Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Kunickiego: Samochód potrącił 16-latkę

Utworzony przez narcyz, 11 maja 2012 r. o 23:23 Powrót do artykułu
Durne pytanie,jasne ze kierowcy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@up No chyba kpisz sobie... Mogła wejść na czerwonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tradycyjnie, hurra w ocenie zdarzenia... ehh. Ja nie byłem nie widziałem. Ale chcę powiedzieć o nagminnym procederze w zachowaniu pieszych, a zwłaszcza kobiet a w szczegolności małolat na przejciach - z daleka łep w przeciwnym kierunku do nadjeżdżających i ostro na jezdnie prosto pod koła, niech szmaciaże wiedzą kto tu rządzi. No a potem co sie stało, że się .... i pretensje do garbatego, że ma dzieci proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli już piszesz to najpierw się zastanów nad tym co chcesz napisać. Po drugie skoro nie masz jeszcze matury zdanej to może kup sobie słownik ortograficzny, to niewielki wydatek a o ile mniej wstydu...No i w przygotowaniu do matury może się przyda. W sumie o takim słowniku w tym kraju powinno pomyśleć więcej osób, które komentując takie wydarzenia jakoby ŁĄCZĄ SIĘ W BÓLU z ofiarami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To galerianka do pracy sie spieszyla.znam ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek miał miejsce nie na Kunickiego , tylko róg Pawiej i Nowego Światu.Na przejściu dla pieszych . Nie mówię czyja to wina , ale wiem jedno : To nie pierwszy wypadek w tym miejscu i na tym przejściu . Były tam nawet śmiertelne wypadki . Nigdy nie zapomnę śmierci potrąconego dziecka i niewyobrażalną rozpacz Ojca .... Ruch samochodowy jest tam bardzo duży . Samochody jeżdżą tam bardzo szybko . Kiedyś już ktoś zwracał na ten fakt uwagę na tym forum . Na tym rogu powinien być założony garb -spowalniacz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek - Jak ci nie wstyd . Głupoty piszesz . w obliczu czyjegoś nieszczęścia wypisywać takie kłamstwa . Wstydź się !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luiza napisał:
Wypadek miał miejsce nie na Kunickiego , tylko róg Pawiej i Nowego Światu.Na przejściu dla pieszych . Nie mówię czyja to wina , ale wiem jedno : To nie pierwszy wypadek w tym miejscu i na tym przejściu . Były tam nawet śmiertelne wypadki . Nigdy nie zapomnę śmierci potrąconego dziecka i niewyobrażalną rozpacz Ojca .... Ruch samochodowy jest tam bardzo duży . Samochody jeżdżą tam bardzo szybko . Kiedyś już ktoś zwracał na ten fakt uwagę na tym forum . Na tym rogu powinien być założony garb -spowalniacz .
Potwierdzam. Niezbędny jest tam garb-spowalniacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarz jak zwykle "słyszał że dzwonią tylko nie wie w którym kościele" . Jeśli wszyscy kierują się taką rzetelnością w przekazywaniu informacji to moje gratulacje . Ciekawe czy chociaż czyta nasze komentarze . Podejrzewam że nie . Halo halo ! Panie kolego - koleżanko najwyższy czas na sprostowanie . No i dobrze by było zająć się dalszym ciągiem tej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczny ruch „EUNOMIA” – bezplatna pomoc prawna w zakresie i ocenie sytuacji powypadkowych,doradztwa prawnego osobom poszkodowanym,i ich rodzinom,w zakresie pomocy rehabilitacyjnej,działalności interwencyjnej w przypadku naruszania prawa i etyki zawodowej,ocena możliwości odstapienia od zawartych umow i danych pełnomocnictw. Weryfikujemy i konsultujemy bezpłatnie wszystkie już zakończone szkody.Wypadki komunikacyjne – szkody osobowe i majatkowe, Wypadków przy pracy - szkody osobowe Wypadki w rolnictwie - szkody osobowe - szkody rzeczowe Wypadki z błędów medycznych - szkody na osobie TEREN UE DZWON, bo to bezplatna porada Tel. 794213288
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo! To z całą pewnością cenne INFO .......mam nadzieję że nie kolejna pułapka na bezbronnych poszkodowanych . Czy możesz napisać jaka jest cena za tą usługę . Pytam życzliwie bez podtekstu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...