzielonego dla rowerów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta byłaświadoma. Tak tylko czego? bo wyprzedzać trzeba umieć a nie kupi sobie taka samochód a o prowadzeniu pojęcia nie ma. ja prowadzę po męsku ale ona to tylko do garów się nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta jadąca skodą prawym pasem w kierunku ul. Młyńskiej, zaczęła zmieniać pas na lewy. Lewym tylnym rogiem zahaczyła o ciężarówkę, która znajdowała się na lewym pasie.[/quote] Może mam jakiś spadek formy dzisiaj ale czytam powyższe i za cholerę nie potrafię sobie wyobrazić, jak to niby było. Zwłaszcza, że dalej piszą: [quote]Siła uderzenie była tak duża, że kierowca siedzący w ciężarówce został zrzucony z fotela.
Jak można zahaczyć kogoś LEWYM-TYLNYM rogiem z olbrzymią siłą uderzenia? Możecie mi to wytłumaczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
Może mam jakiś spadek formy dzisiaj ale czytam powyższe i za cholerę nie potrafię sobie wyobrazić, jak to niby było. Zwłaszcza, że dalej piszą: Jak można zahaczyć kogoś LEWYM-TYLNYM rogiem z olbrzymią siłą uderzenia? Możecie mi to wytłumaczyć?
tak, trzeba być dziennikarzem dziennika wschodniego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier...le ale gniot !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwia napisał:
Kobieta byłaświadoma. Tak tylko czego? bo wyprzedzać trzeba umieć a nie kupi sobie taka samochód a o prowadzeniu pojęcia nie ma. ja prowadzę po męsku ale ona to tylko do garów się nadaje.
ha ha jaka ty mądra jesteś....może jesteś mężczyzną czego nawet o tym nie wiesz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe to MoDO (Mobilne Dziennikarstwo Obywatelekie) o kant zadu potłuc... okazuje się bowiem, że mój komentarz sprzed dwóch godzin dotyczy chyba innego wypadku... Dwie godziny temu Skoda wjechała w zaparkowaną ciężarówkę, teraz wjechała pod ciężarówkę jadącą lewym pasem... no to jak to w końcu było? Bo internetowe wydanie "DW" zaczyna już przypominać, przynajmniej rzetelnością relacji i sprawdzaniem danych przed ich publikacją, pudelka... lub inny serwis plotkarski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w TIR'a ?? a widział ty kiedyś TIR'a ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach jak wół widać że to było na pasie w stronę ronda, co za tłumok pisał ten artykuł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę dudi źle zinterpretował moje słowa. Skoda jechała prawym pasem w kier. Młyńskiej, podczas zmiany pasu ruchu na lewy uderzyła swoim lewym, tylnym rogiem w cieżarówkę jadącą w tym samym kierunku. Następnie zaczęło ją zronić, uderzyła przodem w przedni, lewy róg stojącej ciężarówki zakładów energetycznych, obróciło ją i auto zatrzymało się tak jak widać to na zdjęciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale niektórzy mają bujną wyobraźnię i wypisują takie głupoty , że aż żal pośladki ściska .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Acha i jeszcze jedno jak ktoś nie wie jak naprawdę było to niech powstrzyma się od wypisywania tych bredni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód wylądował na drugim pasie ale komieta jechała w stronę ul. Młyńskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...