Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Kunickiego: Motocykl zderzył się z ciężarówką

Utworzony przez am, 29 czerwca 2011 r. o 20:20 Powrót do artykułu
mieszkam obok tej ulicy. wina ewidentnie motocyklisty, uderzyl motocyklem w kolo tira a glowa w kabine i nawet slad jest po kasku. proukrator na miejscu bo szpital powiadomil policje ze stan bardzo ciezki i z jednego do drugiego szpitala przewozony jest. policja skomentowala "dlugo na motor nie wsiadzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocykle są wszędzie - ten jest na ciężarówce - jest więcej przykładów, że są wszędzie - na drzewach, rowach, domach, są nawet na pieszych, dzieciach - serio są wszędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJWIĘCEJ WYPADKÓW POWODUJĄ KIEROWCY SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I WŚRÓD NICH JEST NAJWIĘCEJ CHAMÓW, PROSTAKÓW I PIJAKÓW! najlepsze jest to, że zazdroszczą motocyklistom i muszą wylewać swoje pomyje na forum i pokazywać czasem na drodze jacy z nich kozacy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemożliwe, przecież teraz na kunickiego miało być bezpieczniej, a wszystko dzięki WYSEPKOM a jak widać to teraz nawet się nie przejedzie jak jakieś auto się rozkraczy na środku hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
am napisał:
mieszkam obok tej ulicy. wina ewidentnie motocyklisty, uderzyl motocyklem w kolo tira a glowa w kabine i nawet slad jest po kasku. proukrator na miejscu bo szpital powiadomil policje ze stan bardzo ciezki i z jednego do drugiego szpitala przewozony jest. policja skomentowala "dlugo na motor nie wsiadzie"
Wina motocyklisty bo uderzył w ciężarówkę? To powiedz mi dlaczego ta cięzarówka stoi w poprzek? Wydaje mi się naawet, że ciężarówka wjechała na przeciwny pas ruchu, którym jechał motocyklista.. ? I tak zaraz sie zacznie kolejna burza "Puszki vs. jednoślady" gdzie niepochamowane buractwo NIEKTÓRYCH (nie stawiam wszystkich na jednej półce;) ) udających się za kierowców zrobi syf. Oczywiśscie było pewnie ograniczenie 50km/h- więc zaraz będzie - motocyklista ZApier***AŁ! bo jechał może 60. jego wina! "szkoda, że sie nie zabił" ... Ale z każdym wypadkiem z udziałem motocyklisty zastanawiam sie - dlaczego do cholery nikt nie robi problemu z tego jak samochodami jeżdzą 80.. 90! tam gdzie jest do 50?! Znam odpowiedź - bo nie! .. tego nikt nie potrafi wytłumaczyć. Ale za to przebieg zdarzeń i całego wypadku z dokładnością co do 1km/h i ułamka sekundy każdy - Ale tylko przy wypadkach motocyklowych. Pzdr.! i zacznijcie ludzie WSZYSCY! jeździć ostrożniej!! Nie ważne, czy masz 2 czy 4 koła.. czy robiśz 1 slad czy 2.. Bo wszyscy mamy jedno zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewien napisał:
Wina motocyklisty bo uderzył w ciężarówkę? To powiedz mi dlaczego ta cięzarówka stoi w poprzek? Wydaje mi się naawet, że ciężarówka wjechała na przeciwny pas ruchu, którym jechał motocyklista.. ? I tak zaraz sie zacznie kolejna burza "Puszki vs. jednoślady" gdzie niepochamowane buractwo NIEKTÓRYCH (nie stawiam wszystkich na jednej półce;) ) udających się za kierowców zrobi syf. Oczywiśscie było pewnie ograniczenie 50km/h- więc zaraz będzie - motocyklista ZApier***AŁ! bo jechał może 60. jego wina! "szkoda, że sie nie zabił" ... Ale z każdym wypadkiem z udziałem motocyklisty zastanawiam sie - dlaczego do cholery nikt nie robi problemu z tego jak samochodami jeżdzą 80.. 90! tam gdzie jest do 50?! Znam odpowiedź - bo nie! .. tego nikt nie potrafi wytłumaczyć. Ale za to przebieg zdarzeń i całego wypadku z dokładnością co do 1km/h i ułamka sekundy każdy - Ale tylko przy wypadkach motocyklowych. Pzdr.! i zacznijcie ludzie WSZYSCY! jeździć ostrożniej!! Nie ważne, czy masz 2 czy 4 koła.. czy robiśz 1 slad czy 2.. Bo wszyscy mamy jedno zycie
Kierowca TIR-a najprawdopodobniej skręcał w prawo, żeby mógł to zrobić, manewr wykonał z lewego pasa inaczej nie mógłby wjechać w tą ulicę. Taki manewr jest dozwolony. A motocyklista? Pewnie nie zauważył włączonego kierunkowskazu i uderzył w bok skręcającego TIR-a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiego lewego pasa skrecał. Tam jest tylko jeden pas ruchu, no chyba że pasem jest dla Was kilka metrów przestrzeni pomiędzy wysepkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł P. napisał:
Z jakiego lewego pasa skrecał. Tam jest tylko jeden pas ruchu, no chyba że pasem jest dla Was kilka metrów przestrzeni pomiędzy wysepkami.
Tak, nie ma dwóch pasów ruchu, zgadza się ale jak ma skręcić tak długi pojazd w takim miejscu nie zajmując całej szerokości jezdni? A od kiedy wyprzedza się prawą stroną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewien napisał:
Oczywiśscie było pewnie ograniczenie 50km/h- więc zaraz będzie - motocyklista ZApier***AŁ! bo jechał może 60. jego wina! "szkoda, że sie nie zabił" ... Ale z każdym wypadkiem z udziałem motocyklisty zastanawiam sie - dlaczego do cholery nikt nie robi problemu z tego jak samochodami jeżdzą 80.. 90! tam gdzie jest do 50?! Znam odpowiedź - bo nie! .. tego nikt nie potrafi wytłumaczyć. Ale za to przebieg zdarzeń i całego wypadku z dokładnością co do 1km/h i ułamka sekundy każdy - Ale tylko przy wypadkach motocyklowych.
W wielu wypadkach z udziałem motocyklistów główną przyczyną jest nie prędkość, a nieprzepisowe (i również niebezpieczne) WYPRZEDZANIE. Motocykliści jako jednoślady mają tendencję do ciągłego prześlizgiwania się pomiędzy innymi samochodami, nie zważając na pozostałych kierowców. A przy manewrach wyprzedzania należy zachować szczególną ostrożność. I tak - jednoślady wyprzedzają z prawej strony, na skrzyżowaniach, na trzeciego, bardzo często na żyletki (bo się zmieszczę, przecież kierowcy z naprzeciwka na pewno nie zadrży ręka na kierownicy, na pewno samochów nie podskoczy na dziurze lub studzience) MOTOCYKLIŚCI - nie jesteście pulsującym, czerwonym obiektem w oczach kierowców samochodów. Często was nie widać, chowacie się w martwym punkcie lusterka, lub jesteście zbyt szybcy do dostrzeżenia. Sami dbajcie o wasze życie, bo przy wyprzedzaniu to głownie WASZYM obowiązkiem jest uważać na innych. Wkur@#% mnie te nalepki "patrz w lusterka, motocykliści wszędzie". Powinno się naklejać wlepki "MOTOCYKLISTO, dbaj o swoje życie, mogę Cię nie widzieć w lusterku!".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inz napisał:
W wielu wypadkach z udziałem motocyklistów główną przyczyną jest nie prędkość, a nieprzepisowe (i również niebezpieczne) WYPRZEDZANIE. Motocykliści jako jednoślady mają tendencję do ciągłego prześlizgiwania się pomiędzy innymi samochodami, nie zważając na pozostałych kierowców. A przy manewrach wyprzedzania należy zachować szczególną ostrożność. I tak - jednoślady wyprzedzają z prawej strony, na skrzyżowaniach, na trzeciego, bardzo często na żyletki (bo się zmieszczę, przecież kierowcy z naprzeciwka na pewno nie zadrży ręka na kierownicy, na pewno samochów nie podskoczy na dziurze lub studzience) MOTOCYKLIŚCI - nie jesteście pulsującym, czerwonym obiektem w oczach kierowców samochodów. Często was nie widać, chowacie się w martwym punkcie lusterka, lub jesteście zbyt szybcy do dostrzeżenia. Sami dbajcie o wasze życie, bo przy wyprzedzaniu to głownie WASZYM obowiązkiem jest uważać na innych. Wkur@#% mnie te nalepki "patrz w lusterka, motocykliści wszędzie". Powinno się naklejać wlepki "MOTOCYKLISTO, dbaj o swoje życie, mogę Cię nie widzieć w lusterku!".
Prawda jest taka, że kierowcy samochodów zwłaszcza osobowych nie koncentrują się na prowadzeniu. Zawsze są ważniejsze rzeczy telefon, radio, rozmowa z pasażerami, żarcie w samochodzie itp. Motocyklista z nikim nie rozmawia, ma tylko jedno w głowie. Oczywiście zdarzają się wariaci na motocyklach ale nie więcej niż w samochodach. Natomiast w samochodach jest więcej fajtłap, które w ogóle nie powinny mieć prawa do jazdy samochodem a nawet taczką. p.s. motocyklista w terenie zabudowanym może wyprzedzać z prawej strony oraz dojeżdżać do skrzyżowania między samochodami http://motoryzacja.interia.pl/motocykle/news/motocyklom-wolno-wiecej,1166526,3017
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...